Żydzi wybudują na wzgórzach Golan osiedle imienia Donalda Trumpa

Donald Trump i Benjamin Netanyahu. Foto: PAP
Donald Trump i Benjamin Netanyahu. Foto: PAP

Od dawna mówi się o tym, że USA reprezentują na arenie międzynarodowej interes swój i… Izraela. Zażyłość między oboma państwami jest tak duża, że Żydzi postanowili wybudować na wzgórzach Golan, które według niektórych znajdują się pod żydowską okupacją, osiedle imienia Donalda Trumpa.

Donald Trump musi naprawdę uwielbiać gdy przedstawiciele innych państw czynią go patronem różnych przedsięwzięć. Najpierw Polska, reprezentowana przez pisowski rząd wymyśliła sobie ,,Fort Trump”, jak chciano nazwać bazy wojsk amerykańskich, które PiS tak bardzo chciał ulokować w naszym kraju.

Teraz Żydzi poszli o krok dalej

Premier Izraela Benjamin Netanjahu ogłosił, że wybrał miejsce w którym zbudowane zostanie osiedle dla Żydów – miejsce kontrowersyjne, chodzi o Wzgórza Golan. Co ciekawe imiennym patronem osiedla ma zostać… Donald Trump.

Ten dziwaczny pomysł ma być formą odwdzięczenia się amerykańskiemu władyce za uznanie suwerenności Tel Awiwu nad tą częścią Syrii. Jak widać, nie tylko Polacy biją rekordy w „podlizywaniu się” prezydentowi USA.

Źródło: InfoPiguła, Kresy.pl

Comments are closed.