PiS wypuszcza spot pełen manipulacji. Kaczyński ma nadzieję, że Polacy mają krótką pamięć? [VIDEO]

Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka
Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka

Partia rządząca wypuściła na Twitterze nowy spot wyborczy. Wyborca, który nie interesuje się polityką mógłby się z niego dowiedzieć, że PiS jest przeciwko walucie euro i nie zgadza się na sprowadzania do polski migrantów. Czy prezes Kaczyński naprawdę uważa Polaków za ćwierćinteligentów?

Jak to jest z tym euro?

PiS ustami Morawieckiego i poprzez spoty pełne manipulacji zapewnia, że jest przeciwne wprowadzaniu do naszego kraju waluty euro. Problem w tym, że w swoich zapewnieniach partia Kaczyńskiego jest zupełnie niewiarygodna. Żeby to udowodnić wystarczy przywołać twitta, którego niedawno zamieścił inny, obok Morawieckiego, „wybitny” polski ekonomista Ryszard Petru.

Wpis dotyczy debaty w której Petru brał udział ze swoim ówczesnym kolegą, a dzisiejszym premierem Polski. Obaj panowie, wraz z panem Belką, wychwalają na nagraniu walutę Euro pod niebiosa i zapewniają, że nie tylko Euro będzie dla Polski świetne, ale że nasz kraj zyska już na samym procesie wprowadzania unijnej waluty.

Sprowadzanie do Polski migrantów

PiS zarzeka się, że jest przeciwne sprowadzaniu do Polski nielegalnych migrantów. Nie da się jednak ukryć, że według statystyk nasz kraj w latach rządów Prawa i Sprawiedliwości przyjął w swoje granice rekordową ilość ludzi – największą w Unii Europejskiej. Prawdopodobniejsze jest jednak, że PiS po prostu liczy na to, że Polacy mają krótką pamięć i nie potrafią obiektywnie myśleć. Na takich nieczystych zagraniach partia rządząca może się jednak przejechać.

Dla tych którzy chcą się pośmiać, nowy spot PiS:

Źródło: Twitter

Comments are closed.