Konfederacja najdynamiczniej zyskuje wyborców. Przed nami ostatni tydzień kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego

Przedstawiciele Konfederacji KORWiN, Braun, Liroy oraz Narodowcy. / foto: PAP/Jakub Kamiński
Przedstawiciele Konfederacji KORWiN, Braun, Liroy oraz Narodowcy. / foto: PAP/Jakub Kamiński

Przed nami ostatni tydzień kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Jak wynika z uśrednionych badań sondażowych Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy najdynamiczniej zyskuje wyborców.

To co się dzieje w sprawie nieuprawnionych ruszczeń żydowskich najwyraźniej przekonuje Polaków do oddania głosu na jedyną opcję tak głośno i stanowczo sprzeciwiających się tym rozbójniczym żądaniom.

Uśrednione wyniki sondaży, które opublikował na Twitterze Marcin Palade,pokazują, że wśród zdecydowanych wyborców najdynamiczniejszy przyrost poparcia odnotowuje Konfederacja. W maju poparcie dla Konfederacji wzrosło o 1.5 p.proc.

Najwięcej traci PiS. I nic dziwnego. Ich postawa wobec żydowskich i amerykańskich nacisków, próby zamiatania sprawy pod dywan, a także postawa izraelskich polityków wprost domagających się pieniędzy za tzw. mienie bezspadkowe, zasiały zwątpienie wśród wyborców tej partii.

Także postawa PiSu wobec rozbuchanej nagonki na Kościół w sprawie pedofilii nie przysporzy głosów partii rządzącej. Dali się wpuścić na nowo w znany problem i weszli w narrację lewicowców i rogów Polski i Kościoła.

Zdaniem wielu polskich patriotów polska scena polityczna musi poszerzyć się o ugrupowanie, które zdecydowanie będzie broniło polskiego interesu narodowego. Od tego zależy przyszłość nas wszystkich.

Przed nami ostatni, najbardziej intensywny tydzień kampanii przed wyborami do parlamentu Europejskiego. Wszyscy politycy, działacze i aktywiści musza się zmobilizować i działać na najwyższych obrotach. Majowe wybory będą mieć duży wpływ na jesienne wybory do polskiego parlamentu.

115 KOMENTARZE

 1. We wczorajszym sondażu nieprzychylnej Konfederacji i Polsce Interii Konfederaci uzyskali 15%.
  Dlaczego tego nie nagłaśniacie?
  A swoją drogą, to portal zamiast być forum wymiany pogladów, ciekawych artykułów stał się pudelkiem , nabiłeś sobie kabzę Sommer?

  • Sommer sobie nic nie nabił – Ty mu nabiłeś bo oglądasz ten portal. Nie podoba się, to jazda na gazeta.pl :D

   • Jestem czytelnikiem NCz od pierwszego numeru i uważam, że to bezkonkurencyjny tygodnik,Miałem więc nadzieję,że część poziomu intelektualnego z czasopisma przeniosą na portal. No- zawiodłem się.A Ty jesteś źle wychowany.Spadaj oglądać Kupe Powiatowego na tvn

    • Gdybyś był czytelnikiem NCz od pierwszego numeru, nie miałbyś problemów z faktem że „Sommer sobie nabił kabzę”. To po pierwsze. Po drugie: Finanse portalu internetowego rządzą się innymi prawami niż prasa tradycyjna i niestety, z faktu że jest tutaj „darmocha” trzeba podbijać oglądalność również tematami plotkarskimi, by móc utrzymać taki portal z reklam. Powtarzam: nie podoba się, jazda do GW – albo pokarz jaki z Ciebie fachowiec i otwórz własny portal informacyjny i „nabij sobie kabzę”.

     • Czcigodny adwersarzu
      „pokaż” a nie „pokarz” -to nie literówka,to brak elementarnej wiedzy,podstaw kindersztuby pisanej
      reszta Twojej wypowiedzi jest na takim samym poziomie jak Twoja znajomość ortografii
      czym innym podbijanie oglądalności, czym innym zalanie całości „g..nem” celebrycko-pudelkowym
      A stworzenie z tego portalu platformy wymiany poglądów wolnościowców dałoby znakomite rezultaty również w wynikach wyborów.I tylko zmarnowanych szans żal.

