Kinga Rusin otwiera nowy biznes. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” wszystkich zaskoczy i zarobi fortunę?

Kinga Rusin. / foto: Instagram
Kinga Rusin. / foto: Instagram

Jak się okazuje Kinga Rusin to nie tylko sprawna dziennikarka i prowadząca telewizję śniadaniową w TVN. Celebrytka sprawdza się również na innych polach, m.in. w biznesie. Przed nią kolejne otwarcie, tym razem, wraz z Markiem Kujawińskim uruchomią nową linię kosmetyków.

O tym jakie produkty będzie oferować Rusin na razie wiadomo bardzo niewiele. Do portali showbiznesowych przychodzą zaledwie skrawki informacji, z których wynika jedynie, że promowana przez nich będzie, istniejąca już od wielu lat marka Pat&Rub, a we wspomnianej kolekcji znajdować się mają produkty, którymi Kinga Rusin zainspirowała się w trakcie podróży po Tajlandii.

Chętnie wracali do wspomnień, ale też dużo rozmawiali o przyszłości i rozwoju marki Pat&Rub, którą Rusin stworzyła wiele lat temu. Wtedy też wspólnie wpadli na ten pomysł – przyznała znajoma pary w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Jak twierdzą znajomi Kingi Rusin, znajomość z Markiem Kujawińskim bardzo mocno zmieniła prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Przedtem dziennikarka nie radziła sobie z biznesem m.in. rozstała się ze wspólniczką. Teraz jednak, jak sama twierdzi, wszystko się zmieniło.

Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby(…). Nie kłócimy się. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, mamy bardzo mocne charaktery. Marek mnie nauczył – jest zawodowym negocjatorem – używania argumentów nawet wtedy, gdy emocje szaleją. Nigdy nie używamy skrajnych słów, których później byśmy żałowali – mówiła Rusin.

Źródło: JastrzabPost.pl / NCzas.com

Comments are closed.