Genderowy nowotwór toczy Uniwersytet Warszawski. Homopropagandowe seminarium o „tęczowych rodzinach” finansowane z pieniędzy Samorządu Studentów UW

Zaburzenia tożsamości płciowej/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Zaburzenia tożsamości płciowej/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

W czwartek 23 maja w murach Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się seminarium „naukowe” zatytułowane „O co chodzi tęczowym rodzinom?”. Wydarzenie jest współfinansowane z pieniędzy Samorządu Studentów UW. Organizuje je sekcja Queer UW.

Podczas tego niezwykle „postępowego” wydarzenia zgromadzeni pochylą się nad ideologicznymi zagadnieniami tęczowych zboczeń, które toczą współczesny świat.

„Jak żyją tęczowe rodziny w Polsce? Czego wymaga od nich życie w kraju, w którym według litery prawa pozostają wobec siebie obcymi osobami? Wiele par nieheteroseksualnych wychowuje dzieci. Jak radzą sobie w szkole, w urzędzie, w przychodni? Czym są rodziny z wyboru? Czym różnią się od «tradycyjnego» modelu rodziny, i dlaczego dużo osób LGBT je wybiera?” – to tematy, które będą poruszane podczas tego „naukowego” posiedzenia.

Seminarium będzie podzielone na dwa bloki.

„W pierwszym bloku chodzi o to, żeby przybliżyć sytuację rodzin, które wychowują dzieci w Polsce lub chcą te dzieci mieć. Jakie mają problemy prawne, a jakie wynikające z sytuacji jaka panuje w społeczeństwie. Jak sobie radzą z tymi problemami, ile da się załatwić albo dogadać. Można by przedstawić wyniki badań, np. ile około jest takich rodzin w Polsce, jaka jest ich sytuacja, gdzie mieszkają, itp.” – czytamy.

„W drugim będziemy rozmawiać o rodzinach z wyboru, takich jak np. rozbudowane sieci wsparcia osób niecisheteroseksualnych czy alternatywne modele rodziny. Osoby LGBT+, nieakceptowane lub nie w pełni akceptowane przez swoje rodziny „biologiczne” mogą spełniać się w roli członka rodziny w grupie osób tworzących taką rodzinę z wyboru. Może ona obejmować po prostu partnera czy partnerkę, ale także bliskich przyjaciół czy dzieci” – dodają organizatorzy.

Do tej pory nie podano listy prelegentów. Jak widać, ideologia gender przeżera umysły warszawskich studentów. Wydarzenie ewidentnie ma charakter propagandowy i ma na celu ukazanie środowiska LGBTZBOQ, jako uciskanej mniejszości.

Źródło: Facebook

27 KOMENTARZE

 1. KONFEDERACJA znowu slabiutko 2,3,4 ,5 to ciagle zamalo. KATASTROFA I UPADEK nadchodzi. A wystarczylo by powiedziec cos milego o Unii Europejskiej i przekroczyli by te magiczne 5 %

   • Przepraszam poniosło mnie, nie chciałem Cie obrazić. Oczywiście kiepski wynik konfederacji wywołuje we mnie te emocje, najpewniej nie przekrocza progu.

 2. Bardzo ciekawa konferencja ja na pewno sie na niej pojawie!
  Widac jak prawicowcow boli tylek ze polska staje sie coraz bardziej normalna i coraz mniej ludzi dyskryminuje innych!
  Za 20 lat bedzie juz tu normalnie a korwinisci beda sie zwijac ze zlosci, chociaz oni i tak juz sie zwijaja ze zlosci.

  • Zwykli homosie byli są i będą. Ale tfu! Geje mogą zapomnieć o deprawacji naszych dzieci!

   • Moga zapomniec o deprawacji, bo nikogo nie deprawuja! Tak dla adopcji przez pary homo! Tak dla edukacji seksualnej!

    • Żadnej adopcji! Nie będziecie wychowywania dzieciaków na pedziów byście mieli za kogo się brać!!!

  • Masz rację, idź idź na tą konferencję :) Potem wrzuć tutaj fotki pokazujące jak Ci orają otwór odbytniczy :D Pośmiejemy się :D

 3. Para gejów jest bezpłodna, a bezpłodność jest chorobą.
  Chorych należy leczyć, a nie przyklaskiwać ich chorobie.

 4. Nie dasię propagaować czegoś, co nie istnieje. Pytanie skąd nagle tylu tych gejów i lesbijek, tudzież traswesytów się wzięło. To może mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi wywołanymi przez plastiki w wodzie i żywności, albo jeszcze czymś innym. Kolejna rzecz to dlaczego rządząca większość nagle zaczęła się tak pochylać nad tymi mniejszościami. Że dyskryminowani? A dlaczego propagaować młżeństwa jednopłciowe a nie poligamię, ktora jest spawdzona w wielu krajach? A dlczego pochylać się nad losem dyskryminowanych gejów, a nie pochylać się nad dyskryminacją ludzi brzydkich, która występuje w znacznie bardziej nasilnonej formie? Coś w tej sprawie jest dziwnego, może po prostu chodzi o to, żeby partie polityczne, które w ważnych sprawach się niczym od siebie nie różnią, miały jakies pole konfliktu.

 5. Powinien być wykaz uznawanych kierunków i specjalizacji i nie powinno tam być niczego z ideologią gender.

 6. „..będziemy rozmawiać o rodzinach z wyboru, takich jak np. rozbudowane sieci… ”
  Czyli rozbudowana sieć kontaktów w środowisku homoseksualistów to teraz się nazywa rodzina?!

 7. UW to siedlisko ukrofilów, żydofilów, pedałów, pedofilów, i innych postępaków oraz oczywiście antypolaków.
  W sumie to nawet nie się czemu dziwić skoro rektor tej lewackiej uczelni tak namiętnie bije brawo debilnemu Jażdżewskiemu.

 8. Jak mawiał wielki polak Roman Dmowski: seks gejowski jest najbardziej męski! Chwała tęczowej Polsce!

 9. Ta strona to intelektualny nowotwór, współczuję serdecznie, cieszę się że świat uderza nienawiścią w takich ułomów, homofobia=ułomność. Te dwa pojęcia to to samo.

Comments are closed.