Dramat gwiazdora disco polo! Stracił cały dobytek w pożarze

Strażak. Obrazek ilustracyjny. Foto: fb/Straż pożarna
Strażak. Obrazek ilustracyjny. Foto: fb/Straż pożarna

Najprawdopodobniej nieszczelny piecyk sprawił, że gwiazdor disco polo, Kamil Kevin Suski, stracił cały swój dobytek. Położony w województwie podkarpackim dom spłonął.

Dramat w miejscowości Przybówka rozegrał się w czwartek 16 maja. Kamil Kevin Suski stracił cały dobytek. O tragedii gwiazdora disco polo informował portal krosno112.pl. spaliło się całe wyposażenie domu. Strażacy walczyli z ogniem przez godzinę.

Dom wokalisty disco polo był znany w całej Polsce za sprawą efektownych dekoracji bożonarodzeniowych. W okresie świąt budynek przyozdobiony był około 50 tys. lampek choinkowych.

Na pomoc Kamilowi ruszyli członkowie zespołu Rompey, zakładając zbiórkę pieniędzy w popularnym serwisie zrzutka.pl.

„Dzisiaj w jego życiu zdarzyła się straszna tragedia – podczas pożaru jego domu stracił praktycznie cały dobytek. Nie ukrywamy że pomiędzy nami były i dobre i złe chwile jednak teraz, nie chcemy być obojętni na jego los – ogromnie prosimy o wsparcie choćby najmniejszą kwotą” – zaapelowali.

Gwiazdor disco polo otrzyma także pomoc od wójta gminy Wojaszówka. – Uruchomiliśmy już pełne procedury administracyjne w celu pomocy pogorzelcom – zapewnił Sławomir Stefański.

Źródła: radiozet.pl/krosno112.pl