Majka dołącza do koła Konfederacji! „Punktem zwrotnym były protesty przeciwko ustawie 447. To bardzo ważna kwestia” [VIDEO]

Robert Majka, Piotr Liroy-Marzec i Marek Jakubiak/fot. Facebook Partia Wolność
Robert Majka, Piotr Liroy-Marzec i Marek Jakubiak/fot. Facebook Partia Wolność

Poseł Robert Majka dołączył do koła Konfederacji w Sejmie. O godz. 14 odbyła się konferencja, na której oficjalnie ogłoszono posła Majkę szóstym członkiem koła. Jak powiedział, decyzja o przystąpieniu do ugrupowania zapadła „po ostatnim proteście przeciw ustawie JUST 447”.

Witamy w naszym gronie posła Roberta Majkę, czterdziestoletniego opozycjonistę, byłego członka Trybunału Stanu, człowieka-legendę Solidarności Walczącej. Od wczoraj jest członkiem koła Konfederacja – powiedział poseł Marek Jakubiak, przewodniczący koła.

Cieszę się, że mogę być w Konfederacji. Chciałbym w nim realizować swój projekt, przede wszystkim, aby nie doszło do zacementowania polskiej sceny politycznej na POPiS, tak jak się to dzieje od wielu, wielu lat – powiedział poseł Robert Majka.

Moim zdaniem najważniejszą kwestią jest, aby każdy polityk przedstawił decyzję administracyjną, że nie był tajnym współpracownikiem aparatu bezpieczeństwa PRL, czyli WSW i SB. Ja taką decyzję posiadam – oznajmił przedstawiając przed kamerą wspomniany dokument.

To jest podstawa, moim zdaniem, reform w państwie polskim. Poza tym musi dojść do jasnego przedstawienia raportu o stanie państwa polskiego, o czym jako poseł tej kadencji wnioskowałem do premiera Mateusza Morawieckiego. Niestety, ale takiego raportu się nie doczekałem – podkreślił Majka.

Punkt zwrotny o przystąpieniu do Konfederacji był po ostatnim proteście przeciw ustawie JUST 447. To jest bardzo ważna kwestia. Musimy sobie zdać sprawę z niebezpieczeństwa, jakie grozi państwu polskiemu – ocenił poseł Robert Majka.

14 KOMENTARZE

 1. Antysemityzm czyli żydowskie narzędzie szantażu politycznego sfabrykowanego przez żydów finansujących lewaka Adolfa Hitlera.
  Nie ze mną te antysemickie numery.
  Róbmy uczciwe interesy na wolnym rynku jak równy z równym.

  Polecam książkę pt „Wall Street i Hitler” autor Antony Sutton

  „Tematem niniejszej książki jest transfer potężnych środków finansowych z zachodnich banków do pokonanych po I wojnie światowej Niemiec. Środki te pozwoliły na budowę międzynarodowych karteli chemicznych, stalowych czy elektrycznych. W powstałych dzięki temu firmach, takich jak m.in.: I.G. Farben, Osram, A.E.G., Ford Motor, I.T.T. czy Opel strategicznymi udziałowcami były zachodnie firmy i instytucje finansowe, które zaangażowały się w manipulowanie politycznymi wydarzeniami doprowadzając Hitlera do władzy. Korzystając następnie z uprzywilejowanej pozycji w najwyższych kręgach nazistowskich Niemiec, poprzez transfer niezbędnych do rozpoczęcia wojny technologii, finansów i patentów budowały machinę wojenną Hitlera oraz bez żadnych utrudnień zbijały fortunę na produkcji wojennej dla wszystkich stron konfliktu.”

 2. Braw Brawo Brawo,, Panie Posle MAJKA………. dzIekujemy ze Pan przystapil do KONFEDERACJI..

  Trzeba zniszczyc POPIS to obcy wrogowie POLSKI!

 3. Zeby tylko reszta spoleczenstwa to zrozumiala. Jesli Konfederacja przejmie paleczke w rzadzeniu krajem, zydowskie wplywy i ich pazernosc, polaczona z nienawiscia legna w gruzach.

 4. Brawo i jeszcze raz brawo !!!
  Ma pan trochę lewicowe poglądy w sprawach gospodarczych, ale teraz najważniejsze jest wyzwolenie Polski spod żydo-amerykańskiej okupacji do której doprowadził nas PiS.

 5. prawy Polak, katolik, walczący o Polskę, brawo,
  Konfederacji już nikt nie zatrzyma

 6. To ten głupol, jeden z prowodyrów oszusta Potockiego. Jakubiak się cieszy bo jest kretem. Wspomnicie moje słowa.

 7. Konfederacja rośnie w siłę. Niebawem wszystkich 460 posłów dołączy do Konfederacji i to będzie ostateczne zaoranie systemu.

 8. Winnicki: Trzeba uchwalić anty-447; powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA; lecieć do Pekinu(Video)

 9. Dobra, macie poslow to juz do roboty. Pytania poselkskie o to czy sa, byly , beda negocjacje.
  pytac czy mozna obnizyc podatki i jakie, konkrety !

 10. Ale rzeczywiste poparcie w narodzie dla Konfederacji musi być duże, skoro nawet z PiSu odchodzą do KON posłowie – nie zmarnujcie tej szansy Konfederaci!

Comments are closed.