Klepacka ostro skomentowała „Tylko nie mów nikomu”. Nie pozostawia wątpliwości: „Jeśli przyjdą niszczyć ten Naród, zaczną OD KOŚCIOŁA”

Zofia Noceti-Klepacka/Fot. PAP/Adam Warżawa
Zofia Noceti-Klepacka/Fot. PAP/Adam Warżawa

Znana polska sportsmenka, Zofia Noceti-Klepacka, postanowił w wymowny sposób zabrać głos w debacie dotyczącej filmu „Tylko nie mówi nikomu” autorstwa braci Sekielskich. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła grafikę przedstawiającą kardynała Stefana Wyszyńskiego wraz z jednym z jego cytatów.

Zamieszczony cytat posiada następującą treść: Jeśli przyjdą niszczyć ten Naród, zaczną od Kościoła, gdyż ten Kościół jest siłą tego narodu.

Ponadto pod zdjęciem byłego prymasa medalistka olimpijska udostępniła fragment artykułu bez podania jego źródła. W tekście tym, że to nie duchowni, lecz przedstawiciele środowisk LGBT dopuszczają się czynów pedofilnych.

Na czele brytyjskiej siatki homoseksualistów-pedofilów stał James Rennie, znany działacz LGBT, domagający się prawa adopcji dla homoseksualistów – przyznała sportsmenka.

Wpis ten spotkał się z prawdziwą falą negatywnych komentarzy. Internauci zarzucali olimpijce, że jest głupia i cechuje się ignorancją. Niektórzy nawet nie mogą pogodzić się z tym, że była ona reprezentantką Polski na wielu imprezach sportowych najwyższej rangi.

Zofia Noceti-Klepacka już wcześniej wyrażała jasno swoje twarde stanowisko wobec osób ze środowisk LGBT. Uczyniła to chociażby w kontekście powstania warszawskiego, w którym brał udział jej dziadek. Stwierdziła wówczas, że nie walczył on o Polskę, w której promowane będą takie wartości jak LGBT.

Comments are closed.