Według Millera Polacy są niedojrzali. Oczywiście chodzi o „związki partnerskie”

Leszek Miller, LGBT. Foto: PAP / Zdj. ilustracyjne. Źródło: kilokartofli.pl
Leszek Miller, LGBT. Foto: PAP / Zdj. ilustracyjne. Źródło: kilokartofli.pl

Leszek Miller to polityk, który swoją karierę zaczynał jeszcze w czasach PZPR. Mimo swojego wieku jest on nad wyraz postępowy, o czym można przekonać się z jego ostatnich wypowiedzi. Były premier stwierdził bowiem, że Polacy są niedojrzali.

– Społeczeństwo musi najpierw dojrzeć do tego rodzaju rozwiązań i pośpiech w tej sprawie nie jest wskazany – powiedział dziś Leszek Miller na antenie Polskiego Radia 24. Wypowiedź ta dotyczyła legalizacji związków partnerskich w Polsce.

Były premier został zapytany w czasie wywiadu nie tylko o stosunek do związków partnerskich, ale również o kwestię adopcji dzieci przez pary homoseksualne. – Myśmy wielokrotnie w Sejmie, jako Sojusz Lewicy Demokratycznej, próbowali zgłosić projekt ustawy o związkach partnerskich. Za każdym razem przegrywaliśmy – wyznał polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Zdaniem Millera, w kwestii związków partnerskich należałoby postąpić „wzorem państw europejskich”. Były premier przyznał jednak, że ma „sporo zastrzeżeń” wobec adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. – Uważam, że nie należy się spieszyć. Społeczeństwo musi najpierw dojrzeć do tego rodzaju rozwiązań i pośpiech w tej sprawie nie jest wskazany – stwierdził.

Jak zatem widać, politycy Koalicji Europejskiej coraz śmielej mówią o swojej strategii na najbliższe lata. Problem „związków partnerskich” będzie na pewno przedmiotem wielu debat, szczególnie przed jesiennymi wyborami do parlamentu.

Źródło: Polskie Radio 24

14 KOMENTARZE

 1. widocznie pan Miller jest wystarczająco dojrzały, aby jakiś drugi chłop regularnie masował mu prostatę

 2. Chce jakoś utrzymać na powierzchni swoją partyjkę PZPR-owskich dziadków, więc ustawia żagle do wiatru wiejącego z Zachodu. Jak Polacy do tego poziomu demoralizacji dojrzeją i potem pojawi się moda na związki ze zwierzętami, takie Millery też to poprą.

 3. zamknalby ryja tem Miller? Syn mu sie powiesil a on tutaj o stosunkach odbytniczych zasuwa i adopcji dzieci przez pedofilow i zoofilikow Smierdzacy goownem stary nazistowski komuch

 4. Zrób to sam. Jak go widzę to jestem za aborcją, ale za późno to chociaż za eutanazją, ale przed tym nich zazna związku partnerskiego on i dzieci jego wg życzenia.

   • hahahah 100/100 mam jeszcze coś na końcu języka ale powstrzymam się…wiadomo czym jeszcze ta wesz zostało pokarana…

 5. ruskie agenty chodzą po wolności, a służby odpowiednie udają że nie ma problemu, przecież za sam pzpr (potencjalnie zakamuflowany pachołek ruski) powinno się siedzieć w izbie zatrzymań za szpiegostwo na rzecz sovietów, lewiczki przy władzy to tak jest

 6. Jak widać z powyższych, Pan Miller ma rację – nasze społeczeństwo jest jeszcze niewystarczająco dojrzałe. Zresztą, nie tylko w tej kwestii.

 7. Nie będzie PZPRowiec mówił nam co jest dobre a co złe!!! On powinien mieć dożywotni zakaz wypowiedzi publicznej tak jak reszta postkomuchów!!!

 8. Staruchowi „myli się” niedojrzałość ze zdeprawowaniem społeczeństwa. W tym komuchy są dobrzy, od zarania.

 9. Czlowiek, ktory nie potrafil wychowac swoich dzieci i wnukow powinien zachowac dla siebie swoje dobre rady i oceny w stylu „nie dojrzali”. Troche samokrytycyzmu.

Comments are closed.