Będzie monstrualna afera! Wałęsa, Kwaśniewski i Sikorski chcą postawić ten pomnik. Co na to PiS?

Pomnik Władysława Bartoszewskiego/Fot. Stowarzyszenie Warto być przyzwoitym/Facebook
Pomnik Władysława Bartoszewskiego/Fot. Stowarzyszenie Warto być przyzwoitym/Facebook

Zapowiada się kolejna afera o pomnik. Tym razem nie będzie to kolejny monument przedstawiający ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, czy upamiętniający ofiary katastrofy pod Smoleńskiem, ale z pewnością wzbudzi wiele kontrowersji. Bo to właśnie za sprawą Bartoszewskiego Polska podpisała Deklarację Terezińską, przy pomocy której Żydzi chcą teraz wyciągnąć od Polski miliardy dolarów.

Stowarzyszenie „Warto być przyzwoitym” organizuje zbiórkę na pomnik prof. Władysława Bartoszewskiego, który miałby zostać wzniesiony w Sopocie. Miasto nadało mu tytuł Honorowego Obywatela.

Koszty budowy mają być w całości pokryte ze środków uzyskanych drogą zbiórki publicznej. Do wpłat zachęcają byli prezydenci – Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, marszałkowie: Bogdan Borusewicz i Radosław Sikorski, a także wiele innych, znanych osób.

I nie obędzie się bez wojny. Władysław Bartoszewski był jednym z najbardziej nieprzejednanych wrogów braci Kaczyńskich oraz Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich latach swojego życia. W dodatku wprowadził Polskę w ciężkie kłopoty.

Źródło: Stowarzyszenie Warto być przyzwoitym/Facebook, YouTube

46 KOMENTARZE

 1. … teraz wiecie że nie można powierzyć Żydowi żadnego stanowiska w Polsce , bo on nigdy nie będzie za Polską i Polskim Narodem , on będzie za swoją ojczyzną jakią ? – Izrael , to zrobił Żyd Bartoszewski !!! i mamy ustawę 447 !!!

  • No jeden Żyd ma niezle stanowisko w Polsce.Ma na imię Jezus ,wisi na krzyzu i wszyscy podobni Tobie palajacy „miłością do blizniego” katolicy modlą się do niego :-)

   • Znasz historie USA ?! Bo jeśli ja znasz ,to powinieneś wiedzieć ,że gdy Południe chciało zniesienia niewolnictwa to Północ była przciwna. Po wyzwoleniu z niewoli murzynów ,oni dalej chcieli służyć swojemu panu ,jeszcze całe sto lat minęło ,nim murzyni zaczęli trochę inaczej myśleć. Do połowy XX wieku w USA ,były podziały klasowe ,miejsca dla murzynów i miejsca dla białych . Teraz jest inaczej ,ale to modi potrwać i koniecznie powinien znaleźć się ktoś ,kto otworzy oczy szeroko wszystkim Polakom . Musi mieć tzw. charyzmę . Ja zrozumiałam to 40 lat temu ,sama ,bez niczyjej pomocy ,poprostu uczyłam się Historii która uwielbiałam i tak wyszło.

 2. Bartoszewski jako żyd wyszedł z Auschwitz birkenau gdyż mu NATO zdrowie nie pozwalało tak się tłumaczył po wojnie jak wyszedł z tego cało kupy się nie trzyma takie tłumaczenie po 2 jego siostra była kochanka ssmana a Bartoszewski był kapusiem sam mówił że najbardziej się bał Polaków niż Niemców

  • Żaden kraj ani Polska nie popisał deklaracji terezinskiej, to jest tylko PDF bez znaczenia. Bartoszewski jej nie podpisał. Ktoś może go nie lubić ale proszę o rzetelność i nie rozpowszechnianie kłamstwa

 3. Czy kogoś to dziwi, że najbardziej plugawe pomioty w polskiej polityce wielbią źydów.

 4. Jest wiele postaci historycznych, które znamy. Jest Stalin, Lenin, Hitler. Zawsze myślałem, że pomniki stawia się bohaterom pozytywnym a nie komu popadnie, byleby na złość komuś. Smutne to.

 5. jak czytam takie wasze teksciki to jednak zaluje ze podzial klasowy sie skonczyl i bydlo nauczylo sie pisac.

 6. JAK TAK CZYTAM TE KOMENTARZE „polskich patriotów” WASZEGO POKROJU TO SOBIE MYŚLĘ, ŻE SLUSZNIE NAS NIE LUBIA NA ŚWIECIE.JESTEŚCIE PRZESIAKNIECI JADEM I NIENAWIŚCIĄ, OBWINIANIEM INNYCH ZA WŁASNE SŁABOŚCI I NIEUDOLNOŚĆ ŻYCIOWĄ.NAWET NIE ROZUMIECIE IDEI I HASLA TEGO POMNIKA BO NIE WIECIE CO TO JEST PRZYZWOITOŚĆ.ŻYJECIE W TAKIM SAMYM OTOCZENIU JAK WY SAMI I CZERPIECIE WZORCE TYLKO Z WASZEGO KOSLAWEGO PODWÓRKA.JEDYNE CO DOSTRZEGLISCIE W TYM PROJEKCIE TO TO ,ZE BARTOSZEWSKIEGO BYŁ ŻYDEM.JUŻ BYŁ W HISTORII TAKI CO BYŁ MILOSNIKIEM SZTUKI,PIEKNIE MALOWAŁ I PELEN BYŁ MILOSCI DO WLASNEGO NARODU I FRAZESOW KTORE RZUCAL NA PODATNY GRUNT SWOICH POPLECZNIKOW…I NIENAWIDZIL ŻYDÓW.PÓŹNIEJ STANAL NA CZELE NIEMIECKIEJ PARTII FASZYSTOWSKIEJ.U NAS TEZ SĄ JEMU PODOBNI JAK WIDAĆ.

 7. Wałęsa kwas i reszta tej bandy niech pamiętają że czas rozliczeń jeszcze się nie skończył robią wszystko aby tylko zamącić w kraju co za bydło czerwone ,a co do barto……..o żyd i basta nie ma co się rozczulać

Comments are closed.