PiS wypuszcza spot pełen manipulacji. Kaczyński ma nadzieję, że Polacy mają krótką pamięć? [VIDEO]

Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka
Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka

Partia rządząca wypuściła na Twitterze nowy spot wyborczy. Wyborca, który nie interesuje się polityką mógłby się z niego dowiedzieć, że PiS jest przeciwko walucie euro i nie zgadza się na sprowadzania do polski migrantów. Czy prezes Kaczyński naprawdę uważa Polaków za ćwierćinteligentów?

Jak to jest z tym euro?

PiS ustami Morawieckiego i poprzez spoty pełne manipulacji zapewnia, że jest przeciwne wprowadzaniu do naszego kraju waluty euro. Problem w tym, że w swoich zapewnieniach partia Kaczyńskiego jest zupełnie niewiarygodna. Żeby to udowodnić wystarczy przywołać twitta, którego niedawno zamieścił inny, obok Morawieckiego, „wybitny” polski ekonomista Ryszard Petru.

Wpis dotyczy debaty w której Petru brał udział ze swoim ówczesnym kolegą, a dzisiejszym premierem Polski. Obaj panowie, wraz z panem Belką, wychwalają na nagraniu walutę Euro pod niebiosa i zapewniają, że nie tylko Euro będzie dla Polski świetne, ale że nasz kraj zyska już na samym procesie wprowadzania unijnej waluty.

Sprowadzanie do Polski migrantów

PiS zarzeka się, że jest przeciwne sprowadzaniu do Polski nielegalnych migrantów. Nie da się jednak ukryć, że według statystyk nasz kraj w latach rządów Prawa i Sprawiedliwości przyjął w swoje granice rekordową ilość ludzi – największą w Unii Europejskiej. Prawdopodobniejsze jest jednak, że PiS po prostu liczy na to, że Polacy mają krótką pamięć i nie potrafią obiektywnie myśleć. Na takich nieczystych zagraniach partia rządząca może się jednak przejechać.

Dla tych którzy chcą się pośmiać, nowy spot PiS:

Źródło: Twitter

22 KOMENTARZE

 1. Kaczyński to prawdziwy mąż stanu! Nie marnujcie głosu na jakiś plankton polityczny z konfederacji, zagłosujcie na prawdziwego kolosa, PiS!

  • kolos na glinianych nogach,
   koń trojański państwa położonego na Bliskim Wschodzie

  • Kaczyński obok Biedronia jako prezes tzw. partii głównego nurtu nie był nigdy widziany z kobietami. Przypadek?

  • Miałem głosować na Konfederację ale jak się dowiedziałem, że z ich list starują czerwonoarmiści to sorry ale podziękuję.

  • Chłopie, co ty wypisujesz za dyrdymały?
   Gdyby ludzie w ’78 zagłosowali na włoskiego kolosa zamiast na plankton, to nie mielibyśmy POLSKIEGO PAPIEŻA!!!!!
   Na kolosa, to ja już głosuję dwie dekady i g. z tego mam.

  • Nie głosuję na szabesgojów i innym odradzam. Rebe Kalkstein czas na niezasłużoną emeryturkę!

 2. bycie przeciwko nielegalnym imigrantom to super postawa !! można legalnie otworzyć kraj na masową imigrację i cały czas niekłamać
  tak kaczor jest debilem i uważa większośc rodaków za debili
  niestety w tej sprawie jest tak samo bliski pawdy jak w sprawie walki z nielegalną imigracją poprzez masowe legalizowanie całej możliwej imigracji

 3. Kaczyński nie uważa Polaków za ćwierćinteligentów. On ich uważa za gojów tak jak każdy inny z jego plemienia, a gojowie powinni służyć swoim panom bez względu na to czy są inteligentni, ćwierćinteligentni, czy też w są pozbawieni jakiejkolwiek inteligencji. Mają służyć bez kwestionowania poleceń !

 4. „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu”
  – powiedział Jarosław Kaczyński na tajnym spotkaniu z ówczesnym ambasadorem USA w Polsce Victorem Ashem, donosi portal medianarodowe.com.
  notatka ze spotkania Kaczyński – Ash z 12 stycznia 2009 roku ujawnionej przez WikiLeaks
  bibula.com / ?p=107879

  Takim politykom dziękujemy!

 5. PO I PIS to ZYDZI– ZDRAJCY– ZLODZIEJE— wrog POLSKI!!!

  GLOSUJMY tylko NARODOWCY — KONFEDERACJA!!

 6. PIS stawia na wyborców ślepych ,każdy nawet ten kto nie interesuje się polityką widzi na ulicy te masy ciapatych i innych kolorowych których podobno nie ma:)

 7. No to co gadano w roku 2013 już wiemy.
  A macie jakieś materiały z ubiegłego wieku?… bo to może być jeszcze ciekawsze.

 8. A tyle było artykułów jak to Richard wygrał proces w trybie wyborczy więc śmiało do sądu, może też wygracie

Comments are closed.