Winnicki uważa, że Konfederacja w wyborach osiągnie podium. Z kolei telewizję publiczną postrzega tak, jak postrzega się domy publiczne

Robert Winnicki. / foto: Radosław Piwowarczyk
Robert Winnicki. / foto: Radosław Piwowarczyk

Trwa końcówka kampanii wyborczej do unijnego parlamentu. Poseł Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego oraz lider Konfederacji skomentował postawę mediów należących do koncernu Sakiewicza oraz – opłacanej z naszych podatków – telewizji państwowej. Bardzo dosadnie ocenił to, co obecnie robi TVP.

Poseł Robert Winnicki w rozmowie z portalem kontrrewolucja.net powiedział, że Konfederacja walczy o to, „żeby być na podium”. – I myślę, że jest to cel możliwy do zrealizowania – zaznaczył Winnicki.

Lider Ruchu Narodowego został też zapytany – w nawiązaniu do niedawnych artykułów wprost atakujących narodowców w mediach Sakiewicza oraz w TVP – „ile pieniędzy bierze Konfederacja z Moskwy”.

Ciężko komentować te zarzuty. Bo człowiek się tłumaczy, że nie jest wielbłądem. Niech pan Sakiewicz najpierw się wytłumaczy, dlaczego pacyfikował protesty Polonii w USA? Dlaczego jest tak skrajnie probanderowski i proizraelski? Dlaczego w jego mediach nie płaci się redaktorom? Niech on się zacznie tłumaczyć. My nie zamierzamy tłumaczyć się z tego, gdzie pracują członkowie naszych rodzin albo gdzie kto pojechał 10 lat temu. To jest absurdalne i świadczy o panice, która panuje na Nowogrodzkiej – powiedział portalowi kontrrewolucja.net poseł Robert Winnicki.

Najwyraźniej został wydany – mówiąc ulubionym językiem pana Sakiewicza – prikaz, by atakować Konfederację ze wszystkiego, co tylko mogą wymyślić – ocenił lider Konfederacji.

Chciałem też podkreślić, że Sakiewicz nie jest sam. Ma swoich cyngli. Tym cynglem jest pani Kania. Takim cynglem jest też pan Broński, który zaatakował profesora Osadczego i odpowiada za artykuły na temat Krzysztofa Bosaka. Chciałbym, żeby te nazwiska były głośno opublikowane. Że ta szczujnia, te gadzinowe media i urbaniada to jest właśnie Kania, Broński, Sakiewicz. To nie jest tylko Kurski w TVP. To jest Tulicki i inni. Polski prawicowy i patriotyczny wyborca musi bardzo dobrze zapamiętać sobie te nazwiska. To są ludzie zdolni do wszystkiego w imię tego, że władza im zapłaci i ich pośle – podkreślił Robert Winnicki.

Poseł Winnicki został też zapytany o postawę finansowanych przez nas wszystkich mediów państwowych, które – zamiast skupić się na faktycznych mocnych związkach prominentnych członków obecnego rządu z fundacją Otwarty Dialog – zajmowały się powielaniem insynuacji propartyjnych mediów o rzekomych powiązaniach Konfederacji z Rosją.

Oni całe długie lata pompowali panią Kozłowską i pana Kramka przez media pisowskie i ich polityków. Przez Gosiewską, Lipińskiego… To były całe lata aż do momentu, w którym okazało się, że pompowanie różnych liberalnych agend przestaje się opłacać, gdy jest się u władzy i robi się różne rzeczy mniej czy bardziej chwalebne. Wtedy to Otwarty Dialog stał się problemem. Ale stał się problemem wewnętrznym. Otwarty Dialog to wewnętrzny problem środowiska politycznego PiS, ponieważ to oni panią Kozłowską wypromowali politycznie. To ich „zasługa” – powiedział „Kontrrewolucji” poseł Robert Winnicki.

Samą postawę TVP określił jako „poniżej poziomu dna”. – Ta telewizja pod rządami Kurskiego stała się publiczna w takim sensie w jakim niektóre domy są publiczne – podsumował.

Źródło: kontrrewolucja.net

26 KOMENTARZE

 1. Pan Winnicki ma rację co do TVP , takiej propagandy jak jest od czasów objęcia władzy przez PIS to chyba tylko Goebells uprawiał. Choć sympatyzowałem z PIS-em , to jednak widzę ,że pod kątem tępienia konkurencji politycznej w niczym nie ustępują , a nawet przewyższają PO . Konfederacja ma mój głos. Chcę Polski wolnej od żydostwa i mocarstwowych wpływów.

 2. Też głosujemy z rodziną na KONFEDERACJĘ…W Krakowie 23 Maja konwencja. Mam tylko trochę wątpliwości co do pana Berkowicza…Berkowicz to takie nazwisko z korzeniami…ale mogę się mylić

  • Tak samo z korzeniami jak nazwisko Alka Dawidowskiego (bohatera Szarych Szeregów, gdyby ktoś nie wiedział).

