Samolot premiera Morawieckiego uziemiony. Nie może wylecieć do Brukseli

Morawiecki Morawiecki. Foto: PAP
Morawiecki Morawiecki. Foto: PAP

Premier Mateusz Morawiecki nie może wylecieć do Brukseli. Jego samolot został uziemiony. Wszystko przez strajk kontrolerów lotu w stolicy Belgii.

Jak donosi portal money.pl premier miał polecieć do Brukseli o godz. 8:00. Samolot jednak nie wystartował, ponieważ w Brukseli trwa strajk kontrolerów lotu.

Mateusz Morawiecki miał miał w stolicy eurokratów otworzyć polskie centrum lobbingowe.

Wylot planowano na godz. 8:00 z Wojskowego Portu Lotniczego na warszawskim Okęciu. O godz. 10:45 w Brukseli miał wziąć udział w konferencji.

– Jest ryzyko, że część aktywności się nie obędzie, choć Kancelaria Prezesa Rady Ministrów stara się temu zapobiec – mówi dziennikarz money.pl Mateusz Ratajczak, który jest na miejscu. Z tablicy odlotów na terminalu WPL zniknął lot premiera.

Mateusz Morawiecki w Brukseli ma wziąć udział w debacie dotyczącej przyszłości opodatkowania w UE, w seminarium – Partnerstwo Wschodnie po 2020 roku oraz w inauguracji centrum Business & Science Poland.

Na razie nie wiadomo co dalej z brukselską wizytą premiera.

Źródło: money.pl/PAP

9 KOMENTARZE

  1. Tragedia Smoleńska, to ustawka obcych służb do grabieży mienia bezspadkowego, do izraelskiego haraczu, do wrogiego przejęcia Polski.
    To dlatego PiS NIE może ujawnić prawdy Smoleńskiej.

  2. A już myślałem, że eskimoscy żołnierze nie wypuścili pinokia, w związku z pilną wizytą eskimoskiej ekipy, która została oficjalnie odwołana…

  3. Co komentarz to głupszy. Coraz mniej tutaj , ludzi rozgarniętych i wychowanych.

  4. W rezultacie nasi Zasrancen, w osobach pana prezydenta Andrzeja Dudy i pana premiera Mateusza Morawieckiego, żyją w oparach ułudy.

Comments are closed.