Tak chcą nas ograbić! Brytyjska poseł: „Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów”

Baronessa Ruth Deech wypowiedziała skandaliczne słowa o Polsce! Foto: YouTube
Baronessa Ruth Deech wypowiedziała skandaliczne słowa o Polsce! Foto: YouTube

To już otwarta wojna! Żydzi atakują i naciskają Polskę, by ta oddała mienie bezspadkowe! Tym razem skandaliczny atak nadszedł ze strony kolejnego „sojusznika” naszego kraju – Wielkiej Brytanii. Baronessa Ruth Deech stwierdziła: „Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów”.

Bezprecedensowy i celowy atak na Polskę nastąpił w zeszłym tygodniu w brytyjskiej Izbie Lordów podczas debaty na temat restytucji mienia ofiar Holocaustu. Przedmiotem dyskusji było m.in. ustawodawstwo, po którym brytyjskie muzea miałyby zwracać dzieła sztuki spadkobiercom byłych właścicieli żydowskiego pochodzenia.

„Najbardziej bezczelnym przestępcą jest Polska, która rozsiadła się na majątku trzech milionów ofiar nazistów. To jedyny kraju we współczesnej Europie, który odmówił ustanowienia systemu odszkodowań” – powiedziała w brytyjskiej Izbie Lordów Ruth Deech. Zbiegiem okoliczności, oczywiści baronessa ma żydowskie pochodzenie.

„Parlament Europejski, Kongres Stanów Zjednoczonych i brytyjscy parlamentarzyści wezwali Polskę do uczynienia sprawiedliwości – do tej pory bezskutecznie” – grzmiała w Izbie Gmin Ruth Deech. Twierdzi też, że restytucja jest „ważna jako symbol”, ponieważ „jest to wiadomość dla tego rozdartego wojną świata, że jeśli wrogi łupieżca zrobi to, co najgorsze, to jednak ostatecznie to zło zostanie naprawione”.

Ruth Deech – po panieńsku Fraenkel – to żydówka polskiego pochodzenia. Jej ojciec pochodził z Ustrzyk Dolnych i zdołał uciec do Wielkiej Brytanii w czasie II Wojny Światowej. Od 2005 roku zasiada ona jako członek Izby Lordów w parlamencie brytyjskim.

Źródło: timesofisrael/ medianarodowe.pl

24 KOMENTARZE

  • Raczej na Konfederację – zwolenniczka Brexitu, więc z Korwinem, Bosakiem o Braunem jej zdecydowanie bardziej po drodze.

   • Taaa… Tomeczku na pewno zwolenniczka Korwina… taaa…
    A rotmistrz Pilecki to napewno Żyd… taaa…

    Rotmistrz Pilecki
    czyli
    Polska to bezczelny przestępca

    „Był taki Niemiec – wielu takich było! –
    Co bronił Żydów: Rotmeister Piletzki.”
    Zdanie Polaków bardzo oburzyło.
    Więc wpis zmieniono. Po co nacjo-sprzeczki?
    I odtąd Jewish Virtual Library
    Zwie Pileckiego …Żydem. Czary-mary!

    Niestety Polska „bezczelny przestępca,
    Co na majątku się rozsiadł milionów
    Ofiar nazistów“ (przez żadnego Niemca,
    A przez nazistów doszło do ich zgonów!) –
    Jak Ruth Deech (Fraenkel) słusznie to ujęła,
    Wciąż na leksykon Żydów się uwzięła.

    Encyklopedia żydowska musiała
    „Polish and Other Fighters“ dać rubrykę.
    Lecz Ameryka, aby nie zechciała,
    Odkrywać w sobie samej Amerykę,
    Na „dobrych Niemców którzy pomagali”
    Trzydziestu, Polak jest …jeden. Git w skali!

    https:
    //dorzeczy.pl/kraj/102663/pilecki-w-zydowskiej-encyklopedii-uznany-za-niemca-walczacego-z-nazizmem.html

 1. To juz nie przelewki. Zydowska histeria zorganizowanej nienawisci, podparta masowa zmowa ma tylko jeden cel: wyludzic i to jak najwiecej i jak najszybciej.

