Opublikowano wizerunek Żyda, który opluł polskiego ambasadora. Grozi mu nawet 5 lat więzienia [FOTO]

Marek Magierowski. Źródło: PAP
Marek Magierowski. Źródło: PAP

Izraelski portal informacyjny News Israel 13 opublikował wizerunek Erika Ladermana, Żyda który zaatakował polskiego ambasadora. Napastnik obecnie przebywa w areszcie domowym.

Dzięki izraelskiemu kanałowi 13-stemu, możemy zobaczyć jak wygląda Erik Laderman, czyli Żyd, który próbował wtargnąć do polskiej ambasady w Izraelu, a następnie zaatakował ambasadora Marka Magierowskiego i opluł go.

Agresywnemu obywatelowi Izraela postawiono zarzuty napaści fizycznej i stosowania gróźb karalnych. 65-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia, ale nie wiadomo czy sąd nie potraktuje go łagodniej.

Napastnik w czwartek rano wydał oświadczenie, w którym przeprasza ambasadora, jednak swoje zachowanie tłumaczył w niepoważny sposób, uznając całe zajście za zwykłą kłótnię drogową.

Źródło: PAP, Twitter

20 KOMENTARZE

  • Wygląda jak 100 % Polak. ;)

   Izrael to kraik militarny, ale system sprawiedliwości mają w porządku. Jeden z dowodów: gdy sądzony w Izraelu Ukrainiec, domniemany hitlerowski strażnik obozowy „Iwan Groźny”, dowiódł niewinności, sąd izraelski go uniewinnił. (Nie wiem czy dostał odszkodowanie za to, co przeszedł, ale to inna rzecz). Jednak zobaczymy jaki wyrok dostanie dziadek (67 wiosen), który napadł na pana ambasadora Magierowskiego. Bo pamietamy też jak izraelski wymiar sprawiedliwości odmówił wydania Polsce zbrodniarza stalinowskiego Morela, i jaki skrajnie obraźliwy list przysłali prokuraturze polskiej.

   Osobiście bym przebaczył temu krewkiemu dziadkowi, spotkał sie z nim i podał mu rękę na zgodę. Ale może powinien on ponieść karę, żeby inni doń podobni bali sie zachowywać jak on? Napadać fizycznie na ambasadora, szczególnie cudzego, to czyn wysoce barbarzyński.

 1. Oooo, działają tu na dobrego policjanta. Podobnie jak przy obietnicy „zniesienia wiz do USA”.
  Oczywiście propagandowo, facet najprawdopodobniej nie spędzi nawet 2 h w więzieniu….
  Powstaje tez pytanie – mi się przynajmniej nasuwa – jaka jest etna „jego ekscelencji”, bo jak wiemy, szczególnie na tym kierunku, bywało „mniejszościowo”…..

 2. większy hejt jest za każdym razem na panią Azari lub Mosbacher, niż ten incydent nie przesadzajmy, bo wszystkich hejtujących ambasadorów w warszawie będziemy zamykac na 3 lata.

 3. Magierowski … to ten od torpedowania działań Polonii w USA?
  albo karma wraca albo ustawka
  wreszcie MSZ mógł wezwać „na dywanik” ambasador Izraela w Polsce oczywiście nie w związku w opluwaniem Polaków
  tylko ambasadora
  pomyśleć o pierwowzorze kukły Judasza
  swoi obijają, obcy opluwają

 4. Magierowskiemu należało się obicie mordy za to, jak zachował się w 2018 r. podczas wizyty w USA i próby ukręcenia obrony interesu Polski przez Polonię. Słowem p. Ladermann dobrze zrobił, cel miał – no właśnie NIKT nie podał celu w jakim opluł Magierowskiego. A szkoda …

  • W.y.p.i.e.r.d.o.l.i.ć ambasadora z funkcji. Nie dość iż żyda nie nazwał eskimosem, to dał się opluć – jakby po to otwierając drzwi i zadając się z plebsem, a nie kierowca. Chłoptaś do dymania Magierowski. Taka Małgośka do dmuchania!

 5. Grozi mu co najwyżej katar, jeśli z aresztu domowego wyjdzie na balkon w podkoszulku na papierosa, i przypadkiem wiaterek go przewieje.

 6. Zawsze tak jest, że najwięksi żydofile zawsze muszą w końcu ścierać z twarzy żydowską ślinę. Niektórych Historia Polski niczego nie uczy.

 7. Jesli wobec Zydow uprawia sie „polityke” w pozycji na Kaczynskiego, to oprocz nakolannikow, wazeliny i plynu do dezynfekcji jamy ustnej, trzeba nosic chusteczki.
  Pan ambasador nie nosil? Nie widzial, ze trzeba nosic? – No to teraz wie.

 8. A przecież Magierowski to też żyd…należało mu się…moim zdaniem to oberwał za słabo i za mało.

Comments are closed.