Specjalny przedstawiciel USA ds. antysemityzmu gromi zachodnią Europę. „Te regulacje prowadzą do haniebnego, przymusowego wydalania Żydów”

Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter
Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter

Elan Carr, specjalny wysłannik USA do walki z antysemityzmem twierdzi, że wprowadzanie zakazów prawnych dotyczących uboju rytualnego lub obrzezania jest jednym z jego przejawów.

Elan Carr powiedział w poniedziałek, że regulacje wprowadzane w niektórych krajach europejskich prowadzą do „haniebnego przymusowego wydalania” Żydów.

Słowa te padły w trakcie przemówienia wygłoszonego w Antwerpii, w Belgii, podczas Konwentu Ogólnego Konferencji Europejskich Rabinów. Była to największa w historii konferencja tej ortodoksyjnej grupy.

Mamy do czynienia z haniebnymi aktami prawnymi, które zakazują uboju rytualnego i chcą zakazać obrzezania – powiedział Carr

To nic innego tylko wymuszone wydalanie społeczności żydowskiej z kraju, który przyjmuje takie ustawodawstwo. I to jest całkowicie nieakceptowalne – dodał.

Ubój rytualny został zakazany w styczniu tego roku w Regionie Flamandzkim, którego największym miastem jest Antwerpia. Drugi belgijski region Walonii ma w tym roku wprowadzić podobny zakaz.

Aby mięso było koszerne, zwierzę, z którego pochodzi, musi zostać zabite, gdy jest świadome. Działacze ruchów obrany praw zwierząt w całej Europie Zachodniej podejmują inicjatywy mające na celu zakaz zabijania zwierząt bez ogłuszania.

Źródło: Jerusalem Post

23 KOMENTARZE

 1. niestety ,ale w Polsce jest tyle zydostwa w polityce ,ze taki zakaz nie przejdzie.

 2. Wydalić i zapomnieć. Niech się rzeazają u siebie. Holokausty też niech sobie robią u siebie. Mają swoją ojczyznę przecież. Dość „gościnnego” pasożytowania.

  Dlaczego nie ma dotąd szczepionki na tę zarazę?

 3. Bojkot Izraela
  dedykuję Retiemu z Twittera

  Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
  Tak się zaczyna – nie kupuj od
  Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
  („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
  Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
  Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

  Bojkotuj firmę MK Cafe.
  I Pedros, Fort, Teartis – złe!
  Cinema City unikaj kin,
  Nigdy nie kupuj żydowskich win!
  Syropów Fabbri i Super-Pharm
  Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

 4. „Aby mięso było koszerne, zwierzę, z którego pochodzi, musi zostać zabite, gdy jest świadome. ”

  Podobnie jest z ludźmi których zydzi nazywają „ludzkimi odchodami:

  „My jesteśmy rasą mistrzów.Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od innych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je z nami inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest panowanie nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszych liderów, za pomocą rózgi żelaznej. Masy lizać będą nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”

  Menachem Begin, premier Izraela w latach 1977-1983, polski Żyd, działacz syjonistyczny. Laureat pokojowej Nagrody Nobla.

  • Królowie odchodów to żydzi z tego wynika hehe. Poszukajcie dlaczego tak nienawidzą słowian chazarzy! tacy z nich panowie na ile im na to pozwalamy.

  • Nie jestem filosemitą, ale przejrzałem zasoby Internetu szukając jakichkolwiek informacji nt. słów Begina: jedyne, co znalazłem to zaprzeczenie jakoby Begin miał te słowa wypowiedzieć (dociekania w tej sprawie opisuje pewien Amerykanin, ale nie znajduje on równięż żadnego potwierdzenia autentyczności tych słów). Byłbym więc ostrożny w tej kwestii.

   • okularnik GA, cytuję: ” Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych. – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.” I dalej:
    „Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. ” – koniec cytatu.

 5. Czy jest możliwość rozebrania Obozu w Auschwitz-Birkenau i wysłania go na obrzeża TelAwiwu ewentualnie Waszyngtonu?

 6. – Mamy do czynienia z haniebnymi aktami prawnymi, które zakazują mówienia prawdy o czosnkach i chcą zakazu ujawniania ich haniebnych zbrodni – tak winien powiedzieć ten podnóżek.

 7. O , I TO JEST pomysł. Polska natychmiast powinna wprowadzić ZAKAZ UBOJU RYTUALNEGO. Pani Rusin Kinga i inni lewacy: PROSZĘ DZIAŁAĆ i bronić zwierząt. Co do obcinania sobie tego i owego przez żydków to ich sprawa. Mogą sobie nawet kiepełe odciąć – świat będzie tylko lepszy.

  • W Polsce do niedawna ten zakaz uboju rytualnego był. Rabin Szudrich oświadczył, że będzie tak długo wpływał na posłów w Sejmie, aż ten zakaz zostanie zniesiony i będzie można mordować zwierzęta rytualnie. Stwierdził, że jak to mu się nie uda, to wraca do Nowego Jorku. Udało mu się, długo nie czekał. Jest ustawa.

 8. Setki lat czekali na swoje państwo. Bóg im dał! Mają swój wymarzony i wyśniony Izrael! Dzięki Bogu..i co? Dlaczego tam nie jadą? Dlaczego siedzą w innych państwach i jeszcze mają pretensję, że te państwa nie akceptują takiego mordowania, szlachtowania zwierząt czy ścinania napletka u chłopców. Mało! Uważają te państwa za antysemickie, bo kierują się swoimi , narodowymi zwyczajami!

 9. To nie bóg im dał. Bóg wysłał tą zarazę na pustynię, by pozdychali, to szatan dał im starca z manną, a potem dla jaj ulokował między arabusami.

 10. Już raz w Polsce chciano zakazać uboju rytualnego ( to barbarzyństwo ) , ale parchy tupnęły swoimi śmierdzącymi nogami i nadal się to odbywa. Natomiast od kilku lat żydzi próbują zmieniać nasze obyczaje mówiąc , że karpie są mordowane i trzeba tego zakazać . Pamiętacie ? Rząd polski postepuje zle pozwalając na takie mordowanie zwierząt i coś należy z tym zrobić . Proponuję zakaz całkowity i żadnego „rzezniczego podziemia ” i za takie działania – po cichu – bardzo wysokie kary. Widzicie , jest sposób , sami z Polski wyjada. Trzeba ich ryje oderwać od koszernego mięcha.

 11. Hańbą dla cywilizowanych społeczeństw jest pozwalania na tzw. ubój rytualny. To bestialstwo i zadawanie niewyobrażalnych cierpień zwierzętom tylko po to, żeby stosować się do prymitywnych przesądów jest skandalem.

Comments are closed.