   • No i czego ma dowodzić ten przykład ? Pan sugeruje, że są żydzi dobrzy i żydzi źli…ale to błędna teza. Żyd będzie zawsze żydem. Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  • Konrad Berkowicz
   Wiceprezes partii Wolność
   Po maturze rozpoczął studia informatyczne na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a już na drugim roku studiów pracę na uczelni – współpracował z Uczelnianym Centrum Informatyki AGH. Po drugim roku zaczął pracę w jednej z największych korporacji informatycznych w Europie. Następnie pracował również w polsko-holenderskiej agencji interaktywnej, w największej w Europie agencji marketingu internetowego oraz amerykańskiej korporacji zajmującej się dziedziną IT. W międzyczasie miał okazję wykorzystać również umiejętności taneczne, pracując jako instruktor w szkole tańca. Ukończył również, z najwyższym wynikiem, filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Działa politycznie od 2005 roku – od zawsze w formacji Janusza Korwin-Mikkego.

 3. Paradoksalnie (a może i nie paradoksalnie), lepszą robotę na rzecz Konfederacji wykonuje Onet. Incydent z jarmułką Berkowicza został opisany prawie rzetelnie, choć oczywiście opatrzony odpowiednim tytułem („Skandaliczne zachowanie polityków Konfederacji w czasie debaty kandydatów do PE”). Tytuł ukazał się na pierwszej stronie, dzięki czemu mnóstwo osób miało okazję przeczytać o przebiegu zdarzenia. Ba przeczytać więcej niż napisali amatorzy z NCzas, bo Onet przytroczył też słowa pisowskiej wiceminister: „To wasz szef Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem nazywając go jego eminencją, ekscelencją, panem Putinem”. Można było też dowiedzieć się o co chodzi Konfederacji, choć oczywiście kłamstwo też musiało być. Onet napisał, że ustawa 447 „dotyczy zwrotu mienia ofiar Holokaustu ich prawowitym właścicielom bądź ich spadkobiercom”. Tak nawiasem pisząc, Onet Konfederacji głosów raczej dodał niż odjął, PiS pewnie też trochę zyskał u anty-antysemitów (pożytecznych idiotów, nie tych zawodowych).

 4. Nie straszcie nas Polaków platfusy żydami bo to w Platformie Obywatelskiej sam żyd służalczy siedzi przedtem służył na rzecz ZSRR a teraz Brukseli głosujcie na listę nr 4 Prawo i Sprawiedliwoś czwórka to liczba boska harmonia i porządek.

 5. Ordynacja do Parlamentu Eurpejskego ma ten błąd że dopuszcza huliganów jak Winnicki czy Braun czy bosak czy Liroy czy Korwin Mikke – wszyscy bodajże z wyrokami za naruszenie porządku w jakiś sposób do wyborów demokratycznych zamiast pozbawić ich biernego prawa wyborczrgo. Ziobro powinien zakręcić się wokół tych przepisów i jeszcze przed jesiennymi wyborami dokonac szybkich zakazów.

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Sam jesteś huligan i dyskryminator, skoro odmawiasz komuś praw wyborczych z powodu poglądów. Masz wiele wspołnego z socjalistycznym pedałem Hitlerem! nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

  • Aha, czyli Ziobro powinien zmienić konstytucję i ordynację wyborczą, które mówią tylko, że osoby skazane prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego nie mogą kandydować do Sejmu i Senatu. Jak trwoga, to do PiSu.

  • I do tego są”zaplutymi karłami reakcji” i „wichrzycielami”.Trzeba im powyrywać paznokcie i skazać na karę śmierci.Oni chcą zniszczyć odwieczny sojusz polsko-sowiecki,tfuu polsko-europejski.

 6. Tylko KONFEDERACJA ma sens !
  Ludzie o normalnym i trzezwym mysleniu a nie jak ta reszta oszolomow dewiantow zdrajcow narodowych i zlodzieji !!!

 7. I oczywiscie ja KONFEDERACJA

  Zapraszam Wszystkich PATRIOTOW z sercem po prawej stronie, na POLFEJS.PL polski FB….

  BOG HONOR OJCZYZNA

 8. @Krzysztof końcówka icz to spolszczone vičius (litewski). Jest to nawet nazwisko szlacheckie.

 9. Każdy niech głosuje na swoją partię zgodnie ze swoim sumieniem a będzie dobrze

 10. Osiągnie PO dium PO d butem mesztem trampkiem ho lewaki nie z Pisem takie numery chcecie się przysłużyć Polsce to głosuj na listę numer 4.

Comments are closed.