Kolejna wpadka w „Grze o tron”. Tym razem już ostatnia… [FOTO/VIDEO]

Khaleesi i Khal Drogo z
Khaleesi i Khal Drogo z "Gry o tron", fot. screen YouTube

Ostatni odcinek finałowego sezonu „Gry o tron” zdradza chyba podejście producentów do serialu. Wygląda na to, że chcieli jak najszybciej zamknąć ósmy sezon. Zawiedzeni widzowie wyłapali kolejną wpadkę.

Ostatni sezon „Gry o tron” okazał się wielkim rozczarowaniem. Scenarzyści serii D. B. Weiss i David Benioff najwyraźniej nie poradzili sobie bez książkowego pierwowzoru tej historii stworzonego przez George’a R. R. Martina. Zabrakło dobrego pomysłu na finał.

Ale nie tylko tego. Twórcy nie wykazali się też wystarczającą dokładnością i spostrzegawczością. Wcześniej zapomnieli zabrać ze stołu… kubek ze Starbucksa, który załapał się w kadr. Fani od razu wyłapali to potknięcie.

Tydzień później, na jednym z promocyjnych zdjęć piątego epizodu Jaime Lannister ma prawą dłoń… która została odcięta w trzecim sezonie, czyli pięć sezonów wcześniej!

W ostatnim odcinku finałowej serii też nie obyło się bez wtopy. Tym razem w kadrze pojawiła się… plastikowa butelka. I skradła show w kluczowej scenie, w której toczono rozmowy o tym, kto powinien zostać następnym władcą Westeros.

Butelka znalazła się za butem Samwella Tarly’ego. Fani dostrzegli ją niemal natychmiast. Fani wskazali też, że nie była jedyna.

Źródło: Twitter