Protestował przeciwko imamom i terrorystom w Szwecji. Zobacz, co go spotkało

Khaled Shahadeh, Yasser Sadek, Ahmed Hassan. / foto: Facebook
Khaled Shahadeh, Yasser Sadek, Ahmed Hassan. / foto: Facebook

Jak informuje na Facebooku Oskar Lee w Sztokholmie odbyła się demonstracja poparcia dla pięciu radykalnych islamistów – w tym czterech imamów – którzy zostali aresztowani przez szwedzką policję bezpieczeństwa.

„Na zdjęciach z demonstracji widać, że kobiety modlą się w drugim rzędzie, w znacznej odległości od mężczyzn. Jeden z organizatorów dzisiejszej demonstracji wspierającej mężczyzn był w 2017 skazany za przestępstwa terrorystyczne na 15 lat więzienia, ale został niedawno zwolniony” – relacjonował.

„Wiele osób pyta mnie, dlaczego Szwedzi nie protestują. Protestują. Pan Oskar Lee jak widać na zdjęciach protestuje. W ręku trzyma plakaty z napisami: Wydalić ISIS imamów, Wydalić, wydalić, wydalić, Dbaj o bezpieczeństwo Szwecji” – wspomniał.

Co zrobiła policja z protestującym przeciwko radykalnemu islamowi i imamom, którzy tworzą nowe zastępy terrorystów?

„Kiedy sympatycy ISIS zaczęli krzyczeć, policja poprosiła pana Oskara o oddalenie się” – poinformował.

Jak informuje Lee, Norrmalmstorg to szczególne miejsce na mapie stolicy Szwecji, ponieważ to tu, 5 lat temu ówczesny premier Reinfeldt przekonywał Szwedów, aby „otworzyli swoje serca dla migrantów”. I otworzyli…

Źródło: Oskar Lee/Facebook

16 KOMENTARZE

 1. Szwecja to przykład państwa które popełnia spektakularne samobójstwo.

 2. Teraz wiedzą debile jak to jest mieć spustoszony kraj i żyć w ciągłym zagrożeniu.

 3. Niech Szwecja odda najpierw Polsce zrabowane dobra, bo następnym razem to im nawet strażacy nie pomogą.

 4. Szwedzi mają swój POTOP.
  Szwedzka armia jest naprawdę zaawansowana technicznie, stoi dużo wyżej od Polski pod tym względem.
  Ale co z tego, jak Szwedzi nie mają jaj.

  • Predzej potomkowie wikingow znajda swoje jaja niz potomkowie chlopow pansczyznianych z Polska bedzie to samo u nich ten proces jest po prostu 15 lat do przodu. Im tez na poczatku delikatnie rozwalono spojnosc spoleczenstwa biednymi uchodzcami z objetej wojna Jugoslawi (u nas analogicznie ukraincy).

 5. jak tak dalej pójdzie, to za niedługo, takie obrazki będą w Polsce -napad na kobiety w Krakowie- no bo jak mogą jedni semici grasować po Polsce z bronią, to dlaczego tego nie mogą drudzy, a Polki i Polacy, dalej bezbronni

 6. Mieszkam tu i potwierdzam wszystkie komentarze w dziesiątkę.Tego kraju juz nie ma to kwestia czasu jak wprowadzą szariat .Ja powoli przygotowuję się do powrotu do kraju , tam przynajmniej nie bede zmuszona patrzeć na chuściary i tych ich niby mezczyzn.To co tu się dzieje to hańba dla kazdego narodu europejskiego.

  • W Polsce pełno Ukraińców wszędzie, nie znajdziesz pracy prawdopodobnie jak rzund dopłaca do nich prawie 10 tys rocznie

 7. Popieram przedmowcwo. Ten kraj jest dosłownie do góry nogami że wszystkim.

Comments are closed.