Różal znów wali prosto z mostu! Tym razem o kobietach, nachodźcacach i pedofilach. Trzeba mieć uszy z żelaza by tego wysłuchać (VIDEO)

Marcin Różal Rózalski. Fot. twitter
Marcin Różal Rózalski. Fot. twitter

– Jesteśmy teraz w mule na dnie – przekonuje Marcin Różal Różalski, ekscentryczny zawodnik MMA, który oprócz tatuaży i stalowych mięśni może się pochwalić dosadna ocena rzeczywistości. Tym razem Różal odniósł się do kwestii obyczajowych. W tym do… wychowania seksualnego.

– My się z tego nie wygrzebiemy – przekonuje zawodnik a swe cięte wypowiedzi okrasza mnóstwem łaciny, niestety podwórkowej. Jedno mu trzeba przyznać: wali prosto z mostu i nie boi się pojechać na maksa. Zobaczcie co tak zbulwersowało największego oryginała w polskim MMA:

Źródło: twitter

4 KOMENTARZE

    • Mądry to może nie do końca, ale logicznie rozumujący owszem. Facet chyba był na zachodzie i widział ten cały syf, który teraz próbuje się zainstalować w Polsce.

  1. Prosty chłop, ale szczery i pomijając jego wulgarny sposób wypowiedzi oraz to jak wygląda ma absolutną rację. To jest tragedia naszych czasów, że facet wyglądający jak wielkanocna pisanka, kaleczący język polski mówi bardziej sensownie niż setki innych pokazywanych w TV, uchodzących za autorytety i wzory cnót wszelakich. Nasza cywilizacja upadła.

Comments are closed.