Wojewódzki ostro skomentował nową książkę Sekielskiego o pedofilii. Mocne reakcje internautów

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki "Król TVN". / foto: YouTube/tvnpl

Najnowszy film Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” bije rekordy oglądalności. Teraz tworzona jest książka również na temat pedofilii w kościele. O powstającej książce wypowiedział się sam „król TVN-u”, Kuba Wojewódzki. 

Dokument „Tylko nie mów nikomu” na YouTube wyświetlono już ponad 14 mln razy. W filmie Tomasz Sekielski poruszył temat w pedofilii w Kościele. Teraz ma powstawać książka, w której znajdzie się kilka dodatkowych wątków nie wymienionych w dokumencie.

Na Facebooku Kuba Wojewódzki skomentował właśnie tę informację.

„Tomasz Sekielski pracuje aktualnie nad książką o pedofilii w Kościele. Publikacja ma być rozszerzeniem wątków poruszonych w dokumencie „Tylko nie mów nikomu”. Czekamy. Każdy kraj ma własną mafię. U nas mafia ma własny kraj”- napisał na Facebooku.

Ten wpis jest mocno komentowany w internecie.

„Nie przesadzajmy, to 1 proc. księży dopuszcza się takich czynów, co jest karygodne. Dla mnie powinni odsiedzieć dożywocie. Z drugiej strony nie pozwólmy jechać i robić nagonki na naszą religię. Księża nic nie znaczą, liczy się wspólnota Kościoła. Silne państwo to takie, gdzie wiara i chrześcijaństwo odgrywa ważną rolę” – pisze jeden z internatów.

„Panie Wojewódzki. Jesteś największym idiotą wśród błaznów. Ciekawe ile zna Pan pedofili wśród swoich kupli i przyjaciółek. Pewnie, że żadnego. Ale najwięcej krzyczą Ci którzy mają najwięcej za uszami” – pisze kolejny.

„Ci co bronią księży pedofilów są takimi samymi zwyrodnialcami jak oni” – twierdzi jedna z internautek.

Źródło: Facebook: Kuba Wojewódzki

Comments are closed.