Wojewódzki ostro skomentował nową książkę Sekielskiego o pedofilii. Mocne reakcje internautów

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki "Król TVN". / foto: YouTube/tvnpl

Najnowszy film Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” bije rekordy oglądalności. Teraz tworzona jest książka również na temat pedofilii w kościele. O powstającej książce wypowiedział się sam „król TVN-u”, Kuba Wojewódzki. 

Dokument „Tylko nie mów nikomu” na YouTube wyświetlono już ponad 14 mln razy. W filmie Tomasz Sekielski poruszył temat w pedofilii w Kościele. Teraz ma powstawać książka, w której znajdzie się kilka dodatkowych wątków nie wymienionych w dokumencie.

Na Facebooku Kuba Wojewódzki skomentował właśnie tę informację.

„Tomasz Sekielski pracuje aktualnie nad książką o pedofilii w Kościele. Publikacja ma być rozszerzeniem wątków poruszonych w dokumencie „Tylko nie mów nikomu”. Czekamy. Każdy kraj ma własną mafię. U nas mafia ma własny kraj”- napisał na Facebooku.

Ten wpis jest mocno komentowany w internecie.

„Nie przesadzajmy, to 1 proc. księży dopuszcza się takich czynów, co jest karygodne. Dla mnie powinni odsiedzieć dożywocie. Z drugiej strony nie pozwólmy jechać i robić nagonki na naszą religię. Księża nic nie znaczą, liczy się wspólnota Kościoła. Silne państwo to takie, gdzie wiara i chrześcijaństwo odgrywa ważną rolę” – pisze jeden z internatów.

„Panie Wojewódzki. Jesteś największym idiotą wśród błaznów. Ciekawe ile zna Pan pedofili wśród swoich kupli i przyjaciółek. Pewnie, że żadnego. Ale najwięcej krzyczą Ci którzy mają najwięcej za uszami” – pisze kolejny.

„Ci co bronią księży pedofilów są takimi samymi zwyrodnialcami jak oni” – twierdzi jedna z internautek.

Źródło: Facebook: Kuba Wojewódzki

10 KOMENTARZE

 1. Niezwykle smutne,oburzające i godne najwyższych kar sa przypadki pedofilii[i innych zboczeń] ujawniane wśród katolickiego kleru.Należy jednak zauwazyć że głownym promotorem tej pedofilii[ i innych zboczeń] są chazaro-masońskie oligarchie i oglupiale lewactwo rządzące od ok. 1968r.[rewolucja kulturowa]. na tzw. Zachodzie.Tam przecież pedofilia [i inne zboczenia] występują wielokroć częśćiej niż w „zacofanej” pod wpływem KK Polsce.Przkladowo liczaba homo-zachowań[2% populacji i niechcianych ciąż wśrod dzieci i młodzieży do 18 lat w Polsce jest wielokroć mniejsza niż na zlaicyzowanym [bez wpływu KK] Zachodzie UE[10% populacji]

  • Kowalski, sugerujesz ze polscy biskupi wyjątkowo gorliwie kryjących księży pedofili są częścią hazaro-masońskie oligarchii oraz lewackiej rewolucji kulturalnej z 68???
   ====
   Liczba homosi w Polsce i na zachodzie jest taka sama, to ok 5% populacji.

  • Należy jednakże zauważyć, że wiele nie jesteś w stanie zauważyć…. W Kościele żadne masońskie czy chazarskie mafie niczego nie promują. Po prostu, jest kilkuset zboczeńców co nie potrafi się powstrzymać przed obmacywaniem dzieci lub robieniem jeszcze gorszych dzieci. Oraz grupa hierarchów nad nimi, która wybitnie sobie z problemem nie radzi. Oraz osoby to nagłaśniające, nieraz z dobrych, nieraz złych intencji, ale intencje nie zmieniają faktów.

  • Brawo za to, ze wielu glupkom ten film nie przypadl do gustu? Jesli w tej kwestii Wojewodzki jest dla ciebie autorytetem, to z pewnoscia nie zrozumiales kontekstu i wymowy tego filmu.

 2. ” że głownym promotorem tej pedofilii[ i innych zboczeń] są chazaro-masońskie oligarchie i oglupiale lewactwo rządzące od ok. 1968r.[rewolucja kulturowa]. na tzw. Zachodzie.” ???
  „Crimen Sollicitationis to tajny dokument, datowany na 16 marca 1962, opracowany przez watykańskich urzędników, zatwierdzony przez papieża Jana XXIII i podpisany przez kardynała Alfredo Ottaviani, sekretarza Świętego Oficjum.(Obecna nazwa: Kongregacja Nauki Wiary, dawniej Święta Inkwizycja)
  – dokument ten był tajnym planem, zawierającym instrukcje w kwestii postępowania w przypadkach oskarżeń księży o seksualne wykorzystywanie małoletnich. Przepisy dotyczyły też przypadków zoofilii i homoseksualizmu. Owe ścisłe instrukcje postępowania obowiązywały kler katolicki na całym świecie.
  – Crimen Sollicitationis jest dokumentem, który pod karą ekskomuniki nakazuje trzymanie w największej tajemnicy przestępstw seksualnych księży; nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy ich popierają; zakazuje współpracy w tych sprawach z organami ścigania; nakazuje niszczenie dowodów przestępstw i utrudnianie pociągnięcia do odpowiedzialności osób duchownych (poprzez np. przeniesienie księdza-pedofila do innej parafii).
  -A Jan Paweł II „Wielki’’ był, co nie ulega najmniejszej wątpliwości, jako głowa Kościoła watykańskiego, doskonale poinformowany o istnieniu owego haniebnego dokumentu. Nie uczynił jednak nic, by go anulować i poprzez to zapobiec tysiącom tragedii molestowanych seksualnie, gwałconych przez zboczeńców w sutannach dzieciaków. Nie kiwnął nawet swym upierścienionym palcem, aby nie dopuścić do kontynuacji koszmaru, dla wielu ofiar kończącego się samobójstwem. Za to lubił błogosławić najmłodszych, z dobrotliwym uśmiechem brać ich ręce i przytulać. Santo subito! Tak bardzo ukochał dzieci..”

 3. Ach, celebryci…

  Niepokalane in vitro Gosi Rozenek

  Gosia Rozenek znów „niepokalanie”
  Chciałaby począć… Bo „takie ma zdanie
  O poczynaniu przez in vitro”. Brawo!
  Gosia Rozenek chce się okryć sławą
  Poczęcia dziecka „niepokalanego”.

  W sumie nie byłoby w tym nic trudnego,
  Ale, wiesz Gosiu… trzeba być …dziewicą.
  Trzeba by zaszyć, co masz pod spódnicą,
  (Ale ten zabieg prawdy wszak nie zmienia!)
  No i… zapłodnić Gosię… BEZ NASIENIA.

  https:
  //nczas.com/2019/05/16/totalny-odlot-celebrytki-malgorzata-rozenek-majdan-in-vitro-jest-jak-niepokalane-poczecie/comment-page-1/#comment-1110113

 4. Zydo-komuch bedzie nam mowic co mamy w Polsce robic i kogo rozliczac. Rozejrzyj sie w swoim srodowisku, panie Wojewodzki, gwarantuje, ze wiekszosc pedofili ukrywa sie wlasnie w tym „artystyczno” zydowskim bagienku.

Comments are closed.