Co ten Boniek wyprawia? Prezes PZPN najwyraźniej dobrze się bawił na gali ekstraklasy [VIDEO]

Zbigniew Boniek na gali Ekstraklasy. Foto: YouTube/ Twitter
Zbigniew Boniek na gali Ekstraklasy. Foto: YouTube/ Twitter

Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, był honorowym gościem poniedziałkowej gali ekstraklasy, na niej wręczył piłkarzowi Piasta Gliwice – Joelowi Valencii nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu. W pewnym momencie popularny Zibi zaskoczył wszystkich i spróbował zakłócić program Canal+.

Jak co roku Zbigniew Boniek jako prezes PZPN był honorowym gościem władz ekstraklasy na poniedziałkowej gali. Podczas oficjalnej ceremonii prezes wręczył Joelowi Valencii nagrodę dla najlepszego piłkarza sezonu.

Dodatkowo na samym początku ceremonii pogratulował piłkarzom Piasta Gliwice historycznego mistrzostwa Polski. Na ostatniej prostej klub ze Śląska wyprzedził Legię Warszawa.

Jednak to już po zakończeniu gali Ekstraklasy Zbigniew Boniek zaskoczył większość obecnych i spróbował zakłócić program Canal +.

W pewnym momencie Boniek zrobił papierową kulkę i rzucił nią w kierunku studia Canal+, w którym trwała analiza zakończonej gali. Zachowanie prezesa zostało nagrane przez kamery Canal+.

Widzimy na nim, również trenera U-21 Czesława Michniewicza, który szerokim uśmiechem wspierał swojego szefa w rzucie do celu.

Nagranie poniżej.

Źródło: Twitter

Comments are closed.