Żydzi wybudują na wzgórzach Golan osiedle imienia Donalda Trumpa

Donald Trump i Benjamin Netanyahu. Foto: PAP
Donald Trump i Benjamin Netanyahu. Foto: PAP

Od dawna mówi się o tym, że USA reprezentują na arenie międzynarodowej interes swój i… Izraela. Zażyłość między oboma państwami jest tak duża, że Żydzi postanowili wybudować na wzgórzach Golan, które według niektórych znajdują się pod żydowską okupacją, osiedle imienia Donalda Trumpa.

Donald Trump musi naprawdę uwielbiać gdy przedstawiciele innych państw czynią go patronem różnych przedsięwzięć. Najpierw Polska, reprezentowana przez pisowski rząd wymyśliła sobie ,,Fort Trump”, jak chciano nazwać bazy wojsk amerykańskich, które PiS tak bardzo chciał ulokować w naszym kraju.

Teraz Żydzi poszli o krok dalej

Premier Izraela Benjamin Netanjahu ogłosił, że wybrał miejsce w którym zbudowane zostanie osiedle dla Żydów – miejsce kontrowersyjne, chodzi o Wzgórza Golan. Co ciekawe imiennym patronem osiedla ma zostać… Donald Trump.

Ten dziwaczny pomysł ma być formą odwdzięczenia się amerykańskiemu władyce za uznanie suwerenności Tel Awiwu nad tą częścią Syrii. Jak widać, nie tylko Polacy biją rekordy w „podlizywaniu się” prezydentowi USA.

Źródło: InfoPiguła, Kresy.pl

10 KOMENTARZE

 1. które według niektórych znajdują się pod żydowską okupacją???? co wy za idiotyzmy wypisujecie. TO FAKT, że zydowie okupują wzgórza Golan należące do Syrii, a nie opinia. Co do Trampka to on uwielbia z Bibim robic to w pozycji 69. Maliniak i pisuary preferują robić wujkom z Usraela fellatio.

 2. Trump – szkodniki na zydowskiej smyczy. To co wyprawia ta izraelska marionetka to wstyd dla USA i calego cywilizowanego swiata.

 3. Przecież Trump to jest ich Żydowski „Mesjasz”.
  Jacyś rabini już o nim tak mówili..
  Mają mesjasza na miarę swoich możliwości. …lol…
  Urynowy Donald to idealny kandydat dla Żydów.

  Trump to pedał, chodził do pedalskiego Studio 54 w NYC razem ze swoim partnerem do parzenia się o nazwisku Roy Cohn (umarł na AIDS). O jego pedalstwie mówią byli wojskowi i agenci bezpieki w USA. Tak więc ostatni prezydenci USy to same pedały (Obama, Bush).

  No i Trump lubi jak prostytutki oddają na niego mocz. W hotelu w Moskwie. A Ruscy mają video. No cyrk.
  Jeszcze są publiczne podejrzenia o kazirodztwo z córką Je(b/v)anką.

  • Tak na 120% (ktoś się podszywa pod Ciebie , czy doznałeś-aś objawienia)…..

Comments are closed.