Trwa nieustający konkurs na najbardziej żenujący klip kampanii wyborczej! Scheuring-Wielgus i Wiosna szturmem dobijają do czołówki [VIDEO]

Pląsająca Scheuring-Wielgus w swym klipie wyborczym. Zdjęcie: Facebook/iwona.hartwich
Pląsająca Scheuring-Wielgus w swym klipie wyborczym. Zdjęcie: Facebook/iwona.hartwich

W konkursie na najbardziej żenujący spot kampanii zdecydowanym liderem był do tej pory członek PiS, „Zakuty Łeb” – Karski. Teraz ze swa produkcją o palmę pierwszeństwa postanowiła walczyć Wiosna z Scheuring-Wielgus.

Karski postanowił zaprezentować się jako polski rycerz walczący z Krzyżakami. Zyskał sobie dzięki temu pseudonim „Zakuty Łeb”. Europoseł PiS wzorował się na kampanii wyborczej Leszka Bubla, który był również dzielnym wojem.

Kunsztu i kreatywności pozazdrościła „Zakutemu Łbu” Wiosna z Scheuring-Wielgus. O ile spot Karskiego nawiązuje do tradycji i chwały oręża polskiego, o tyle „biedroniowców” jest – a jakże – europejski i nowoczesny w formie i treści.

A więc treści nie ma żadnej. Jakiś pan w tle coś tam niezrozumiałego mruczy. Nie chce nam się wsłuchiwać, by dowiedzieć się o co chodzi. Jakość nagrania jest taka, że szkoda na to czasu. To co udało się zrozumieć z tego pomrukiwania to fraza: „Na liście numer dwa znajdziesz Joanna” powalający rym i rytm.

Co do formy to właśnie ową Joannę – Scheuring-Wielgus oczywiście – możemy zobaczyć pląsająca i biodrami zamiatającą. Do jej podrygów dołączają kolejne osoby, a pan w tle cały czas coś mruczy. Potem się z nimi kandydatka Wiosny obściskuje.

Tym klipem Scheuring-Wielgus ściga się z Karskim.

W osobnej kategorii startuje klip pokazujący polityków PiS jako rycerzy pod Grunwaldem, a Morawieckiego jako samego Jagiełłę. Wielkim Mistrzem Zakonu Krzyżackiego Ulricha von Jungingena jest Grzegorz Schetyna Schetyna. Pod Grunwaldem przed wyruszeniem na śmiertelny bój ze Schetyną Suski i Terlecki śpiewają oczywiście Bogurodzicę. Ta produkcja jest tak żenująca, że zachodzi podejrzenie, że stoją za nią jacyś przeciwnicy PIS. Dlatego tez należy zakwalifikować go do oddzielnej kategorii.

14 KOMENTARZE

  • szpetna i ohydna szajbus-je_us…
   frühling (z germański’ego=niemieckiego) = wiosna…
   O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
   START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
   KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
   NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
   CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
   youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 1. Ktoś powiedział, że nie wiedział, że na świecie jest tyłku …. dopóki nie odpalił neta.

  • To ponoć był Lem, chociaż niektórzy twierdzą , że to busz oglądający własne przemówienie!

 2. Ten klip faworyty Michalkiewicza całkiem celny, jeśli weźmie się pod uwagę, do kogo jest adresowany. Ci pogięci jej fani to kupią. PiSowskie klipy rzeczywiście… nawet fani PiSu nie są tacy debilni. To przecież niemożliwe. Chyba… :-/

 3. shwabska wielgachna-szajba świruje: „wszyscy w jednym celu spotkali się” … każdy chce się dopchać i nic nie robić w ełroburd.lu

 4. Jakie klipy, tacy „politycy”. Ilu w Polsce jest amatorów podających się za polityków?

Comments are closed.