Księżna Katarzyna nie wybaczy tego Meghan Markle. Księżna Sussex po raz kolejny doprowadziła ją do łez

Kate Middleton z wizytą w Sayers Croft Forest School and Wildlife Garden w Paddington/Meghan Markle/ fot. PAP / EPA/YouTube (kolaż)
Kate Middleton z wizytą w Sayers Croft Forest School and Wildlife Garden w Paddington/Meghan Markle/ fot. PAP / EPA/YouTube (kolaż)

Brytyjskie media aż huczą od plotek o konflikcie pomiędzy Meghan Markle i księżną Katarzyną. Jak się okazuje, nawet przy okazji pierwszej wizyty pary książęcej Cambridge u małego Archiego nie obyło się bez spięć. Kate i William odwiedzili bratanka tydzień po jego narodzinach. Podobno nie było to miłe, rodzinne spotkanie.

Mimo że twardych dowodów na konflikt na linii Meghan – Kate wciąż nie ma, to nieustannie pojawiają się doniesienia o sporach pomiędzy nimi. Brytyjskie i amerykańskie media doszukują się kolejnych oznak rozłamu w rodzinie królewskiej, który miał dotknąć także niegdyś bliskich sobie braci – Williama i Harry’ego.

Według magazynu „In Touch” pierwsze spotkanie Archiego z ciocią Kate nie przebiegło pomyślnie. Jeśli wierzyć plotkom, Meghan kolejny raz doprowadziła księżną Cambridge do łez.

Podczas spotkania z Baby Sussex, Kate chciała wziąć chłopczyka na ręce. Jednak Meghan nie była zachwycona tym pomysłem i nie wyraziła na to zgody. Odmowa podobno uraziła Kate i doprowadziła ją do płaczu. Do akcji wkroczył Harry, który przeprosił szwagierkę za „skandaliczne” zachowane żony.

W przeszłości rzecznicy brytyjskiej rodziny królewskiej dementowali podobne doniesienia, żeby nie dopuścić do zepsucia wizerunku monarchii. Na razie nie odnieśli się jednak do tej sprawy.

Źródła: InTouch/wp.pl

Comments are closed.