PILNE! Arnold Schwarzenegger zaatakowany podczas imprezy w Afryce. Wszystko się nagrało [VIDEO]

Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA. / foto: YouTube: World's Strongest Fan
Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA. / foto: YouTube: World's Strongest Fan

Arnold Schwarzeneger odbywa obecnie podróż po Afryce, podczas pobytu w Republice Południowej Afryki został zaatakowany, a wszystko się nagrało. Na nagraniu można zobaczyć mężczyznę biegnącego w kierunku Schwarzeneggera, który następnie wyskakuje i kopie aktora w plecy.

Były mistrz kulturystyki i aktor Arnold Schwarzenegger został zaatakowany przez fana na Arnold Classic Africa Festival w Sandton. Zdarzenie miało miejsce w południowoafrykańskim mieście Johannesburgu.

Na wideo, które było szeroko rozpowszechnione w sieci, można zobaczyć mężczyznę biegnącego w kierunku Schwarzeneggera tuż przed skokiem i kopnięciem go w plecy. Aktor znany z roli „Terminatora” został wepchnięty w tłum.

Schwarzenegger, założyciel festiwalu międzykontynentalnego, był w RPA na imprezie sportowej, jednej z największych tego typu w Afryce. Ochroniarze usunęli napastnika z centrum konferencyjnego. Dyrektor „Arnold Partner for Africa” powiedział, że aktorowi nic poważnego się nie stało.

Wszystko zostało natychmiast załatwione przez zespół bezpieczeństwa, ochronę na miejscu, a także policję, która również była na miejscu. Nie było problemu. Arnold w ogóle nie został ranny – powiedział Wayne Price.

Reklama / Advertisement

Comments are closed.