     • Owszem, robię takich błędów sporo gdy się śpieszę ale to tchórzostwo intelektualne z Twojej strony że stać Cię tylko na przywalenie się do ortografii i pisanie o „braku elementarnej wiedzy” – tak piszą ludzie, którym głupio że zostali przyłapani na pisaniu bzdur. Jeżeli twierdzisz że ten portal to „zalanie całości g..nem” (swoją drogą, z takim słownictwem to przyganiał kocioł garnkowi :D ) bo raz na jakiś czas pojawia się na portalu coś w stylu plotek to jesteś jak ta stara baba „z dołu” co to usłyszy w nocy jedno stuknięcie u sąsiada i narzeka „No całą noc się tłukli!”. Powtarzam, bierz się za zrobienie własnego portalu – przecież ewidentnie posiadasz „elementarną wiedzę, podstawę kindersztuby pisanej” itd. – i przestań narzekać jak ta wspomniana, stara baba :)

    • Wrzucanie tylko tematów merytorycznych nie nabije wyników, wyświetleń. Taka prawda. Stwórzmy elity, jak i kulturę, gdzie ludzie będą chcieli dążyć, by stawać się lepszymi – to i zapotrzebowanie na mądrość wzrośnie ;)

 2. @wit sondaże internetowe nie mają większego znaczenia, ciekawie ile osób z ankiet internetowych pójdzie rzeczywiście zagłosować.

  • Coraz większe znaczenie mają i sondaże internetowe i ton komentarzy.Po wczorajszym strzale w kolano przez partię interesu syjonistycznego i braku wiarygodności Kukiza nie zdziwię się wynikiem w ok 15%.
   Może zakładzik?

 3. Sondaże nie odzwierciedlają opinii. Sondaże mają za zadanie kształtować opinie na zasadzie: o patrz 5 baranów lezie w przepaść to ja też lezę bo inne barany lezą.

 4. Oprócz walki o zniesienie ustawy 447,( tu się zgadzam)
  nie macie żadnego programu dla Polski ani gospodarczego , finansowego społeczenego ,bezpieczeństwa ani żadnej polityki zagranicznej.
  Nikt tego nie widział ani nie słyszał,
  kto miałby zostać waszym premierem ,prezydentem, ministereem spraw zagranicznych,obronności.
  Nic nie macie tylko pospolite ruszenie i dorwać się do rządowego żłobu .
  Oczywiście całą wasza polityka to wygnać żydów (tu się zgadzam) , jankesów, wybić pisiorów ,PO ,PSL,,itp.i znieść ustawę 447.
  I to ma oznaczać szczęśliwość i dobrobyt w Polsce ??

  • Oprócz powtarzania dyrdymałów, nie masz żadnej wiedzy o programie Konfederacji, bo nie raczyłeś nawet poczytać programów organizacji wchodzących w skład Konfederacji. Nikt nie widział u Ciebie wiedzy oraz zorientowania o czym piszesz. I ten Twój potok słów oznaczać ma racjonalną wypowiedź w internecie?

 5. @do fanatycznej smoleńskiej PiSdy Tomusia

  Wolnościowcy (a w szczególności Paleolibertarianie) to elita tego świata, a Ty jesteś tylko śmiesznym błaznem z urojeniami.

  Ludzie o poglądach wolnościowych według badania mają najwyższe IQ, a elektorat Korwina wygrywa i jest najbardziej świadomym elektoratem ze wszystkich elektoratów – I na tym dyskusja w zasadzie powinna się już zakończyć. PiSdy pod tym względem są na szarym końcu.

  Twoje brednie nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

  Liczba głosów oddanych na daną partię nie świadczy o sile partii – o prawdziwej sile partii świadczy zaangażowanie ideowe partii i sympatyków partii, poziom świadomości i elitarność elektoratu – Pod tym względem partia KORWiN deklasuje wszystkie partie na Polskiej scenie politycznej:

  wolnosc24.pl/2017/04/26/wyborcy-partii-wolnosc-to-najbardziej-swiadomi-ludzie-w-polsce-wolnosciowcy-maja-najwieksza-wiedze-o-panstwie-pozostali-daleko-w-tyle-najnowsze-badanie/

  W PiS-ie każdy jest głupi, gdyby nie większość której pasuje rabunek i ochłapy i gdyby nie sprzedajne media, to ludzie z PiS-u zginęliby w odmętach polityki. Media wygrywają wybory, a nie partie. W demokracji kompetencje, IQ danego środowiska, czy fakt, że ktoś potrafi merytorycznie się wypowiedzieć nie mają żadnego znaczenia – takie rzeczy są całkowicie bez znaczenia. Ludzie to małpy – trzeba się z tym faktem pogodzić. Wystarczy zrobić dowolną sondę uliczną i wszystko się potwierdza.

  Jeśli ktoś jest niepoważny na Polskiej scenie politycznej to PiSkomuna.

  „Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo kսrwa”.

  Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zapierԁalać za miskę ryżu”

  ~ Mateusz Morawiecki

  PiS- ta partia jest beznadziejna pod każdym względem. PiSuary mogą mieć krypto-homosi w partii, a z krypto-homosiami jest taki problem, że mogą być szantażowani przez kogoś kto będzie chciał ujawnić o nich prawdę opinii publicznej. Tacy ludzie nigdy nie powinni rządzić moim krajem. Co mogę napisać…? To są amatorzy, nie mają pojęcia o dyplomacji, nie mają pojęcia o gospodarce, nie mają pojęcia o niczym. Ci ludzie znaleźli się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie, tych ludzi w ogóle nie powinno tam być – to jakieś nieporozumienie, głupi lud wpuścił debili na salony.

