Okupacja paryskiego lotniska przez nielegalnych imigrantów. Le Pen zastanawia się nad wizerunkiem kraju [VIDEO]

Okupacja lotniska w Paryżu przez nielegalnych imigrantów Fot. Twitter
Okupacja lotniska w Paryżu przez nielegalnych imigrantów Fot. Twitter

Setki nielegalnych migrantów i wspierających je działaczy lewicowych stowarzyszeń (w tym także „czarnych kamizelek”) opanowało terminal drugi lotniska Roissy Charles de Gaulle w niedzielę 19 maja. Manifestacja rozpoczęła się około godziny 14.00. Akcja miała potępić deportacje i traktowanie nielegalnych imigrantów.

Osoby okupujące terminal domagały się rozmowy z dyrektorem generalnym Air France i premierem Édouardem Philippem. Marine Le Pen, szefowa Zjednoczenia Narodowego nie ma wątpliwości. Manifestacja na rzecz nielegalnych migrantów na największym lotnisku Francji nie powinna się w ogóle odbyć, bo psuje wizerunek kraju.

Le Pen uważa, że miejsce nielegalnych migrantów jest w areszcie, gdzie powinni oczekiwać wydalenia z Francji i nie ma tu czego negocjować!

Na filmie widać zablokowany hall i sparaliżowaną pracę lotniska. Manifestacja lewaków w obronie ekspulsowanych migrantów, bierna policja, oczekujące na pasażerów samoloty. Swoją drogą z „żółtymi kamizelkami” policja potrafi się rozprawiać znacznie efektywniej.

Comments are closed.