Skandaliczny wyrok! Ojciec zgotował córce piekło! Przez 7 lat gwałcił dziewczynkę

Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.

Ten potwór zgotował swojej córce piekło! Stanisław K. z Ubieszyna gwałcił swoją córkę przez siedem lat. Teraz sąd wydał skandalicznie niski wyrok. Rzeszowski sąd skazał go tylko na siedem lat więzienia.

Potworem okazał się Stanisława K. – mężczyzna, który mieszkał z żoną i piątką dzieci miał przez siedem lat gwałcić swoją najstarszą córkę.

Jak podaje „Super Express” dziewczynka przez siedem lat miała milczeć. Teraz zgłosiła się na policję. Śledczy natychmiast wszczęli dochodzenie, które potwierdziło jej słowa.

Śledczy mieli znaleźć niepodważalne dowody na to, że w domu rodziny K. dochodziło do aktów seksualnych.

Prokurator skierował do sądu akt oskarżenia zarzucając Stanisławowi K., że od 2009 do października 2016 r. wielokrotni gwałcił na córkę. W 2018 r. mężczyzna został skazany zaledwie na pięć lat więzienia! Ten wyrok zaskarżył oskarżyciel, a teraz Sąd Apelacyjny w Rzeszowie zwiększył karę dla zwyrodnialca!

„Został skazany na siedem lat pozbawienia wolności, ma też zapłacić córce 30 tys. zł zadośćuczynienia i ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość nie mniejszą niż 50 m” – informuje Piotr Moskwa, rzecznik Sądu Apelacyjnego.

„Dziewczynka już tu nie mieszka. Wyprowadziła się. Mam nadzieję, że ułożyła sobie życie z dala od tego domu. To taka dobra dziewczyna była. Zawsze mówiła „Dzień dobry” i się kłaniała. Często ją widziałam, jak pracowała w ogródku. Dbała o to swoje rodzeństwo. Aż ciężko uwierzyć, co przeżywała, co tak długo ukrywała – mówi jedna z sąsiadek rodziny K.

Źródło: policja.ol/ Super Express

8 KOMENTARZE

 1. Handel dziećmi w Polsce – protest 14 czerwca godz. 16 pod Sejmem
  Kontakt do organizatora: 578 200 018
  marucha.wordpress.com /2019/05/19/handel-dziecmi-w-polsce-protest-14-czerwca-pod-sejmem/#more-76017

 2. ” ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość nie mniejszą niż 50 m” . Przeanalizujcie to logicznie, wyjdzie bzdura. Czy nie mozecie czasem przeczytac waszych glupot przed wydrukowaniem?

 3. Już mu tam w więzieniu pokażą czym jest dla świata. 7 lat piekła dla niego za 7 lat jej cierpień to sprawiedliwy wyrok. Liczy się też nieuchronność kary a nie straszenie wysokością wyroków w wielu przypadkach.

  • Kiedyś (w latach 90-tych) kara za publikacje np. sondaży w czasie ciszy wyborczej wynosiła kilka tysięcy złotych. Gazeta mniejszości żydowskiej dla bydlaków czyli gojów kilka razy złamała ten zakaz publikacji materiałów wyborczych w czasie ciszy.
   Niezawisły sąd niezwłocznie i nieuchronnie skazał koncern Agora na zapłacenie kary … tych kilku tys. zł. Agora bez słowa protestu zapłaciła tę nieuchronną i „surową karę”.

   Tak to jest z tymi bajkami o nieuchronności.
   Można iść dalej. Np. za akt pedofilii sprawca nieuchronnie dostaje pięć … klapsów. W razie recydywy – 10. Nie więcej, bo liczy sie przede wszystkim nieuchronność!
   Po takich nieuchronnych karach pedofilia zniknie z życia publicznego.

 4. Stanisław K. został już złapany. Już wkrótce, po zwierzeniach Korynny, policje dobierze się do doopy pewnemu Januszowi K. – znanemu propagatorowi i apologecie pedofilskich zwyrodnień.
  MIKKIZM = PEŁNA LEGALIZACJA PEDOFILII!!!!

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Tania prowokacja, nie postarałeś się. Spadaj do budy, lewacki kundlu!

 5. I to są sądy w Polsce ,zygac się chce na takie prawo . Uchwalili je z pewnością sami pedofile tak jak uchwalają kary za morderstwa ,więcej dostanie ten co ukradnie lub powie że jesteś zydkiem do żyda. Lepiej zabić ,niz kraść tak samo jest z Zydkiem ,lepiej zabić niz mówić. Ten Kraj ,Polska jest piękny ,ale mieszkający na tej ,polskie Ziemi ludzie to jeden wielki SYF !!! OCHYDA !!! W olbrzymiej większości.

Comments are closed.