Ambasador USA włącza się do kampanii w Polsce i atakuje Konfederację. Mosbacher oskarża o „mowę nienawiści”. Bosak i Winnicki odpowiadają

Ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher/fot. PAP/Grzegorz Michałowski
Ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher/fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Ambasador USA włącza się do polskiej kampanii do Europarlamentu. Georgette Mosbacher za pośrednictwem Twittera zaatakowała Konfederację, zarzucając jej nieprawdziwe informacje przekazywane w sprawie ustawy 447 JUST.

Niestety poza ogólnym atakiem, pani ambasador nie wskazała konkretnie, w którym miejscu rzekomo Konfederacja mija się z prawdą. Nie zabrakło natomiast wyświechtanej formułki o mowie nienawiści.

Informacje przekazywane w kampanii Konfederacji są rażąco nieprawdziwe. Szczegóły na temat tzw. ustawy JUST z 2017 (Justice for Uncompensated Survivors Today). Mowa nienawiści przedstawicieli skrajnych organizacji nie zakłóci relacji między sojusznikami – napisała Mosbacher.

Na odpowiedź przedstawicieli Konfederacji nie trzeba było długo czekać. – Ambasada USA miała ostatnie dwa lata na wyjaśnianie o co chodzi. Nigdy nie zaprosili propolskich organizacji do jakiejkolwiek dyskusji na ten temat – napisał Krzysztof Bosak, który jednocześnie zapowiedział o 15:30 konferencję, w której szczegółowo odpowie na zarzuty kierowane przez Mosbacher.

Rząd przyzwyczaił Panią, że można traktować Polskę jak bananową republikę i ingerować w wybory. Wzrost siły #KONFEDERACJA udowodni Pani, że nie można – stanowczo odpowiedział Robert Winnicki.

30 KOMENTARZE

 1. Komunistyczny Układ z Magdalenki PiS-PO jedno Zło!
  PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
  PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu
  Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

  Piątka KONFEDERACJI:
  1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
  2. Sprzeciw wobec promocji LGBTNSDAP w szkołach.
  3. Sprzeciw wobec aborcji.
  4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
  5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej.

  • No to się jakesi doczeali, że Polska będzie kolejnym krajem, gdzie podczas demonstracji będą hasła „Yankee go home!”.
   Putin i makrela już zacierają łapy!

   • Stany działają tak aby praktycznie wszędzie (oprócz Izraela) nie prowokować takich nastrojów.
    Nikt ich nie lubi.
    Zastanawiam się, czy Stany nie są umyślnie sabotowane.

 2. Twarz małej wiejskiej, zawistnej dziewczynki. Pewnie do dziś zazdrości zabawek koleżankom.

   • Wreszcie spadają maski!
    Ten wypacykowany babsztyl, który życzył Polakom wesołego świeta pesach, udowodnił, że WIERZYĆ TRZEBA TYLKO W ZDEMENTPWANE PLOTKI!
    Od dzisiaj JESTEM PEWIEN, ŻE pisoBOLSZEWIA zawarła jakis DEAL z ŻYDAMI kosztem Polski, ale w zamian za jakieś kĄfitury dla pisoBOLSZEWII.
    A żyrantem tego dealu są USA, którym i tak wisi co się dzieje w Polsce i z Polską (wiekszość tej jankeskiej hałastry myli Poland z Holland), a skoro mogą przypodobać się Żydom cudzym kosztem, to tym lepiej.

    • tez musieliby Polacy wyslac kartki do ambasady zydowskiej z okazji swieta 27.01, Pesach, ale nie szczesliwe wyjscie z Egiptu, tylko z Auschwitz.

 3. Stara zydowska botoksowa rura nie oskarza P Brauna ze jej powiedzial—- wynocha z POLSKI… ?

  Wasz koniec bliski zlodzieje chamy …. pobiliscie Ambasadora POLSKI w ISraelu….wstydu nie macie dzicz zlodziejska , bez 1% kultury!

 4. Będę się upierał i tupał nóżkami, że porządna ustawa reprywatyzacyjna zadowoliłaby przedstawicieli rządu USA i w ten sposób grandziarze od mienia bezspadkowego straciliby wsparcie.
  Z moich danych wynika, że reprywatyzacja byłaby tańsza niż żądania grandziarzy, więc uchylanie się POPiS-u jest podejrzane.

  • Żyjący spadkobiercy mają pełne prawo do ubiegania się o zwrot majątków w sądach i robią to.

   • ZYDZI niech jada do Niemcow by im oddali… szekle!
    Wara od Polski parchaci zlodzieje!!!

 5. Skoro ta urzędniczka tak mówi to znaczy, że po prostu wszyscy musimy głosować na Konfederację!! Widać nie mamy innej możliwości.

 6. Ale czemu tak kulturalnie? Nie można było jej napisać po prostu, żeby s***lała?

 7. Spokojnie. Ta ćwierćinteligentka to plugin stanów do obsługi lewicy. Pełni rolę interface a interface nie myśli tylko robi. Podejrzewam że nie będzie żadnym merytorycznym zagrożeniem a w przyszłości będziemy mogli się jej pozbyć na podstawie tego co robi teraz. Nie mogę patrzeć ani na nią ani na Azari, obecność tych dwóch ambasadorów jest policzkiem dla Polaka.

 8. ona jest od relacji polska amerykańskich – jeżeli miesza się w wewnętrzne sprawy Polski i polskiej polityki – to powinna wylecieć jako persona non grata

 9. Wszelkie objawy antypolonizmu też są mową nienawiści. Pozycjonowanie goja na równi z bydłem też. Zresztą wystarczy zerknąć nawet pobieżnie na tezy Majmonidesa – a tego uczą szkoły rabiniczne.

 10. PiSowski kibuc płonie, a ta burdelmama z ponaciąganym ryjem GO HOME – natychmiast!

 11. świetną kampanię Konfederacji robi p. Żorżeta,
  Polacy to nie Judasze, ale Tomasze, jak nie dotkniemy, to nie wierzymy

 12. W sumie można to uznać za komplement. W USA w polityce dominują kanalie i psychopaci, takich samych służby USA promują też w krajach wasalnych. Jak kogoś nie lubią znaczy to, że porządny człowiek.

 13. Szefowie Konfederacji powinni wyslac pani Mosbacher kwiaty i podziekowac za najlepszy PR jaki mogl sie
  przytrafic !!! Im czesciej ten zydowski lachociag bedzie mowil o tym jaka Konfederacja jest „be” tym
  lepiej.

 14. MOP-SUCKER wtrąca się w polskie wybory – a podobno plastiki miały być zakazane i ich wwożenie do Polski też ! Więc może kolesie w tzw greenpeace zrobicie pikietę pod tzw ambasadą tzw usraela, który nam zaczął od tego czegoś wwozić plastik do Kraju !?

Comments are closed.