Żyd grozi polskiemu premierowi! Izraelski publicysta: „Mateusz Morawiecki powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności”

Logo
Logo "Jerusalem Post", premier Mateusz Morawiecki i Benjamin Netanyahu. / foto: PAP/Twitter

Stosunki na linii Polska – Izrael są napięte już od dłuższego czasu. Coraz częściej jednak stronie żydowskiej puszczają nerwy. Wczoraj publicysta „Jerusalem Post” Arsen Ostrovsky zagroził premierowi Mateuszowi Morawieckiemu pociągnięciem do odpowiedzialności. Dziś niestrudzenie kontynuuje temat.

Ostrovsky napisał na swoim profilu na Twitterze, iż nie jest możliwym naprawienie chorej i pokręconej nienawiści. Ma to związek z jego wcześniejszym wpisem, gdzie stwierdził, że Polska systematycznie wybiela historię dotyczącą Holocaustu.

Publicysta dodał również, że Polska musi na nowo rozpoznać swoją przeszłość i przestać organizować systematyczne wybielanie historii. Ponadto zaznaczył, że Izrael ma obowiązek wypowiadania się w tym przedmiocie, a premier Mateusz Morawiecki musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Wszystko to w kontekście artykułu, który ukazał się w „Jerusalem Post”, gdzie stwierdzono, że w obliczu zmierzających się wyborów dla polityków takich jak Morawiecki, zgoda na zrekompensowanie żydowskim ofiarom nazistów i ich współpracowników sprawia, że ​​wydaje się on słaby w oczach wyborców skrajnie prawicowych.

Naprawdę nie możesz wymyślać tak chorej, pokręconej nienawiści! – pisze Ostrovsky w odpowiedzi na komentarz jednego z Polaków.

Źródło: Twitter.com

28 KOMENTARZE

 1. Za coś takiego pani ambasador Izraela powinna być natychmiast wydalona z Polski!

  • Polacy nie podżegają do żadnej wojny! Znamy swoją historię, jesteśmy narodem pokojowym, to nie jest w naszej naturze podżegać kogokolwiek do wojny.
   To raczej przypadłość narodów plemiennych. My do nich się nie zaliczamy. Więc zamknijcie dziób żmijowe trolle!

 2. Na zdjęciu dwóch Żydów, choć ten po prawej w wyglądzie mniej go przypomina.
  Mimo tego Morawicek jak i Netanjahu to tacy sami wrogowie Narodu Polskiego.

 3. ja to bym żydków zrobil inaczej… oddal to co chcą w naturze, potem policzył koszty odbudowy, niezapłacone podatki + kary za niezapłacone podatki + odsetki , koszty utrzymania i coś tam jeszcze bym im dorzucił np. koszt administrowania od 1945 roku… wyszło by na to ze spowrotem oddaliby te własności w naturze i jeszcze do tego dopłacili… jak to mówią „be careful what you wish for”

 4. Ten facet niech przestanie pitolić tyle o holokauście sprzed 80 lat, a zajmie się prawami Palestyńczyków. Gdzie jego wrażliwość na krzywdę ludzką?

 5. Ja chce to niech się sam wymasuje !!! Patafian zapyziały !!! Gdzie do naszego premiera ??? Jaka klasa tego szczekającego gnoma !!!

  • nie jest strachliwy ten rzad, oni juz wyslali tekst do izraela do korekty, teraz czekaja,az dostana to poprawione i wtedy odczytaja zydom ,,prosto w oczy,, cala prawde.

 6. Nie jestem naiwny, tak sobie tylko, bardziej dla żartu (w zakresie tego wspierania przez państwo)dalej piszę:

  może czas, na dogłębne, wspierane przez państwo, ba wręcz włączone do polityki historycznej, badanie i PROPAGOWANIE postaw Żydów, w szczególności tam gdzie sięgał „bolszewik” – w latach 1919-1920, 1939-41, 1944-1945-1956?. Nie chodzi o „bramy powitalne”, lecz o czynne i zbrodnicze działania antyploskie.
  Czemu tak mało się mówi/pisze o Brzostowicy Małej? „Piękne” i wyrazisty przykład, mogący być symbolem (moim zdaniem nawet „lepszy” niż Naliboki, Koniuchy. Mamy tu sam początek wojny, i raczywiście zbrodnia na „sąsiadach”…..

