Poseł PO Grupiński zdradza czemu jego partia kłamie. Przyznaje, że zamierzają wprowadzić związki homoseksualne, ale oszukują w tej sprawie wyborców [WIDEO]

Poseł PO Rafał Grupiński przyznaje, że jego partia ukrywa przed wyborcami to, że chce zalegalizować związki homoseksualne. Homoseksualiści na paradzie w Warszawie Zdjęcie: PAP/Tomasz Gzell, kartofliska.pl
Poseł PO Rafał Grupiński przyznaje, że jego partia ukrywa przed wyborcami to, że chce zalegalizować związki homoseksualne. Homoseksualiści na paradzie w Warszawie Zdjęcie: PAP/Tomasz Gzell, kartofliska.pl

Rafał Grupiński, jeden z prominentnych posłów PO wygadał się, że jego partia zamierza po jesiennych wyborach forsować legalizację związków homoseksualnych. Przyznaje, że na razie tego nie głosi, bo musi oszukać wyborców, by ich pozyskać.

Dziennikarz „Wiadomości” TVP nagrał w czasie imprezy wyborczej Koalicji Europejskiej wypowiedź posła PO Rafała Grupińskiego. Polityk nie zdawał sobie sprawy, że jest nagrywany i pozwolił sobie na chwilę szczerości.

Pytany o związki homoseksualne przyznał, że na razie PO nie może tego forsować, bo w „Świebodzinie” ludzie ich przepędzą. Na razie liczy się okłamywanie wyborców, by pozyskać głosy. A agendę homoseksualistów i lesbijek promować i wprowadzać będzie można dopiero po wyborach.

My musimy każdy głos odebrać ..Stąd nie eksponujemy tego dziś za bardzo – mówił Grupiński.

Może to mówił Rafał (Trzaskowski – przyp. red.) w Warszawie, ale my już tego nie możemy mówić …czy w Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą. To jest problem – powiedział polityk.

Grupiński uważa, że ludzi trzeba ukrywać swe prawdziwe zamiary. Należ też oszukiwać ludzi i co innego mówić im w Warszawie, a co innego na prowincji

23 KOMENTARZE

 1. No ale kryptogeje są bardzo antygejowscy. Oni się tymi tematami fascynują, w każdym widzą geja,lubią o tym mówić, ale boją się nawet sami przed sobą przyznać kim są. Dlatego krypto są najbardziej antygejowscy. Tak samo jest z antysemitami. Wielu z nich ma domieszkę żydowskiej krwi. Identycznie z antypolakami, wielu polakożerców z USA czy Izraela ma domieszkę polskiej krwi. Tacy ludzie są najbardziej zajadli i radykalni, bo chcą się opowiedzieć po jednej stronie i odciąć od drugiej. Wiele polskich nazwisk w armii III Rzeszy wsławiło się okrucieństwem wobec Polaków. Tak samo np. ludzie ze Śląska, którzy chcą niepodległości czy autonomii często nawet gwarą nie potrafią mówić, oni są najbardziej „anty”. Co do tematu to mnie oni nie przeszkadzają, choć jestem przeciwko adopcjom, nawet nie to że oni mogliby się źle zachowywać (to się zdarza też w tradycyjnych rodzinach), ale rzecz w tym, że takie dzieci mogłyby być szykanowane przez rówieśników. I wszystkim tym, którzy twierdzą, że dorośli ludzie mają prawo robić co chcą, jeśli nie szkodzą innym, więc małżeństwa jednopłciowe są ok, pytam WAS – czemu nie walczycie o poligamistów?

 2. Nic odkrywczego nie powiedział, przecież wiadomo, ze politycy co innego mówią, a co innego robią.

  • Czyli, z PO trzeba się trzymać zasady, żeby uważać na to, czego nie deklarują, że zrobią.

 3. Przecież sodomici nie chcą się żenić. Dla nich to gorsze niż więzienie. O co chodzi z tym promowaniem małżeństw gejowskich? Chodzi o prawo do adopcji i pedofilię, czy o co?

 4. Posłuchaj alkoholiku i żydzie Grupiński , i tak i tak was przepędzą . A dlatego że na dłuższą metę nikt nie toleruje złodziei i łgarzy . 8 lat wystarczyło aby Polacy przyjrzeli się do czego prowadzi Ryży – niemiecki knecht – i do czego prowadzi Patologia UBywatelska i Zjednoczone Stronnictwo Ludowe . Miejsce złodziei i oszustów jest we więzieniu. Ja zawsze głosowałem i głosować będę na PiS mimo pewnych zastrzeżeń bo na dziś innej wiarygodnej opcji nie ma.

 5. Stary głupi dziad, europejczyk ku..a jego mać. Idź dziadu potarzaj się z tymi pięknotami, może ci stanie.

 6. PiS nie mówi, ale po wyborach sprzeda nas w niewolę;
  PO nie mówi, ale po wyborach będą „żenić” chłopa z chłopem;
  Wiosna mówi, a byłoby lepiej, gdyby tych swoich głupich gęb w ogóle nie otwierała, nie zalatywałoby obornikiem;
  Komuchy spod różnych flag (chociaż w rogu zawsze przebija sierp i młot), ale jednak komuchy, mówią to co mówią i tak już od początku XX wieku obiecują „raj na ziemi” – są tacy (ponad 100 mln), co to tego raju nie przeżyli; i dalej nic się nie zmienia tam gdzie są u władzy;
  Ruch zrobił ruch i wygląda, że w złą stronę;
  Pozostaje tylko jedno wyjście dla Polski i Polaków – poprzeć normalność, wolność, siłę i bogactwo, którego gwarancją może być propolska grupa; ta z nr 1 na liście do PE; alternatywy nie ma, bo co to za alternatywa – nienormalność, niewola, brud smród i ubóstwo, którego gwarantem jest cały do kupy „zespół” powyżej tej ostatniej grupy?

Comments are closed.