Wandal, który wybił szybę w synagodze w Gdańsku siedział w areszcie 3 miesiące. Żyd, który zaatakował polskiego ambasadora właśnie opuścił komisariat. Czy polski rząd w końcu zareaguje odpowiednio?

Amerykańska ambasador i synagoga/fot. Twitter (kolaż)
Amerykańska ambasador i synagoga/fot. Twitter (kolaż)

Asymetria w działaniach podejmowanych, gdy ucierpi Polak (nawet wysoko postawiony) i gdy ucierpi Żyd, jest zatrważająca. Spalenie kukły jest w mediach przedstawiane niemalże jak spalenie żywego człowieka, akt wandalizmu jest potępiany mocniej niż pobicie urzędnika państwowego. Czy polski rząd będzie umiał odpowiednio zareagować?

Wandalizm należy potępiać

Oczywistym jest, że wandalizm należy potępiać. Karanie tych którzy niszczą cudzie mienie jest zgodne z wartościami konserwatywnymi i wolnościowymi. Ważne jednak aby zachować odpowiednie proporcje i nie wychodzi przy tym na chłopca do bicia, a tak właśnie Polska przedstawia się teraz w oczach zagranicy. Facebookowy fanpejdż ,,Regalia Wolności” zrównał ze sobą dwie sprawy:

„Psychol, który jesienią wybił szybę w synagodze w Gdańsku, dostał na dzień dobry 3 miesiące aresztu. Arik Lederman, który rano zaatakował ambasadora RP w Izraelu, właśnie został zwolniony z komisariatu. Gdzie my żyjemy?”

Polski rząd nie potrafi walczyć o dobre imię Polaków

W konflikcie z Izraelem Polska nieustannie traci. Polski rząd daje się opluwać, zupełnie tego nie zauważając. Człowiek, który zaatakował zagranicznego oficjela powinien być zatrzymany aż do rozprawy, i powinien o to zabiegać polski aparat państwowy. Tymczasem Polska zachowuje się tak jakby dyplomacji uczyła się od wczoraj.

Źródło: Regalia Wolności FB

65 KOMENTARZE

    • I jakie, qurwa, dzień dobry [„Psychol, który jesienią wybił szybę w synagodze w Gdańsku, dostał na dzień dobry 3 miesiące aresztu. Arik Lederman, który rano zaatakował ambasadora RP w Izraelu, właśnie został zwolniony z komisariatu. Gdzie my żyjemy?”]?
     W.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ć ambasadora z funkcji. Nie dość iż żyda nie nazwał eskimosem, to dał się opluć – jakby po to otwierając drzwi i zadając się z plebsem, a nie kierowca. Chłoptaś do dymania Magierowski. Taka Małgośka do dmuchania!

    • Co prawda jest niewygodna panie Tomek? PiS w stosunku do Izraela jest na pozycji nawet nie klęczącej, ale na pozycji froterki podłogowej.

 1. Za opluwanie to jednak nie słyszałem, by ktoś siedział u nas w areszcie. Za dewastację kościoła natomiast, podobnie jak synagogi, już tak.

  A co ma Mosbacher na zdjęciu do artykułu? Pan Putin kazał wrzucać ją zawsze w takich tematach?

  • Ja to sobie myślałem do tej pory, że tobie ubliżają na tym portalu ale ty jednak jesteś durniem !

   • Ta, kwal, ty sobie myślałeś:) Przecież się dobrze już znamy z dyskusji, nie tylko na tym portalu, wiec już mnie tu nie ściemniaj:)

    • Ty to chyba żyd jesteś? Przycieli ci członka w dzieciństwie i nie możesz się odnaleźć.

     • Reksiu, jak chcesz na jakąś bajerę podbijać to weź wreszcie inteligentniejszy tekst wymyśl. Członka (obrzezanego) ci w tyłek w dzieciństwie wsadzono, żeś taki traumatycznie monotematyczny?

    • Mam zrozumieć, że polskiego ambasadora można opluć bo jest inna kwalifikacja prawna. Zaiste zdumiewająco dziwny pogląd.
     To według Ciebie kim jest ambasador?
     Cytat z Wikipedii:
     „Ambasador – szef misji dyplomatycznej pierwszej klasy, reprezentujący państwo wysyłające wobec władz innego państwa lub organizacji międzynarodowej.”

     • To chyba jest zupelnie naturalne ze ocalaly z holacaustu Zyd traci cierpliwosc!! Bo ile nasi zydowscy bracia maja czekac na odzyskanie swojej wlasnosci !? No ile ja szem pytam? Polacy nawet miedziane zeby zydowi potrafili wyrwac! I to na zywca!! My God!!