 7. To plemię pasożytów-koczowników nie zasługuje nawet na pogardę, nie wspominając o poświęcaniu im uwagi. Prędzej czy później skończą jak każdy pasożyt.

 8. Jak myślicie, ilu z nas byłoby w stanie ująć się teraz za poniewieranym żydem, po tych wszystkich niegodziwościach płynących z ich strony. Arogancja i hucpa nie pozwalają im ujrzeć, że pracują na kolejny holocaust, jeszcze gorszy od tego poprzedniego, bo tym razem nie będzie ani jednego „sprawiedliwego”.

  • Racja, nie będzie żadnego „sprawiedliwego”, wszyscy będą sprawiedliwi i sprawiedliwie ich potraktują, tak, jak na to zasługują

 9. Ty żydowski pomiocie ,pytam się ,dlaczego masz nazwisko polskie !!! Moje myśli błądzą w przestrzeni i wyobraźnia podpowiada mi ,jak byłoby pięknie ,gdyby tak wyginęli wszyscy ,ale to wszyscy Żydzi ,i ich kundle ma się rozumieć . Byliby ,czyste ,Świeze powietrze. To jest moim marzeniem.

 10. To było tak. Pewni polacy powiedzieli, niemcy muszą nam oddać za wojne!!! I ktoś palną bilion:-) zjawiła się żydowska firma prawnicza i powiedziała: dobry temat, pewna kasa…bieżemy 30%. Ale jak to ludziom powiedzieć..? Powiemy że roszczenia…że wiesz..dostaną swoje 60% i będzie i tak radocha! A gdzie dziesięć, prawnik zapytał? Dziesięć dla nas i zaśmiali się..Niemcy się wypieli, powiedzieli że nie dadzą..i ciul co tu robić…kancelaria chce swoje 30%(mimo że gó..wno narobiła), 10% nie wpadło a w dodatku trzeba coś ludziom powiedzieć..

 11. M. Morawiecki to się popłacze wysyłanie dzieci do szkoły chasydów nie wystarczy trzeba będzie szkołę dla żołnierzy Mosadu, Amanu posłać
  no i syjonistyczny satanizm może nawet kanibalizm :)

 12. Żydzi w Polsce żyli „obok”. Robili wszystko aby się nie asymilować.
  Zaś historia jaka tworzyli to ( Ta najnowsza):
  – przejmowanie majątków po powstańcach (dekretem cara);
  – ponad 50% przedwojennych żydów nie umiało mówić po polsku, a ponad 65% nie umiało czytać i pisać po polsku;
  – szantaż, celem wymuszenia utworzenia „polin” w miejsce POLSKI, od 1915 roku aż do lutego 1919r;
  – współpraca z bolszewikami w wojnie 1920r i po 17 września ’39;
  – ścisła współpraca z sowieckimi organami represji od 1944r.

  Żyd jest tak obywatelem państwa do którego należy, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta.

  To nie jest paranoja – niestety… To jest cymes koszer geszeft.

 13. Pytanie ile Żydów pomogło Polakom był choć jedne?? A druga sprawa żydzi pod czas drugiej wojny światowej atakowali Brytyjczyków jak choć by wysadzenie hotelu KIG deivid. Należy zerwać stosunki albo wywalić pisiorow izraelskich i wtedy wywalić dziękuję dobranoc

 14. Tak wiele istnień ludzkich na sumieniu nie ma żaden naród . Żydzi przelali krew Jezusa mordują Palestyńczyków I II wojna światowa to sponsoring lobby żydowskiego.Te plemię zbrukane jest krwią milionów a także swoich pobratymców Tajne służby żydowskie kolaboracja z nazistami operacja Żagiew naród zakłamany .Mordujecie Palestyńczyków w imię mamony typowe plemię żmijowe.

 15. Żydzi jesteście. Narodem przeklęty.Nic wam nie pomoże. Mało wam było od wieków kary .

 16. A co na Okęciu robią jakieś służby czy wojsko żydowskie i się rządzą jakby byli u siebie

Comments are closed.