Korwin-Mikke wprost o tym jak zwalczyć pedofilię w kościele! „Byłby mniejszy problem pedofilii, gdyby…”

Janusz Korwin-Mikke/foto: FB
Janusz Korwin-Mikke/foto: FB

Lider Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy dokładnie wie co zrobić, żeby raz na zawsze skończyć z pedofilią w polskim kościele! To proste – znieść celibat. – Gdyby zlikwidowano celibat, problem pedofilii byłby znacznie mniejszy – uważa Korwin-Mikke.

Można śmiało powiedzieć, że Polacy oszaleli na punkcie dokumentu „Tylko nie mów nikomu” ws. pedofilii w kościele. Od soboty film Tomasza Sekielskiego obejrzało już 15 milionów osób.

Jak twierdzi Janusz Korwin-Mikke najlepsze metody, to te najprostsze. I zniesienie celibatu, byłoby zdaniem prezesa partii KORWiN najskuteczniejszym rozwiązaniem ws. pedofilii w kościele.

Co ciekawe ten temat był już poruszany w wysokich kręgach kościelnych. Na początku 2019 roku papież stał na straży zachowania celibatu w kościele powszechnym.

Przychodzą mi na myśl słowa świętego Pawła VI: Wolę oddać życie, niż zmienić prawo o celibacie. […] Osobiście myślę, że celibat to dar dla Kościoła – mówił papież Franciszek.

Jednak w naszym kraju pomysł zniesienia celibatu co przyczyniłoby się do zmniejszenia pedofilii jest coraz częściej podnoszony.

Problem pedofilii w Kościele wynikł m.in. stąd, że celibat jest czymś nienaturalnym dla mężczyzny. Pedofilia w kościołach protestanckich i prawosławnych jest mniejsza, bo tam nie ma celibatu. Byłby mniejszy problem pedofilii u nas, gdyby zniesiono celibat. Ale to jest decyzja papieża – mówi dla „Super Expressu Janusz Korwin-Mikke.

Trochę innego zdania jest seksuolog i psychiatra prof. Zbigniew Lew-Starowicz, który uważa, że celibat powinien być sprawą wyboru księdza, ale przyznaje on, że mógłby mieć pozytywny wpływ na te kwestię.

Gdyby zniesiono celibat uważam, że większość duchownych w Kościele katolickim byłaby żonata. I gdyby tacy księża mieli rodziny, dzieci, to byliby też uwrażliwieni na pewne kwestie – zaznacza Lew-Starowicz.

Źródło: Super Express

73 KOMENTARZE

 1. Czy wam w tej Polsce naprawde az tak odwaliło? Czytam i oczom nie wierzę, zwolennicy Konfederacji, którzy z definjcji powinni być inteligentniejsi od ogółu dają się wodzić za nos jakiemuś spasionemu żydziuchowi, który na zlecenie międzynarodowej satanomasonerii sklecił propagandowego szmatławca, umiescil w sieci a zleceniodawcy nabili mu sztucznych wejść? Widzę, że przed Polakami jeszcze daleka droga, teraz byle szmata potrafi Wam zrobić wodę z mózgu. Szkoda.

  • Jeśli o mnie chodzi, to Ja przeciwnikiem katolicyzmu byłem już wcześniej, jeszcze zanim nakręcono jak to napisałeś: tego „szmatławca”. Przeciwnikiem KrK nie jestem z powodu pedofilii, tylko ideologi jaką rozpowszechnia Kościół Rzymskokatolicki. Chodzi mi o głoszenie idei „sprawiedliwości społecznej” – czyli kradzieży z definicji. Niech sobie każdy wierzy w co chce, ale naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu, żeby KrK z całą tą bandą jezuitów wyniósł się z Polski. Ten film jest dużym krokiem w tym kierunku.

 2. Ale zakaz małżeństw to nauka diabła. Jest o tym napisane w Biblii. Poza tym Paweł zachęcał słabszych ludzi do zawierania małżeństw aby uniknąć grzechu wszeteczenstwa. Ale czy Watykan nie będzie wtedy tracił majątku księży na rzecz ich dzieci?
  Kapłan bez żony wywodzi się z Babilonskich misternie.

  • Kłamiesz. Kapłan ma się poświęcić całkowicie modlitwie i innym ludziom. Całkowicie oddać Chrystusowi. Sam Chrystus mówi co trzeba zrobić by isc za nim!

 3. Panie Januszu. Jeśli pedofila występuje także wśród żonatych i zamężnych heteroseksualnych nauczycieli, lekarzy, budowlańców…etc. to opowiada pan farmazony.

 4. Bzdura! Nic to nie pomoże. Przecież w ostatnich latach szli tam homoseksualiści , z których 70 % to pedofile. Zablokować przyjmowanie zboków przede wszystkim oczyścić z lawendowej mafii, bo to oni chcą przyjmować takie osoby.

 5. Ale głupotę Pan Korwin powiedział. To rozumiem, że pozostałe 99% pedofili też żyło w celibacie? Litości!!

 6. Ania a spróbuj zrobić sobie szlaban na penisy. Gwarantuje Ci że po roku już byś miała problemy psychiczne. Celibat to jest wynaturzenie. Poza tym nie będę słuchał kogoś kto nie mając rodziny i dzieci mówi mi jak mam wychowywać swoje potomstwo. Wybacz.

  • @Rafał
   „Ania a spróbuj zrobić sobie szlaban na penisy”
   Pewnie za dużo (((pornoli))) oglądasz i myślisz, że „nie da się” bez tego długo przetrzymać…

 7. Tak, zniesie się celibat, a potem będą narzekania, że żyją darmozjady i że nepotyzm…
  Lepszym rozwiązaniem będzie cofnięcie efektów posoborowia i wprowadzenie inkwizycji z powrotem, oczywiście inkwizycja nie będzie kopiowała dawne metody i działalność, bo one są nieaktualne i nieskuteczne.
  Zniesienie celibatu nic nie pomoże, problem jest w dyscyplinie księży (u których powinna ona być większa), którzy są tacy, jak nasze postmodernistyczne społeczeństwa. Po prostu należy przywrócić elitarny charakter stanowi duchownemu. A przede wszystkim należy zniszczyć wpływy modernistyczne w Kościele.

 8. Zamiast wcielać w życie takie liberalno-postmodernistyczne bzdurne i demagogiczne postulaty lepiej wzorować się na Liber Gomorrhianus św. Piotra Damianiego.

 9. Przeczytałem Biblię 20 razy przez 20 lat i nic tam nie ma o celibacie. To wymysł diabelski, żeby pogrążyć tych, co na prawdę szukają Boga. Kościół Rzymskokatolicki tylko imituje chrześcijaństwo. Kościołów, które wgłębiają się w Biblię jest mało, ale są i są czyste od fałszu, demagogii, obłudy, bezprawia itp.

 10. Bzdury wypisujecie razem z Korwinem to nic nie zmieni pedofilów trzeba kastrować penisa z jądrami wyciąć i wypalić na czole napis pedofil tak można zwalczyć pedofilię. A jak zgwałci wam klecha dzieciaka ? czego nikomu nie życzę ,to zmienicie zdanie bardzo szybko.

 11. Księża kiedyś mieli prawo do zawierania małżeństw, zmienił to jeden z papieży gdy okazało się że kasa się nie zgadza.

Comments are closed.