     • Celowo przekręcasz słowa czy manipulujesz? Ja nie piszę o tym, czy można czy nie można. Zwykłego człowieka na ulicy też nie można opluć. Ja pisałem o środkach karnych w odpowiedzi na taka zachowania. I napisałem prawdę – zerknij sobie do art. 115 par. 13 kodeksu karnego, jaka jest definicja funkcjonariusza publicznego i popatrz sobie, jak różne są kary w przypadku ataku na kogoś kto jest i kogoś kto nie jest takim funkcjonariuszem.

     • Do tego na samej górze, udającego „Tomka” – jakbym był takim ćwokiem, jak Kierownik Episkopatu, to bym ci napisał „won ch..ju prdlny od mojego nicka”. Ale nie jestem takim ćwokiem, koło pyty mi to lata, co tam sobie piszesz podszywając się pode mnie, bo tylko idiota nie pozna, że to ja, a na opinii idiotów mi nie zależy:).

     • Tomek a jaka jest definicja kukly zyda spalonej przed remiza strazacka? Czy jest to kukla publiczna tak jak ty zajmujacy sie prostytucja und zwyczajna siermiezna yebliwoscia?? Prowdopodobnie odbycie stosunku plciowego z kukla Judasza moglo by uchodzic za gwalt a nawet mowe nienawisci? A tak miedzy nami ta kukla tego zyda w ogole ma rzydowska kiszke sztolcowa???

     • Szaman – prawna definicja jest taka, że był to „nieobyczajny wybryk”. Ale to głupia definicja, ja wolę to nazywać czystym debilizmem i byciem pożytecznym idiotą np. Żydów.

      Ale co ty tam rozumiesz, jedynie cię „kiszki stolcowe” interesują, bo non stop o tym piszesz pod różnymi pseudonimami. W dodatku, „rzydowskie”.

    • Tomek Your God is Gold and Money!!! This is your „God” Wuiem że reprezentujesz na tym portalu odpłatnie Naszych braci żydowskich” w temacie uroszczeń!!! SHAME ON YOU!!!

     • A znasz takie powiedzenie „pożyteczny idiota”? No to zastanów się, dlaczego wielu z was tu uważam za pożytecznych idiotów Izraela / Żydów. Niech to będą dłuższe przemyślenia.

      P.S. Pożytecznym idiotom się nie płaci, nie liczcie więc na nic.

    • Tomuś, że ty taki w szkole mądry nie byłeś (z obciętą fujarą to się w głowie huragan)

    • A ambasador to Małgośka do dmuchania, a nie funkcjonariusz publiczny?
     Tomuś z przyciętą fujarą na wystawę szczekających rasowych!

  • Nie sądzisz, że taki”incydent” wymaga adekwatnej reakcji „naszych” władz??? Kukła Judasza wywołała burzę medialną na cały świat i reakcję rządu???? A w tym wypadku co??? jak zwykle pomniejszanie tematu.!!!

   • Wymaga. I ta reakcja już się dzieje.

    A jakiej reakcji ty byś chciał? Wydalenia ambasadora, zerwania stosunków? Nie żartuj.

    • A co by się wielkiego stało po zerwaniu stosunków zydostanem? Ucierpiały by służby i parchate żydostwo, fuj

     • W.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ć ambasadora z funkcji. Nie dość iż żyda nie nazwał eskimosem, to dał się opluć – jakby po to otwierając drzwi i zadając się z plebsem, a nie kierowca. Chłoptaś do dymania Magierowski. Taka Małgośka do dmuchania!

 2. Żądam natychmiastowego zerwania stosunków dyplomatycznych z tym na siłę utworzonym tworem jakim jest Izrael!

 3. Mam takie pytanie: czy Żydzi uważają się za nadludzi?
  Uczciwie mówiąc są ku temu podstawy…

  • Talmud mówi że goje czyli niewierni są podludźmi a żyd stworzony po to żeby gojow sobie podporzatkowac jak bydło. tak mowi ich pismo święte talmud

 4. Ale ona śliczna! ta Missbacher :))) Nie można oczu oderwać od tych szczerych oczu i reszty upudrowanego lica, tak „doskonale” wykonanego przez chirurga plastyka!!! Też chcę być kiedyś taka piękna:)))

 5. Wyrodki społeczeństwa rządzą światem, są winni wszelkich nieszczęść bólu cierpienia, nie tylko ludzi ale i przyrody, niedługo nadejdzie czas że będą uciekac, chowac się ale nie będą mieli gdzie. Zemsta Pana jest blisko.