 2. To ja już nie wiem :)).
  1. Czy przed wojną bylismy krajem hiperbpgatym, bp wszak te hipegogate 3 miliony ż, chyba jakoś wpływało, i to pozytywnie, na godpodarkę? Wszak i bogacu u jak wiemy uczynni,działający dla dobra wspólnego.
  Tylko, qurcze, dlaczego, najzamożniejsze regiony Polski przedwojennej, to Polska zachodnia, tam gdzie ich odsetek był niezwykle niski, a najbardziej ubogie to te tejony, gdzie stanowili nardzo wysoki odsetek, czasem powyżej 50 % w miasteczkach?
  2. A może inaczej? Może nie dzielili sie tak chetnie przed wojną, ale za to dzięki wojnie staliśmy się chyba najbogatszym krajem..:) Zarobki z handlu wojną Stanów, zarobki z handlu wojna i grabież Niemców (przewyższająca negatywne skutki bombardowań i powojenne reparacje), to nic.
  Mysmy wyszli nie zryjnowani, wymordowani, z olbrzymią biedą, wręczn nędzą, lecz wręcz wzbogaceni:))))

  • Wychodzi na to iż każdy żyd wyceniony jest na 100 tys. dolarów.
   No to z czym do gości (UE), jeżeli Polacy są bez wartości?

 3. Przepraszamy za tą głupią i chciwą idiotkę. Większość Żydów nie jest tak chciwa! Ps. Jeśli ktoś twierdzi że Żydzi rządzą światem to najpewniej ma na myśli syjonistów!

 4. Ciemnota społeczeństwa pokazywane jest poprzez wybory polityczne. Bo jeśli ta kobieta mówi że Polacy niechcą oddać mienia spadkowego, nawiązując przy tym w mienie bezspadkowe, to jest poprostu niedouczona albo manipuluje. A prawda kest taka że zwykłych ludzi na świecie to gówno obchodzi zaś ci ciekawscy znają różnice…

 5. róbmy swoje,
  w tym żydowskim „biznesie”,
  trzeba być gruboskórnym co najmniej jak żydzi,
  daleko m d* mam ich hałas,
  jestem Polakiem i Polski mam obowiązek,

  głosuję na Konfederację,

  polskich żydów, konfidentów z dziada pradziada, V kolumnę Izraela i USA należy pilnować,
  walczymy o wolną Polskę dla naszych dzieci i pokoleń Polaków,
  aby nam nie zrobili Palestyny

 6. Izrael, przyjaciel PiS,
  i długie ramię putinowskiej Rosji w Polsce,
  to oni zmierzają do wrogiego przejęcia Polski

 7. Czy ktoś od tego kłamliwego plemienia oczekiwał innej postawy?! Trzeba z kłamstwem i oczernianiem walczyć, od tego jest rząd !!!

 8. O patrzcie, temat grzejemy (pewnie ze 3 razy przed wyborami), ale już inne tłumaczenie widzę. Nagle zniknęły „nieruchomości”. Gula, k – dalej, piszcie szybko do NCzasu, że po angielsku „nie umiejo”:). Dodajcie też, że zapomnieli jednak sprecyzować, że temat dotyczy mienia, gdzie są prywatni właściciele lub spadkobiercy. No, ale jakby to dodali, to by tak strasznie nie brzmiało.

 9. wyobrazenie dzisiejszych zydow o bogactwie swoich ziomkow w Polsce, na poczatku IIWS, ktorzy za przyzwoleniem innego zydostwa zostali wykonczeni, odpowiada ich wrodzonym fantazjom o raju na ziemi.

  • teraz wyobraz sobie ile tego zydostwa siedzi w kazdym rzadzie,polityce kazdego kraju w mediach,jak siedza latami w uspieniu, doprowadzajac czesto do drobnych klotni, do blokowania roznych tematow,a jak dostana polecenie, to nagle wyskakuja jak ta zydowska szantrapa z konopii.

 10. Dlaczego Polska nie odwołuje się do powstania listopadowego, po którym żydzi zajmowali mienie, domy, posiadłości Polaków.

  • Po takim wystąpieniu angielskiej posłanki,polska posłanka powinna się upomnieć o polski depozyt złota .Czy może już oddali i gdzieś się rozpłynęło?…

 11. Pazernośc tego narodu przechodzi wszystkie wyobrażenia sprzedali boga i myślą ze kazdego te parchy mogą wykiwać nie miałem nigdy uprzedzenia do żydów ale po tej pazrtności i zakłamaniu wręcz tych syjonistów nienawidzę

 12. W Polsce nie było Żydów, byli Polacy żydowskiego pochodzenia. Nikt nie może się mieszać w sprawy polskie, ręce precz od Polski.

Comments are closed.