Genderowy nowotwór toczy Uniwersytet Warszawski. Homopropagandowe seminarium o „tęczowych rodzinach” finansowane z pieniędzy Samorządu Studentów UW

Zaburzenia tożsamości płciowej/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Zaburzenia tożsamości płciowej/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

W czwartek 23 maja w murach Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się seminarium „naukowe” zatytułowane „O co chodzi tęczowym rodzinom?”. Wydarzenie jest współfinansowane z pieniędzy Samorządu Studentów UW. Organizuje je sekcja Queer UW.

Podczas tego niezwykle „postępowego” wydarzenia zgromadzeni pochylą się nad ideologicznymi zagadnieniami tęczowych zboczeń, które toczą współczesny świat.

„Jak żyją tęczowe rodziny w Polsce? Czego wymaga od nich życie w kraju, w którym według litery prawa pozostają wobec siebie obcymi osobami? Wiele par nieheteroseksualnych wychowuje dzieci. Jak radzą sobie w szkole, w urzędzie, w przychodni? Czym są rodziny z wyboru? Czym różnią się od «tradycyjnego» modelu rodziny, i dlaczego dużo osób LGBT je wybiera?” – to tematy, które będą poruszane podczas tego „naukowego” posiedzenia.

Seminarium będzie podzielone na dwa bloki.

„W pierwszym bloku chodzi o to, żeby przybliżyć sytuację rodzin, które wychowują dzieci w Polsce lub chcą te dzieci mieć. Jakie mają problemy prawne, a jakie wynikające z sytuacji jaka panuje w społeczeństwie. Jak sobie radzą z tymi problemami, ile da się załatwić albo dogadać. Można by przedstawić wyniki badań, np. ile około jest takich rodzin w Polsce, jaka jest ich sytuacja, gdzie mieszkają, itp.” – czytamy.

„W drugim będziemy rozmawiać o rodzinach z wyboru, takich jak np. rozbudowane sieci wsparcia osób niecisheteroseksualnych czy alternatywne modele rodziny. Osoby LGBT+, nieakceptowane lub nie w pełni akceptowane przez swoje rodziny „biologiczne” mogą spełniać się w roli członka rodziny w grupie osób tworzących taką rodzinę z wyboru. Może ona obejmować po prostu partnera czy partnerkę, ale także bliskich przyjaciół czy dzieci” – dodają organizatorzy.

Do tej pory nie podano listy prelegentów. Jak widać, ideologia gender przeżera umysły warszawskich studentów. Wydarzenie ewidentnie ma charakter propagandowy i ma na celu ukazanie środowiska LGBTZBOQ, jako uciskanej mniejszości.

Źródło: Facebook

Comments are closed.