Obrzydliwa prowokacja! Biedroń udostępnia fałszywy program Konfederacji, a Michalik chce ją zdelegalizować. Internauci: „Większej amatorki niż ta kartka nie widziałem”

Eliza Michalik/Robert Biedriń/Piotr Liroy-Marzec/Fot. Twitter/PAP/Marcin Bielecki/LiveOn.pl (kolaż)
Eliza Michalik/Robert Biedriń/Piotr Liroy-Marzec/Fot. Twitter/PAP/Marcin Bielecki/LiveOn.pl (kolaż)

Eliza Michalik grzmiała na Twitterze, że Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy powinna być zdelegalizowana, ponieważ rzekomo w programie ma „nienawiść rasową i narodowościową”. Jako dowód podała wpis Roberta Biedronia ze zdjęciem, które wygląda jak tania prowokacja. Internauci szybko to wyłapali.

„Zgodnie z art. 13 Konstytucji zakazane jest istnienie partii i organizacji nawiązujących w swoich programach do praktyk działania nazizmu i faszyzmu i tych, których program lub działalność dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową” – napisała Michalik.

„Dlaczego Konfederacja wciąż działa legalnie?” – grzmiała na Twitterze, podając wpis Biedronia.

„Nie. Nie głosuj na Konfederację” – napisał szef Wiosny, nawiązując do zamieszczonego we wpisie zdjęcia.

Na „plakacie” widnieje hasło „Żydzi won”, a pod spodem zachęca się do głosowania na Konfederację i oglądania Mediów Narodowych oraz wRealu24.

Internauci szybko jednak zwrócili uwagę na pełną nazwę Konfederacji, która na zamieszczonym przez Biedronia zdjęciu brzmi: „Konfederacja Korwin Braun Leroy Narodowcy”. Właśnie „Leroya” wypomnieli twitterowicze i podkreślali, że wszystko wygląda jak tania prowokacja, bowiem jednym z liderów Konfederacji jest Liroy nie „Leroy”.

Na kartce czytamy również hasła „pogońmy Żydów 1939-2019”. Wyrażony został także sprzeciw wobec 447 – kwestii, która jest jednym z głównych obszarów działalności Konfederacji.

„Leroy Merlin? Większej amatorki niż ta kartka nie widziałem 😂 A nie, przepraszam. Czytałem program wyborczy Wiosny 🤣” – czytamy w komentarzach.

„Jest to prowokacja imo osoba, która to wywiesiła jest naprawdę obrzydliwa” – piszą internauci.

„Prowokacja szyta grubymi nićmi. Całe szczęście, że w tym przypadku naiwność na dzieci się nie przeniesie” – komentują użytkownicy.

„Prowokacją wali na kilometr. Taką kartkę może przygotować każdy z dowolnym napisem. Naprawdę istnieją takie ameby które łapią to za materiał od konfederatów?” – czytamy.

Źródło: Twitter

41 KOMENTARZE

   • „eliza michalik i robert biedroń” powinni wziąć ślub,
    „ona” rozwiedzie się z mężem,
    „on” odejdzie od tego jego drugiego,
    potem wezmą ślub i będę do siebie pasować,
    najpierw „on ogłosi ją nowym objawieniem jego partii frühling (tłum.wiosna)”,
    ta idiotka będzie błyszczeć w świetle reflektorów,
    a potem się okaże, że „on ją bije”,
    idiotka i pedryl = idealna para…
    KU_WA co za bagno JE_ANE…..

  • Będzie się tłumaczył że on to tylko sfotografował. Rzeczywiście nastroje antysyjonistyczne zdają się rosnąć. To mogła być nawet inicjatywa chłopka ze wsi który nie wie że takie hasła to woda na młyn dla lewaków.

 1. Ciekawe czy Biedroń dzisiaj sprawdzał już wytrzymałość szczęki swojej mamy???

  • Tymczasem komunista Zyndberg donosi na kandytata Wiosny:usłyszał niedawno zarzut wyłudzenia 17 mln zł z ARiMR i wyszedł z aresztu za olbrzymią kaucją. Tak wiosenne wesolki radza sobie w Miastkach polskich.

