Unia Europejska wypuszcza spot i masakruje samą siebie. Tak „walczą” z homofobią [VIDEO]

Homoseksualiści w unijnym spocie/fot. Twitter Marcin Rola
Homoseksualiści w unijnym spocie/fot. Twitter Marcin Rola

Dziennikarz Marcin Rola umieścił na Twitterze oficjalne nagranie stworzone przez Unię Europejską w temacie homofobii.

Oto właśnie miara upadku Unii Europejskiej. Żałosna propaganda i promocja antywartości! Obejrzyjcie sobie poniżej oficjalną propagandę parlamentu europejskiego ws. LGBT. Nadal Rola widzi wszędzie marksizm? No chyba nie – napisał Marcin Rola.

Jednak ciężko ocenić, o co chodziło twórcom, gdyż UE masakruje w nim samą siebie. Ukazane są przeróżne fobie: Arachnofobia, klaustrofobia, dentofobia i inne. Na końcu spotu znajduje się homofobia.

Parlament Europejski walczy z homofobią, transfobią i bifobią – zapewniają twórcy. Pada też definicja słowa „fobia”. – Ekstremalny lub irracjonalny strach lub awersja do czegoś – napisano.

Po pierwsze więc, dlaczego UE chce walczyć ze strachem czy awersją? Czy tworzące się superpaństwo europejskie chce tak głęboko wchodzić w życie, jak robiła to III Rzesza czy ZSRR i ingerować w uczucia ludzi? Odpowiedź wydaje się jasna.

Druga sprawa: Dlaczego UE chce walczyć tylko z „fobiami” dotyczącymi seksualności? Osoby cierpiące na klaustrofobię czy arachnofobię są obywatelami gorszego sortu i im nie należy się pomoc?

Idąc też tropem UE, pomoc cierpiącym na arachnofobię nie polegałaby na wyleczeniu ich lęku, lecz wlepianiu im mandatów czy nawet wtrącaniem do więzień za to, że osoba taka zabiła pająka w domu. Biorąc pod uwagę rosnące tendencje ekoterrorystyczne, nie jest to wcale takie nierealne.

10 KOMENTARZE

   • Na Wzgórzach Golan (tych okupowanych przez parchów) to króluje PiS.
    KE króluje na polach buraczanych w okolicach Paderborn.

  • przy frekwencji jak z wyborów 2014, czyli nie całe 25% ludzi na wyborach, ale aż tylu eurokomuchów w PL nie ma

 1. Homosie i homośki… bleee.tyłek nie służy do wygrzebywania kupy i nazywania tego miłością. Odwierty europejskie wooon z obnoszeniem się chorobą umysłową

 2. jasno to określił, jeden z ników, lewactwo ma pusty łeb, napełniony próżnią

 3. Po prostu uczciwie przedstawiają, kim są. No i co? Zwolennicy UE nadal w większości.

  Moim zdaniem to nie Unia jest chora, ale społeczeństwo. Przecież to ludzie głosują na pro-unijne partie.

 4. Tak to jest z homosiami: jeśli ktoś protestuje przeciw nachalnej homo-propagandzie, to jest zapewne „chory z nienawiści”. Ha! to tak, jakby wytropić u kogoś schorzenie „gówno-fobii”: bo nie może tolerować pełnego nocnika stojącego przy spożywanym właśnie objedzie. Jakiś taki nie-tolerancyjny.

  Wstręt do sodomitów jest odruchem człowieka zdrowego, a i elementem wychowania. Dzięki temu wstrętowi mniejsze jest ryzyko popadnięcia w zboczenie.

Comments are closed.