Szokująca prawda wyjdzie na jaw? Była żona Janowskiego napisała książkę. „Według Janka byłam jawnogrzesznicą, zdzirą i ostatnim dnem”

Robert Janowski, fot. PAP/Jan Bogacz
Robert Janowski, fot. PAP/Jan Bogacz

Czy sekrety z życia popularnego prezentera Roberta Janowskiego wyjdą na jaw? Katarzyna Kalicińska,  była żona prowadzącego kiedyś „Jaka to melodia” napisała właśnie książkę, w której fabuła – jak się zarzeka – oparta jest na jej prywatnym życiu. Tam Janek (Janowski?) jest prawdziwym tyranem! „Według Janka byłam jawnogrzesznicą, zdzirą i ostatnim dnem”.

Czy ta książka może zatrząść w posadach karierą Roberta Janowskiego? Wielu jego fanów czeka na na pikantne szczegóły z czasów małżeństwa autorki ze znanym prezenterem.

„Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę… jest. Nie o wszystkich mogłam jednak napisać wprost, ale naprawdę nietrudno zgadnąć, kto jest kim w tej opowieści i co jest prawdą, a co fikcją literacką” – mówi „Super Expressowi” – Katarzyna Kalicińska.

„A miało być tak pięknie” – to tytuł najnowszej książki pisarki Małgorzaty Kalicińskiej i jej bratanicy Katarzyny Kalicińskiej. Mimo iż zmieniono imiona książkowych postaci, niektóre z nich przypominają do złudzenia znane powszechnie osoby. A mówiąc wprost – jej byłego męża.

Jak twierdzi autorka, sama książka opisuje uczucie Dominiki do Janka. Kobieta jest początkowo jego wielką miłością. On śpiewa pod jej oknem serenady, oświadcza się na kasecie, biorą ślub i witają na świecie małego synka – Mateusza.

Następnie akcja książki pokazuje nam, jak Janek zostaje gwiazdą słynnego musicalu i prosi żonę, by na jakiś czas przyjęli pod swój dach jedną z wokalistek.

„Chciałam jej pomóc (…) Po trzech miesiącach Janek wyznał mi, szczerze skruszony, że jest bardzo zakochany i się wyprowadza” – czytamy w książce.

Janek to najprawdopodobniej skrót od nazwiska Janowski.

Jak dalej informuje „Super Express” w pewnym momencie, bohaterka książki dostaje  list polecony z kurii poznańskiej z dokumentem unieważnienia przez Kościół małżeństwa i uzasadnieniem. Tam Janek ma mocno ją zaatakować.

„Według Janka byłam jawnogrzesznicą, zdzirą i ostatnim dnem” – czytamy w autobiograficznej powieści byłej żony Roberta Janowskiego.

Źródło: Super Express