Tak chcą nas ograbić! Brytyjska poseł: „Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów”

Baronessa Ruth Deech wypowiedziała skandaliczne słowa o Polsce! Foto: YouTube
Baronessa Ruth Deech wypowiedziała skandaliczne słowa o Polsce! Foto: YouTube

To już otwarta wojna! Żydzi atakują i naciskają Polskę, by ta oddała mienie bezspadkowe! Tym razem skandaliczny atak nadszedł ze strony kolejnego „sojusznika” naszego kraju – Wielkiej Brytanii. Baronessa Ruth Deech stwierdziła: „Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów”.

Bezprecedensowy i celowy atak na Polskę nastąpił w zeszłym tygodniu w brytyjskiej Izbie Lordów podczas debaty na temat restytucji mienia ofiar Holocaustu. Przedmiotem dyskusji było m.in. ustawodawstwo, po którym brytyjskie muzea miałyby zwracać dzieła sztuki spadkobiercom byłych właścicieli żydowskiego pochodzenia.

„Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów. To jedyny kraju we współczesnej Europie, który odmówił ustanowienia systemu odszkodowań” – powiedziała w brytyjskiej Izbie Lordów Ruth Deech. Zbiegiem okoliczności, oczywiści baronessa ma żydowskie pochodzenie.

„Parlament Europejski, Kongres Stanów Zjednoczonych i brytyjscy parlamentarzyści wezwali Polskę do uczynienia sprawiedliwości – do tej pory bezskutecznie” – grzmiała w Izbie Gmin Ruth Deech. Twierdzi też, że restytucja jest „ważna jako symbol”, ponieważ „jest to wiadomość dla tego rozdartego wojną świata, że jeśli wrogi łupieżca zrobi to, co najgorsze, to jednak ostatecznie to zło zostanie naprawione”.

Ruth Deech – po panieńsku Fraenkel – to żydówka polskiego pochodzenia. Jej ojciec pochodził z Ustrzyk Dolnych i zdołał uciec do Wielkiej Brytanii w czasie II Wojny Światowej. Od 2005 roku zasiada ona jako członek Izby Lordów w parlamencie brytyjskim.

Źródło: timesofisrael/ medianarodowe.pl

Comments are closed.