Skandal w TVN. Tak poważnej wpadki widzowie programu „Agent – Gwiazdy” się nie spodziewali

Viola/fot. YouTube/tvnpl
Viola/fot. YouTube/tvnpl

Wygląda na to, że ekipa odpowiedzialna za program „Agent-Gwiazdy” w TVN zaliczyła megawpadkę. Przed zbliżającym się finałem, widzowie dostrzegli coś, co nie było w planie.

„Agent-Gwiazdy” to program, w którym udział biorą najbardziej znane osoby w Polsce. Aby wygrać, trzeba wykazać się nie lada sprytem i zaradnością. Warunki, w których spędzają czas uczestnicy pozostawiają nieraz wiele do życzenia.

Uczestnikom stawiane są przeróżne zadania do wykonania. Akcja dzieje się poza granicami Polski, gdzie warunki zarówno klimatyczne jak i atmosferyczne bywają zupełnie inne, niż te, do których przywykliśmy w naszej ojczyźnie.

Wczoraj miała miejsce emisja odcinka, w którym ogłoszono, kto znajdzie się w finale. Jak się okazuje, widzowie wiedzieli to już wcześniej. Wszystko najpewniej przez nieuwagę osób odpowiedzialnych za program „Agent-Gwiazdy”.

W programie pozostali Michał Koterski, Damian Kordas oraz Maria Sadowska. Odpadła zaś Viola Kołakowska.

Czyżby odpadła dzisiaj Viola? – pytał jeden z internautów. – Wpadka TVN’u – dodał inny.

Okazuje się, że ekipa odpowiedzialna za program nie dopilnowała treści zapowiedzi. Na stronie player.pl w opisie odcinka zamieszczone zostało wiele mówiące zdjęcie. Otóż Viola siedziała w gronie uczestników, którzy wcześniej odpadli z programu.

Nie można jednak wykluczyć, że zamiast wpadki, mieliśmy do czynienia z celowym zabiegiem. Zaintrygowani ludzie obejrzeli program, by zobaczyć, czy ich spostrzeżenie jest słuszne. I wówczas „oglądalność się zgadza”.

Źródło: wp.pl

Comments are closed.