Klepacka ostro skomentowała „Tylko nie mów nikomu”. Nie pozostawia wątpliwości: „Jeśli przyjdą niszczyć ten Naród, zaczną OD KOŚCIOŁA”

Zofia Noceti-Klepacka/Fot. PAP/Adam Warżawa
Zofia Noceti-Klepacka/Fot. PAP/Adam Warżawa

Znana polska sportsmenka, Zofia Noceti-Klepacka, postanowił w wymowny sposób zabrać głos w debacie dotyczącej filmu „Tylko nie mówi nikomu” autorstwa braci Sekielskich. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła grafikę przedstawiającą kardynała Stefana Wyszyńskiego wraz z jednym z jego cytatów.

Zamieszczony cytat posiada następującą treść: Jeśli przyjdą niszczyć ten Naród, zaczną od Kościoła, gdyż ten Kościół jest siłą tego narodu.

Ponadto pod zdjęciem byłego prymasa medalistka olimpijska udostępniła fragment artykułu bez podania jego źródła. W tekście tym, że to nie duchowni, lecz przedstawiciele środowisk LGBT dopuszczają się czynów pedofilnych.

Na czele brytyjskiej siatki homoseksualistów-pedofilów stał James Rennie, znany działacz LGBT, domagający się prawa adopcji dla homoseksualistów – przyznała sportsmenka.

Wpis ten spotkał się z prawdziwą falą negatywnych komentarzy. Internauci zarzucali olimpijce, że jest głupia i cechuje się ignorancją. Niektórzy nawet nie mogą pogodzić się z tym, że była ona reprezentantką Polski na wielu imprezach sportowych najwyższej rangi.

Zofia Noceti-Klepacka już wcześniej wyrażała jasno swoje twarde stanowisko wobec osób ze środowisk LGBT. Uczyniła to chociażby w kontekście powstania warszawskiego, w którym brał udział jej dziadek. Stwierdziła wówczas, że nie walczył on o Polskę, w której promowane będą takie wartości jak LGBT.

25 KOMENTARZE

 1. Oczywiście ta pani może być autorytetem, ale w dziedzinie windsurfingu, w innych jest po prostu głupia. To tak jak jeden inżynier po agh co sie wymądrza na temat szczepień.
  A naród polski może z powodzeniem egzystować bez kościoła katolickiego i w ciągu 30 lat tak będzie, katolicy będą w mniejszości.

  • Bo KK nie jest w stanie się oczyścić. Za to jest w stanie znaleźć winnych. SB, pedałów i lewaków.
   Jestem w 100% przekonany, że żaden biskup za to nie odpowie.

  • Jezeli narod polski moze lepiej egzystować bez kk, to kler katolicki może być zastąpiony przez takich mężów stanu I tęgich moralistów jak Tusk, Duda, Schetyna, Biedroń, Scheringwielgus itd, a Dekalog – przez prawo pozytywne tworzone przez wyżej wymienione indywidua. A może to Ty staniesz na czele narodu.

  • Zgiń przepadnij maro przeklęta…
   Nie drwij z mądrzejszych od siebie bo jeszcze glupszym się pokazujesz.
   Kościół Święty Katolicki jest jedynym wyjściem dla Polski i Polaków jest też jedynym wyjściem dla Europy inaczej zaleje nas fala lewackiego gnoju przykryta burkami muzułmanów.

  • @ Miki z Lublina

   Mówisz, że pani Klepacka jest głupia? Jakieś dowody, że jest?

   Czy ona powiedziała coś głupiego w związku z filmem Sekielskiego? Co by to było? Zacytuj, udowodnij, że głupie.

   Mówisz, że Polska może pomyślnie żyć bez Kościoła Katolickiego? Udowodnij, że to prawda.
   A czy Polska może pomyślnie żyć bez nienawistników antykatolickich, takich jak ty?
   Mówisz, że za 30 lat Polska będzie pomyślnie żyć bez KK, bo katolicy będą w mniejszości?
   Skąd „wiesz” co będzie w przyszłości? Czy jesteś wróżką? A kto będzie w większości? Tacy jak ty? A jaka twoja „wiara”? Czy komunizm-ateizm? Jesteś z rodziny komunistycznej, esbeckiej, trepów peerelowskich?

 2. czy chodzi o to, że taka np. Brazylia skończyła ze zdzidziałym katolicyzmem, przeszła na tzw. nowe narodzenie chrześcijan i … praktycznie wyszła z BRICS czyli przestała współpracować z komunistami z Rosji i Chin???
  stała się zatem taka właście tragedia jaka stac się może w RP, że heretycy przestaną uznawać grzech suwerenizmu, popierać UE, imigrację, itdp. ??
  o to chodzi ?

  • A co ty wiesz, co się teraz dzieje w Brazylii? Przestań oglądać CNN, RT i inne propagandowe telewizje, tylko przejedź się tam i zobacz na własne oczy.

 3. Zośka ma rację. Są duchowni sympatyzujący z LGBT (no zwykli pederaści poprostu), i to przez ich pryzmat próbuje się oceniać ogólnie duchownych. Pomijając innych, normalnych księży. Taki sondaż „Jak Ci się żyje?” przeprowadzony tylko w slumsach, ale napisano że w dużym mieście.

 4. Przecież to czy istnieje taka czy inna instytucja nie ma znaczenia, jeżeli zachowuje się przykazania.
  W niezepsutej religii Allaha subhanahu wa ta ala nie byłoby tego problemu, bo każda osoba posiadająca odpowiednią wiedze mogłaby prowadzić modlitwę i wykonywać obrządki, które też powinny być proste i skromne. Allah subhanahu wa ta ala też nie przewidział celibatu w żadnej księdze, a wprost przeciwnie – zalecił wszystkim zakładanie rodzin. Dlatego np. Imam jest wybierany przez wiernych, musi mieć swoją rodzinę i właściwy zawód z którego się utrzymuje. Jeżeli coś przeskrobie to wierni go składają z funkcji i wybierają lepszego. Meczet i jego majątek to fundacja gminy, a imam jest tylko tymczasowym zarządcą. A katolicki ksiądz jest wyznaczany z góry, żyje na cudzy koszt i zabrania mu się żenić żeby utrzymać bogactwo należące do papieża. Tak to jest, kiedy ludzie wymyślają różne rzeczy dla korzyści.

 5. Ja myślę, że jest tak:
  Za słabe wyniki klubb piłkarskiego odpowiada trener. Za słabe wyniki korporacji odpowiadają menadżerowie i prezes. Za wzrost gospodarczy i finanse państwa odpowiada premier i ministrowie.
  A za skandale w KK odpowiadają pedały, komuniści i bezpieka.

 6. Jak pedaly gwalca, a w szkole 4 letnie dzieci maja sie uczyc zamaist czytac — masturbowac… TO CISZA ???!!!
  HIPOKRYCI wystrugani z banana!!!!!!!!!

  KOSCIOL KATOLICKI przetrwa zydowska nagonke… bo narod Polski wierzy w PANA BOGA!

Comments are closed.