Widzowie Polsat News w ciężkim szoku! Jan Kulczyk sfingował własną śmierć? Tak sugeruje znany polski aktor

Jan Kulczyk oraz Jarosław Jakimowicz. / foto: Wikipedia/Polsat News
Jan Kulczyk oraz Jarosław Jakimowicz. / foto: Wikipedia/Polsat News

Nie ustają spekulacje dotyczące tego, czy Jan Kulczyk sfingował własną śmierć i ciągle żyje ukrywając się w jednej ze swoich rezydencji lub egzotycznych krajach? Niezwykle ciekawe są w tym kontekście słowa znanego aktora Jarosława Jakimowicza, który był gościem „Polsat News”.

Jan Kulczyk zmarł pod koniec lipca 2015 roku w szpitalu w Wiedniu po rutynowym zabiegu. Wiadomo, że kilka miesięcy przed śmiercią miliarder był szantażowany, miał też odbyć spotkanie z przedstawicielami służb, którzy przekazali mu, że nie będą w stanie dłużej go chronić.

Tymczasem nie ustają spekulacje, iż tak naprawdę śmierć była sfingowana. ABW wciąż sprawdza doniesienia dotyczące tego, iż Jan Kulczyk żyje i ukrywa się. Według niepotwierdzonych doniesień Internautów zmarły miliarder miał być widziany w Egipcie, Francji czy na Cyprze.

Podczas niedawnego programu „Skandaliści” w Polsat News, który prowadzi redaktor Agnieszka Gozdyra bardzo ciekawe słowa w tym kontekście padły ze strony znanego polskiego aktora Jarosława Jakimowicza, który najbardziej rozpoznawalny jest dzięki roli w filmie „Młode Wilki”.

W programie Jakimowicz mówił między innymi o nowej produkcji, czyli filmie „Wilki 3”. – Zapytam naiwnie, Cichy ginie, no i co? – powiedziała redaktor Gozdyra.

Odpowiem Wam tylko jedną rzecz. Co widzieliście na filmie „Młode Wilki”? Widzieliście to, co widział Szwedes w samochodzie, czyli że się rozpryskuje głowa jego przyjaciela na szybie. Nie było pogrzebu, nie było leżących zwłok – odpowiedział Jakimowicz.

A może on to musiał zobaczyć, żeby uratować ich przyjaźń, żeby on się wycofał z tego, żeby nie wszedł. Nie tacy wracali, ja w filmie „Młode Wilki” mówię taki tekst, który jest przypadkowy wtedy, ale jakże on jest ładny i pasuje do paru innych zdarzeń z naszego życia politycznego, np. teraz. Patrz: moim zdaniem Pan Kulczyk. „Jeżeli chcesz wyjść z tego biznesu, to zrób tak, żeby wszyscy myśleli że nie żyjesz” – dodał.

Źródło: nczas.com/polsatnews.pl

18 KOMENTARZE

 1. Według jasnowidza Jackowskiego pan Kulczyk po prostu zmarł w szpitalu i nie ma w tej śmierci żadnej tajemnicy. Plotki być może biorą się stąd, że Kulczyk miał nietypowe znajomości – często go widywano (relacje medialne) z Larrym Silverstainem, tym samym,który na kilka miesięcy przed 11 września wykupił te budynki i ubezpieczył, a potem zgarnął miliardy dolarów z ubezpieczenia. Mossad byłby w stanie dać nowe papiery, ukryć kogoś, a Larry pewnie miał rozmaite dojścia. Tylko pytanie po co Kulczyk miałby to robić? Nie widzę w tym żądnego sensu, miał wygodne życie, nie musiał uciekać.

 2. Po co służby sprawdzają czy żyje skoro sami sfingowali jego śmierć jako świadka koronnego

 3. Ale co nas to obchodzi czy zmarl albo ,czy nadal zyje ?
  Nawet gdyby sfingowal swoją śmierć to nie ludzi sprawa tylko jego bo widocznie miał poważny problem w swoim życiu i tylko w ten sposób mógłby się od tego uwolnić.
  Ludzie najlepiej będzie jak każdy zajmie się własnym życiem i nie wchodzi do innych domów swoimi trudnymi buciorami .
  Ja sama z wielką chęcią ucieklabym gdybym miała za co ,a tak siedzę na tym cholernym padole i z biedą nadal się bratać .Więc nie zazdrosny komuś jeśli nawet miałoby to być prawda że ktoś z takiej szansy skorzystał, bo jeśli tak zrobił to miał kutemu powód, a przez te ciągle nagonki w poszukiwaniach nasla na niego znowu to przed czym uciekał .

  • Ty bezmozga debilko, myslisz że knurczyki zarobili te pieniądze ciężką uczciwą pracą? Wiesz ile rodzin musiało zostać wymordowanych i ograbionych żeby powstała fortuna knurczykow i ch oficerów prowadzących

  • Ten artykuł czytam już niezliczoną ilość razy….nie macie innych,nowych tematów.Przestancie powielać jedno i to samo.Zyje,nie żyje….jego sprawa…..dajcie już spokój z tym.Apropopo ,co to za słynny aktorzyna to powiedział……aktor jednej roli….chce znów zabłysnąć ?

  • Wydaje mi sie, że to raczej pani zabłysnela swoja ignorancja i nieznajomoscia tematu… 😀

   Jezeli zwykli ludzie zajmują sie ocenianiem, oskarzaniem i plotkowaniem o innych.. to zdecydowanie sie z tym zgadzam…
   Natomiast sprawa z Kulczykiem ma sie troche inaczej.. poniewaz jest to osoba publiczna, umoczona w mnóstwo lewych interesów powiazanych z grabieżą panstwa polskiego.. a wiec jest domniemanie, ze sfingował swoja śmierc, zeby uciec przed odpowiedzialnością…

 4. Trąci już nie myszką ale szczurkiem kilkadziesiąt razy powielany ten artykuł

 5. Jedni wstydza sie wlasnych nazwisk inni udaja martwych bo im wstyd zyc. Hanba i totalny upadek moralny. Dno.

 6. Jeśli nie umarł wtedy to umrze niedługo – młodziutki nie był a jeszcze nigdy nie było takiego który by nie umarł. Wcześniej czy później każdego to czeka, nawet najbogatszych – i całe szczęście….

 7. Znowu debil swoje wypociny publikuje.
  Widzowie w ciężkim szoku…
  Szok to jest po przeczytaniu tego kretynskiego tekstu, że ktoś może być aż takim ciężkim debilem jak autor.
  Kompletny dzban i osioł.

 8. Jego majątek, sam zarobił, nieważne jak ale ma. A czy żyje czy nie to tez jego sprawa wiec do roboty jelopy.

 9. Jakimowicz? mówi bo mówi, On zawsze dużo mówi, ale nie wiele z tego wynika. Rozmowa z Gozdyra? Też mi AUTORYTET,
  jak cała „spisiona” Jej stacja.
  Gadać bzdety, to najpierw sprawdzić fakty!!

 10. serio będziemy się opierać na wymysłach jakiegoś „aktora” którego popularność juz dawno dawno umarła i teraz próbuje na siłę sprawić by o nim mówiono? serio bierzemy coś takiego pod uwagę? ś.p Kulczykowi nie dajecie spokoju nawet po śmierci… ludzie…

Comments are closed.