Mega wpadka Julii Wieniawy. Zdjęcie młodej aktorki pokazuje zbyt wiele [FOTO]

Julia Wieniawa fot. instagram.com/juliawieniawa

Dużą wpadkę zaliczyli styliści przygotowujący plakat z Julią Wieniawą w roli głównej. Zbliżenie na dekolt pokazuje, jak fatalnie wykonali swoją pracę. Na biuście dostrzec można bowiem taśmę klejącą.

Chodzi o grafikę zapowiadającą festiwal Polsat SuperHit Festiwal 2019, który już niedługo odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie. Młoda aktorka spróbuje tam swoich sił jako prowadząca.

Niestety, jej przygoda z festiwalem rozpoczęła się źle już na samym początku. Na instagramie Wieniawy znaleźć można zdjęcie, które posłużyło do reklamy wydarzenia. Gdy przyjrzymy się dokładnie w okolicach biustu można dostrzec wystającą taśmę klejącą. Prawdopodobnie styliści chcieli przykleić kreację do ciała aktorki, aby w trakcie pozowania nie zmieniała swojego ułożenia.

Julia Wieniawa, SuperHit Festiwal fot. screen instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa, SuperHit Festiwal fot. screen instagram.com/juliawieniawa

Czy w wielkim świecie, żeby nie spadała sukienka z piersi, przykleja się ja na taśmę klejąca? – skomentowała zdjęcie jedna z internautek.

Sama zainteresowana dość szybko odpowiedziała swojej fance.

Nie zauważyłam tego. Tak to bywa na backstage’u – napisała.

Źródło: Instagram.com/juliawieniawa / NCzas.com

23 KOMENTARZE

  1. Nogę ma za krótką. Taśmę zauważyli, a za krótkiej nogi nie dostrzegli. W dodatku to nie taśma tylko Nostromo jej wyłazi spod cycka.

  2. Wiele ? Jak na zgniłe czasy, w których przyszło nam żyć to ona naprawdę niewiele pokazała. Jak drętwym trzeba być żeby oburzać się na kawałek nagiej kobiecej piersi, czy autor tego tekstu to mnich ?

  3. Brałby ją jak komornik traktor sąsiadowi. Nagle i bez pytania

    • Oburza mnie fakt braku artykułów o Paris Hilton, czuję się niedoinformowany na temat tego co się dzieje ważnego w świecie celebry z wyższej półki.

  4. Co tu komentować,ładna dziewczyna co tam taśma liczy się całość.Noga krótka widziałem krótsze ważne że fajne

  5. MJO to ofiara oglądu „Nie powiedz nikomu”, czy jakoś tak…

  6. Wygląda jak ladacznica !!!
    Za 50 zł.mogę wziąć na chatę i się pobawimy. Sztuczna lala

Comments are closed.