Zbiórka podpisów pod apelem o wymówienie tzw. konwencji stambulskiej, która promuje fałszywą ideologię gender. Czy rząd podejmie działania?

Obrazek ilustracyjny
Obrazek ilustracyjny

Wystartowała zbiórka podpisów pod apelem do posłów na Sejm RP o zaskarżenie konwencji stambulskiej do Trybunału Konstytucyjnego. Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, zwana w skrócie „konwencją stambulską” pod płaszczykiem „walki z przemocą wobec kobiet” wprowadza do polskich szkół i sądów ideologię geneder. Wg autorów petycji jest na wielu płaszczyznach jest niezgodna z Konstytucją RP.

Przed wyborami politycy Prawa i Sprawiedliwości wielokrotnie zwracali uwagę na zagrożenia, jakie niesie ze sobą konwencja, po objęciu władzy do tematu nie chcą wracać., pomimo że podobną petycję do premiera podpisało wcześniej 36 tys. osób.

Obecnie strona społeczna postanowiła doprowadzić do zaskarżenia konwencji w Trybunale Konstytucyjnym. Na stronie ZatrzymajGender.pl można poprzeć apel o usunięcia Polski z tej szkodliwej konwencji.
 
Gotowy projekt wniosku do TK przygotował już Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Teraz trzeba tylko uzyskać podpisy 50 posłów. Na razie jest 20. Okres przed wyborami to dobry czas przypomnienia im o obietnicach.

Źródło: PCh24

11 KOMENTARZE

 1. Murem za konwencją! Konwencja o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet to jedno z ważniejszych osiągnięć zachodniej cywilizacji! Pomaga skutecznie rozprawiać sie z winnymi i pomagać ofiarom!
  Zlikwidowanie tej konwencji to wspieranie przemocy wobec kobiet!

  • Lewak, zbok, ekshibicjonista, złodziej nicków, pedał i szkalownik papieża- cały ty!!!!

  • Cytując „klasyczkę” i Twoją mentorkę : „Stop dyktatury kobiet” :))))))

   • A sie pytam kto wreszcie zajmie sie dyskryminacja nekrofili? Co oni winni, ze nie podnieca ich to, bez czego wieszosc populacji nie moze wytrzymac? NEKRFILE, NIE PODDAWAJCIE SIE! WSTEPUJCIE W SZEREGI ZNP (Zwiazek Nekrofilow Polskich) I WALCZCIE O SWOJE PRAWO DO MILOSCI I SZCZESCIA!

 2. Ja nie mam nic przeciwko gender ani LGBT, u nas w kole w Chorzowie, połowa męskich członków ma chłopaków i się z tym nie kryją, 1/4 To krypto albo Bi. A hetero jest zaledwie co czwarty, w tym ja

  • Hahahahaha Połowa członków ma chłopaków:))) Pytanie :ile członków mają chłopaki” No takie piękne, tęczowe koło się toczy …ku przepaści!

  • Wstapcie do naszego kola, do NKWD (Nekrofilskie Kolo Wolnosciowo Demokratyczne) i wspolnie walczmy o poszanowanie odmiennosci i roznorodnosci!

 3. Ten rzad się tym na pewno nie zajmie! Musieliby wprost i jawnie wyrzec się naczelnika lub ulokować do w szafie do zapomnienia. I jaki tu znaleźć powód do odwołania marszałka sejmu, tego, który sam o sobie mówi: „technik ogrodnik – zawód polityk”, przemilczając inne swoje „walory”

Comments are closed.