Totalny odlot celebrytki! Małgorzata Rozenek-Majdan: „In vitro jest jak niepokalane poczęcie”

Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram

Chyba wszyscy przyzwyczaili się już do tego, że celebryci wypowiadają często słowa, które wielu osobom po prostu nie mieszczą się w głowie. Najlepszym tego przykładem jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która w rozmowie z „Faktem” wyznała nie tylko, że jej dwaj synowie zostali poczęci metodą in vitro, ale również, iż zamierza starać się o trzecie dziecko. Metodę sztucznego zapłodnienia porównała do niepokalanego poczęcia.

– Jeśli Kościół katolicki tak bardzo czepia się niektórych słów i określeń związanych z tą metodą zajścia w ciążę, to proszę, niech mi ktoś wyjaśni, że tak właśnie nie jest – przyznała celebrytka.

Jako ciekawostkę można potraktować fakt, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest córką Stanisława Kostrzewskiego, który był dawniej skarbnikiem PiS oraz doradcą do spraw ekonomicznych Jarosława Kaczyńskiego. Jak sama przyznała, jej ojciec ma poglądy konserwatywne w kwestiach obyczajowych ale akceptuje jej wybory.

Celebrytka wyznała, że pochodzi z bardzo wierzącej rodziny, chociaż prezentowane przez nią poglądy są niezgodne z nauką Kościoła.

Na koniec rozmowy Perfekcyjna Pani Domu dodała także: A jeśli jesteśmy wierzący, to przecież będziemy za swoje wybory odpowiadać gdzieś tam na górze.

Źródło: Fronda.pl, Fakt24.pl

4 KOMENTARZE

 1. Nie chcę być złośliwy, ale parę lat temu któreś papierowe wydanie „NCzas-u!” na okładce miało tą panią (zdjęcie było ładniejsze) jako przykład do naśladowania, bo tli się w niej jakiś rzekomy konserwatyzm, czy jakoś tak. TVN i konserwatyzm – już mi się zapaliła czerwona lampka.

 2. zeby mogło miec miejsce niepokalane poczęcie to trzeba być dziewicą, ale to mało, trzeba być dziewicą zrodzoną bez obciążenia grzechem pierworodnym!!! sw. Anna – matka Maryi, urodziła Maryję jako dziecko bez grzechu pierowrodnego! Maryja urodziła się jako jedyna z ludzi, bez grzechu pierworodnego!!! a ty frau rozenek masz za sobą dwa rozwody i na koncie trzech męzów! o przygodach pozamałzenskich nie wspominając! no i takie coś, pokalane seksualnie niezliczoną ilośc razy, mowi o niepokalanym poczęciu!!! debilka!

  • To jasne, że debilka.
   Proponuję jednak sprostowanie jej wyobrażeń mową wiązaną:

   Niepokalane in vitro Gosi Rozenek

   Gosia Rozenek znów „niepokalanie”
   Chciałaby począć… Bo „takie ma zdanie
   O poczynaniu przez in vitro”. Brawo!
   Gosia Rozenek-Majdan chce się okryć sławą
   Poczęcia dziecka „niepokalanego”.

   W sumie nie byłoby w tym nic trudnego,
   Ale, wiesz Gosiu… trzeba być …dziewicą.
   Trzeba by zaszyć, co masz pod spódnicą,
   (Ale ten zabieg prawdy wszak nie zmienia!)
   No i… zapłodnić Gosię… BEZ NASIENIA.

   • Wersja poprawiona:

    Niepokalane in vitro Gosi Rozenek

    Gosia Rozenek chce „niepokalanie”
    Trzeci raz począć… Bo „takie ma zdanie
    O poczynaniu przez in vitro”. Brawo!
    Gosia Rozenek chce się okryć sławą
    Tylko poczęcia „niepokalanego”!

    W sumie nie byłoby w tym nic trudnego,
    Ale, wiesz Gosiu… musisz być …dziewicą.
    Trzeba by zaszyć, co masz pod spódnicą,
    (Ale ten zabieg prawdy wszak nie zmienia!)
    No i… zapłodnić Gosię… BEZ NASIENIA.

Comments are closed.