  Korwin coś osiągnął, a co takiego karakan osiągnął? Polityka PiS-u to pasmo porażek. Banda imbecyli się dorwała do władzy, bo jacyś debile którzy nie mają pojęcia o ekonomi i polityce zaznaczyli x na kartce.

  Żadna inna partia Libertariańska na świecie, na przestrzeni ostatnich 40 lat nie osiągnęła więcej, niż partia Korwina – tu trzeba szukać porównań, a nie z jakimiś lewackimi populistami, którzy zaliczają same porażki w polityce.

  Jesteś kolejnym dowodem na to, ze PiSdy to ludzie upośledzeni.

  Praktycznie każdy PiSowski wojownik z którym dyskutuję w necie snuje jakieś insynuacje i ma jakieś urojenia. Z moich obserwacji wynika, że większość wyborców PiS-u to szury pokroju Stefacia W – który chciał żeby Kaczor był dyktatorem

  Ten portal to siedlisko szurów – będę kontynuował moje eksperymenty. Ponieważ na PiSowskich portalach panuje zamordyzm, to nie ma tam warunków do dyskusji, ale tutaj też wchodzą wojownicy PiSowscy i zazwyczaj krytykują osobę Janusza Korwin-Mikkego. Co jest z tym pokoleniem Januszy wychowanym za komuny kսrwa nie tak?

  Janusze NCzasu – czyli wyborcy Korwina to też w dużej części szury (z młodymi wyborcami Korwina w większości przypadków jest całkowicie inaczej), ale Oni wykazują jakąś błyskotliwość w dyskusji. Im dalej w lewo tym głupiej. Naziole, a w szczególności wojownicy PiSowcy to kompletni idioci którzy potrafią skompromitować się już po pierwszej odpowiedzi

  PiSowcy to są wariaci. Zwolennicy tej partii to totalni obłąkańcy pokroju Stefcia W – który chciał żeby Kaczor był dyktatorem. Jest wiele dyskusji na tym portalu w których to udowodniłem. Ci ludzie ciągle kompromitują się jakimiś insynuacjami, urojeniami i debilnymi pozbawionymi jakiejkolwiek logiki stwierdzeniami. Na żadnym innym portalu nie byłbym w stanie tego udowodnić, ten portal jest do tego idealny.

  Większych fanatyków niż PiSdy to nie ma i Ty jesteś tego doskonałym przykładem. Mają ostro naјebane pod kopułą, np. na wiecu wykrzykują hasło: „Jarosław! Polskę Zbaw!” – Jakim trzeba być kսrwa zјebanym żeby wykrzykiwać takie hasła..? – To jakieś totalne spἱerdolenie. Dla tej tępej masy jest kompletnie obojętne jakie zmiany wprowadzi Jarozbaw, oni i tak za nim pójdą, bo to bezideowe śmiecie ludzkie bez kręgosłupa. Wyborcy PO też nie lepsi – klękają przed Tuskiem gdy ten przyjeżdża do Polski. Większość jest głupia, nie da się tego zmienić i popiera takie partie, a jakie partie tacy wyborcy. W przeciwieństwie do reszty partii to u Korwina jest tak, że ludziom podobają się pewne zasady i dlatego go popierają.

  A tutaj kolejny dowód:

  youtu.be/fP42RMoaPac

  Typowe zachowanie wyznawców karakana.

  Przede wszystkim ludzie (nie tylko młodzi) trwają przy idei a nie przy Korwinie. Korwin robi tą dobrą robotę, że poprzez swój udział w polityce przemyca treści ekonomiczne – jeżeli kogoś to zainteresuje, wtedy zaczyna czytać Misesa i Rothbarda.

 6. Jak to jest, że na nczas wyświetlają mi się reklamy Koal. Europ.?

  • Reklamy wybiera algorytm Googla – mogą pojawiać się np. dlatego że przeczytałeś jakiś artykuł na jakiejkolwiek stronie gdzie pisali o KE.

 7. SPRAWDŹ CZY NIE MIESZKASZ U ŻYDA. UCZ SIĘ HEBRAJSKIEGO.
  jak podaje portal Dziennik Narodowy, lista nieruchomości, które planują przejąć organizacje holokaust (WSJO), podana jest na stronie WSJO: warsawproperty.org
  wystarczy kliknąć SEARCH.
  Na razie tylko niewiele ponad 2000 pozycji w samej warszawie, ale eskimosi dalej pracują.
  Pani Mosbacher twierdzi, że nie ma się czym martwić.

 8. na marszu nie byłem, bo wrocław daleko.
  ale zamiast biletu, wpłaciłem na wolność24
  chwała Wielkiej Polsce.

Comments are closed.