Okupacja paryskiego lotniska przez nielegalnych imigrantów. Le Pen zastanawia się nad wizerunkiem kraju [VIDEO]

Okupacja lotniska w Paryżu przez nielegalnych imigrantów Fot. Twitter

Setki nielegalnych migrantów i wspierających je działaczy lewicowych stowarzyszeń (w tym także „czarnych kamizelek”) opanowało terminal drugi lotniska Roissy Charles de Gaulle w niedzielę 19 maja. Manifestacja rozpoczęła się około godziny 14.00. Akcja miała potępić deportacje i traktowanie nielegalnych imigrantów.

Osoby okupujące terminal domagały się rozmowy z dyrektorem generalnym Air France i premierem Édouardem Philippem. Marine Le Pen, szefowa Zjednoczenia Narodowego nie ma wątpliwości. Manifestacja na rzecz nielegalnych migrantów na największym lotnisku Francji nie powinna się w ogóle odbyć, bo psuje wizerunek kraju.

Le Pen uważa, że miejsce nielegalnych migrantów jest w areszcie, gdzie powinni oczekiwać wydalenia z Francji i nie ma tu czego negocjować!

Na filmie widać zablokowany hall i sparaliżowaną pracę lotniska. Manifestacja lewaków w obronie ekspulsowanych migrantów, bierna policja, oczekujące na pasażerów samoloty. Swoją drogą z „żółtymi kamizelkami” policja potrafi się rozprawiać znacznie efektywniej.

17 KOMENTARZE

 1. hehehehe „wizerunek kraju” …swoja droga… wystarczy obejrzez jakikolwiek film sprzed wprowadzenia planu Kalergi w zycie, chociazby jakikolwiek z „Zandarmow” – taka byla Francja jeszcze w latach 60-tych – zero dzikich, spokoj, dobrobyt i cywilizacja.

  • jot-23,
   „Przesadziłeś” aż mnie zatkało! Podpiąłeś się pod moje myśli? Prawie że, to samo miałam napisać, bo też mnie urzekł ten „wizerunek kraju” :)))
   100/100

 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tym typkom tylko ołów może pomóc!

 3. Wizerunek pozbawionej honoru k***y i starej syfilityczki – to jest oblicze Francji od XVIII wieku. Pudrowanie trupa nie uczyni go żywym.

 4. Murzyny to też ludzie i mogą demonstrować i zgłaszać swoje słuszne postulaty, ale, oczywiście, jakże inaczej, rasistom się to niepodoba i chcieliby Murzynów zakuć w kajdany i zmusić do niewolniczej pracy na plantacjach cukrowych i bawełnianych, ale to się nigdy nie uda, ponieważ niewolnictwo zniesiono.

  • Niech robią to wszystko co wymieniłeś ale w swoich krajach narodowych i na swoim lądzie! Od NASZEGO! lądu WON!

  • Niech w Afryce protestują nie pasuje to w pław do Afryki i na palmę banany prostować.

 5. Najgłupszy kraj na świecie, ponosi konsekwencje swej głupoty. I tyle.

Comments are closed.