 2. Przecież Michalik słynie z miłości do ctrl-c i ctrl-v. Co poszło nie tak?

 3. Ełajzę Mic h u j e k razem z tym pedoberem Biedroniową nalezałoby zdelegalizować

 4. Trzeba zrobić program Wiosny, „SODOMA, GOMORA”, anal, oral, masturbacja……

 5. Banda Biedronia nawet porządnej prowokacji nie potrafi zrobić, a co dopiero rządzić krajem.

 6. Czasami taki „inteligentny” się przydaje, robiąc darmową reklamę ugrupowaniu, którego istnienie Kaczyński i Szetyna usiłują ukryć że strachu.

 7. Leroy :) :)
  Zboczony Biedroń, Eliza Michalik robią prowokacje
  Do wiosny niech wezmą Hołdysa z jego LGBTQ Biblią w której Kain i Abel mieli dzieci jako para homosiów

 8. Do czego to się nędzni prowokatorzy nie posuną… Lewaczki, jesteście żałośni.

 9. glos na konfederacje to glos stracony bo oni swoj wlasny program nazywaja prowokacją

  mikke ty najwiekszy lewacki prowokator

 10. Ten „Leroy” jako żywo przypomina sowieckie ulotki rozrzucane w 1920 r. przez Sowietów i pisane kaleką polszczyzną.

 11. a pedziofile, zboczusie różnorodne: zasiadajom w knesejmie, partie zakłądajom, som prezydentami miast i spoksik nicht nich nie zdelegalizuje

 12. Kiedy ludzie myśleli, że Biedroń
  nie może znaleść się niżej on wziął łopatę.

 13. Prowokacja czy nie, bez wątpienia walczą z Konfederacją jak mogą. Oczywiście walczą głównie zamilczając, ale też poprzez mające za zadanie skompromitować ataki i poprzez sondaże, np. pokazując sondaż, wg którego poparcie dla Konfederacji wyniesie 2% (a frekwencja osiągnie 58%) – to niejaka Ariadna, polecam zapamiętać; albo też w ogóle nie pokazując sondażu, w którym Konfederacja zdobyła dobry wynik…

  Nie ma co się za bardzo produkować na ten temat. Róbmy swoje i tyle, jednak…. żeby poprawić niektórym humory i wlać w serca trochę optymizmu, polecam wszystkim popatrzeć na kursy u bukmacherów, np. na stronie STS-a w zakładzie „Kto lepszy? Konfederacja czy Kukiz’15?”, obecny kurs na Konfederację to 1.45, a na Kukiz’15 – 2.35. Na stronie Fortuny jest bardzo podobnie – na Konfederację 1.4, a na Kukiz’15 – 2.52. Z kolei w zakładzie „Uzyska 5% lub więcej” (na stronie Fortuny) obecny kurs na tak w przypadku Konfederacji wynosi 1.15, a na nie – 4.14. W przypadku Kukiz’15 mamy odpowiednio 1.75 (tak) i 1.85 (nie). Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ocenom bukmacherów można ufać bardziej niż partyjnym sondażom.

 14. Przecież ta Eliza michalik jest zydowka ,to z pewnością państwo wiecie ,a Biedroń to też jazdy wie kim jest ,może jego pochodzenia nie znacie ,ale jest zydkuem ,taka prawda ,tyle że tak jak Michalik i Biedroń to naprawdę zydki ,proszę nie mylić z izraelitami . To chazarskiej pomiotla ,które całe swoje życie poświęcają mordowaniu ,okradaniu ,oszukiwaniu i postawieniu drugiej osobie czy też grupie ludzi ,lękowe i nieprawdziwe pomówienia czy też sytuację stwarzają takie ,że ludzie im z reguły wierzą. Tak samo jest i z tym napisem . Pozatym ,nawet gdyby to była prawda ,to tych dwoje zydkow ,nie mają żadnego prawa mówić czegokolwiek źle o Polakach ,tak jak i Polacy ,będąc w Palestynie ,której część Ziemi jest okupowana przez zydkow i są kary dla tych co p
  Opluwają ich naród żydowski.

 15. Oczywiście, że to nieprawda, bo konfederacja nie ma żadnego programu! 😂

 16. Boja sie Konfederacji jak diabel swieconej wody. Wiedza ze jak by Konfederacja doszla do wladzy to skonczy sie eldorado tych co po 89 roku oblowili sie na polskim majatku narodowym. Ta ich bezkarnosc po prostu poraza. Stad taka nagonka na KONFEDERACJE.

Comments are closed.