Ciąg dalszy przepychanek pomiędzy Rosati a Śmigielskim. Aktorka wyznaje: „Obrzucał mnie wyzwiskami, przycisnął mnie w kącie”

Weronika Rosati i Robert Śmigielski. Foto: Facebook
Weronika Rosati i Robert Śmigielski. Foto: Facebook

Konflikt pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim staje się coraz ostrzejszy. Kilka tygodni temu aktorka udała się do Kalifornii, aby przed tamtejszym sądem złożyć zeznania oraz uzyskać zakaz zbliżania się przez byłego partnera do siebie i do córki.

Takie działania są możliwe, albowiem Weronika Rosati urodziła swoją córkę na terytorium Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że Elizabeth posiada amerykańskie obywatelstwo. Gwiazda argument ten podniosła także przed warszawskim Sądem Okręgowym.

Śmigielski wyśmiał „światowe pochodzenie” Rosati. Mimo wszystko, posiada on zakaz zbliżania się do celebrytki i córki na odległość 100 jardów (prawie 100 metrów) na terytorium USA. Rosati uzasadniając swój wniosek zwróciła uwagę, że były partner groził jej oraz jej psu rasy yorkshire terrier.

W toku postępowania aktorka zeznała: – W maju 2018 roku zerwałam ze Śmigielskim, ale przypadkowo trafiłam na niego w styczniu 2019 roku. Zaczął mnie straszyć, że mnie zniszczy i moją reputację też. Obrzucał mnie wyzwiskami i nie pozwalał mi odejść, przycisnął mnie w kącie. W tym czasie mój chłopak wychodził z łazienki. Osłonił mnie swoim ramieniem i odepchnął Roberta.

Do szarpaniny miało dojść w jednym z warszawskich hoteli. Wówczas Weronika Rosati spotykała się z biznesmenem, który był wcześniej jej sąsiadem, gdy jeszcze mieszkała z Robertem Śmigielskim.

Źródło: Pudelek.pl

12 KOMENTARZE

  1. Straszne! Spotkała go przypadkiem w pokoju hotelowym, a tu taki niefart, chłopak wychodzi z łazienki! Co za pech. Takie teksty to dla debili.

  2. To już nawet śmieszne przestaje być. Opamiętaj się kobieto, bo za chwilę w wariatkowie wylądujesz.

  3. Jeszcze sie dobrze nie rozwiodla, a juz hula z kolejnym… I jeszcze sie chwali w mediach.

  4. Ciekawe ze caly hejt wylewa sie na kobiete a faceta usprawiedliwiaja..To typowe dla zascianka polskiego..Tam kobiety sie bije bo zasluzyly..faceci pija bo kobiety ich nie rozumieja..bije sie dzieci bo bez tego sie nie wychowa..taki przecietny obrazek zadupia na wschodzie Europy.

  5. Ja to myślę że weronisia troszeczkę sfiksowala ale ruch z porodem był dobry w amerićce ,jak bardzo cierpiałem że mogę złamała pani weronisia to było dla mnie nie djasne czemu auto tak jechało i wpadło .
    Mi się tak bardzo pani weronisia podoba że kurcze .
    Pomyślności życzę i spokoju a i tatuś żeby w tym europarlamencie reprezentował Polskę i euro przywoził.

  6. a ja wam powiem tak: to jak lis co 7 wyjść z nory wykopie . Uczyć się . Alimenty się należą córuni . A córónia będzie mieszkała tam gdzie się urodziła. Ubezpieczenie 30 tyś usd, colage, szkoła filmowa w LA. Tata niech już składa usd na boku bo koszty utrzymania będą ros,ly wykładniczo jak córa zacznie chodzić i się ubierć sie w swoim rodzinnym mieście LA to rozbije bank u ortopedy. Nie mówiąc o edukacji filmowej i strawie duchowej małej księżniczki. Kocham ten live tej Pani. Atrakcja dla mnie niemała . Dziękuję , ja osobiście jestem fanem jej przygody.

Comments are closed.