 6. Polacy mogá wiele wybaczyc rzádzácym, ale nigdy nie wybaczá ponizania Polski. Rozumiem ze rzád zareaguje adekwatnie na tá rasistowsko faszystowská napasc na przedstawiciela naszego narodu. Nie nazywam tej sytuacji incydentem, bo nie byl to odosobniony przypadek ataku na polská ambasadé w Izraelu. (faszystowskie znaki wymalowane na ambasadzie polskiej w Izraelu w lutym ubieglego roku.)

 7. „Funkcjonują „dwa prawa: rzymskie i żydowskie!!!Pytanie : jakie prawo obowiązuje w hmmm? naszym..no dobra.. kraju, w którym aktualnie żyjemy???

  • A w Auschwitz obowiazywalo i w dalszym ciagu obowiazuje prawo zydowskie! Dzisiaj na wiezyczkach strazniczych stoja uzbrojeni po zeby zolnierze izraelscy

 8. POPIS to zydzi…
  Rodacy glosujmy na KONFEDERCJE — lub nie ma POLSKI!!!!!!!!

 9. Po prostu Izrael to jest dzikie panstwo azjatyckie, gdzie obowiazuja chazarskie, niecywilizowane zasady.

 10. Ty antysemito!! To przez takich jak ty teraz musimy sie wstdzic za „polskie obozy smierci” jak mawial ten murzynek Obamba

  • Tomek–zydzie –ile ci placa szekli za to szczekanie na POLAKOW I POLSKE ??? Nadchodzi czas bedziesz wisial!!!!!!!!!!

   • Głupia dzido, nie ekscytuj się tak. Nawet kolesia co się pode mnie podszywa nie umiesz ode mnie odróżnić. A myślałem, że żaden idiota się nie nabierze, ale jednak:)

 11. Polski rząd nie stanowi prawa w Żydolandii. Mają pojechać i zglanować architekta?:-D

 12. Brzydze sie antysemityzmem i debilizmem dlatego wole wyruchac kukle Judasza a pozniej ja podpalic niz zadawac sie z muzulmankami !!

 13. Dzisiaj będąc w trasie, w radio w jednym miejscu usłyszałem komunikat:
  „Polski Rząd ubolewa na incydentem z udziałem ambasadora Magierowskiego w Izraelu”.
  No to nieźle – pomyślałem. Pewnie nasz Ambasador w końcu obił gębę jakiemuś Polakożercy ! Może w pysk zarobił łajdak Katz lub gałgan Natan-yahoo, którzy w Warszawie, podczas nagonki na Iran (który udzielił gościny ok 100 000 naszych Rodaków w czasie i po II WŚ !) obrażali Polskę i Polaków.
  Moja satysfakcja trwała jednak krótko. Bo za chwilę, z komentarza do komunikatu – dowiedziałem się, że było odwrotnie: to jakiś zidiociały Żyd opluł twarz i zelżył ambasadora mojego Kraju – Rzeczypospolitej Polskiej. Może go i pobił (bo media polskie – ?- bardzo chronią niegodne „dokonania” tego Żyda/łobuza).
  I jak to – i polski rząd mówi na to, że nad tym „UBOLEWA” ? Nie słyszałem, aby nad tym ubolewał rząd żydowski !
  Myślę sobie: ubolewać to można, gdy się np. jakiś premier posikał w hipermarkecie.
  Ale gdy w Izraelu biją naszych – i to w randze Ambasadora, to CHYBA – DROGI RZĄDZIE RP – WYPADAŁOBY SIĘ CHOCIAŻ OBURZYĆ. Wypadałoby może chociaż pokazywać tego Ambasadora Polski, znieważonego w „bratnim” Izraelu, który wszak okropnie jazgocze, jak stara megiera, gdy ktoś, gdzieś na świecie poważy się krzywo spojrzeć na jakiegoś Żyda. Toż to jaskrawy przykład ANTYPOLONIZMU. Ale w Izraelu nie karze się ANTYPOLONITÓW – za to w Polsce – karze się tzw „antysemitów”. To takie schizofreniczne poczucie proporcji i równowagi. Tak – świat stanął na głowie, a polski rząd zrobił to razem ze światem – z nim mu po drodze, nie z Polską dumą i godnością swych (?) Rodaków.

  • W.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ć ambasadora z funkcji. Nie dość iż żyda nie nazwał eskimosem, to dał się opluć – jakby po to otwierając drzwi i zadając się z plebsem, a nie kierowca. Chłoptaś do dymania Magierowski. Taka Małgośka do dmuchania!
   FERSTEIN – sztandle?!

Comments are closed.