Donald Trump ma chronić interesy Izraela! Tego domaga się amerykański Kongres

Donald Trump i Benjamin Netanyahu. Foto: PAP
Donald Trump i Benjamin Netanyahu. Foto: PAP

Prawie 400 członków Kongresu podpisało przygotowany przez członków obu partii list do prezydenta USA Donalda Trumpa wzywający go do ochrony interesów Izraela, gdy wojna domowa w Syrii dobiegnie końca.

List został wysłany w poniedziałek przez członków Izby Reprezentantów oraz Senatu i wezwał Trumpa do zapewnienia, że Izrael ma wsparcie i sprzęt do utrzymania jakościowej przewagi militarnej w regionie.

Kongresmani domagają się także, aby ekonomiczna i dyplomatyczna presja na Rosję i Iran zmusiła te kraje wycofania się z poparcia dla reżimu Assada i wzywa do nasilenia sankcji wobec Hezbollahu, libańskiej milicji, która jest sojusznikiem Iranu.

Sytuacja w regionie się zmienia i jest bardzo ważne, abyśmy powtórzyli zarówno przyjacielowi, jak i wrogom w regionie, że nadal popieramy prawo Izraela do obrony”, napisano w liście.

List został zainicjowany przez czołowych kongresmanów zajmujących się polityką zagraniczną zarówno w Senacie jak i Izbie Reprezentantów. Podpisali ją między innymi Eliot Engel z Partii Demokratycznej, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów oraz republikański senator James Risch, przewodniczący Senackiej Komisji Spraw Zagranicznych.

Izba Reprezentantów i Senat liczą łącznie 535 parlamentarzystów.

Prezydent Donald Trump jest znany z polityki popierania Izraela. Udowodnił to przenosząc ambasadę USA do Jerozolimy, czy uznając aneksję należących do Syrii Wzgórz Golan.

Źródło: „Times of Israel”

22 KOMENTARZE

 1. polowa kongresman’ow to żydzi… wiec po co te zdziwienie? kogo USA ma chronić? kanadę?

 2. Pompeo pod ścianą płaczu w Jerozolimie: „Trump został zesłany przez Boga by uratować Izrael. Jako chrześcijanin jestem o tym głęboko przekonainy”

 3. I co z tym fantem zrobicie??żydzi to potęga taka śmieszna Polska może im skoczyć kupa gadki amerykanie i żydzi wycofają kasę z naszego kraju i będziecie jeżdzić po pożyczki do Łukaszenki albo Kima

  • Won ,pedale !
   Ps: szkoda że w komorach gazowych nie byliście tacy odważni!
   ,)

  • Odpowiadam – Polonia w USA może zacząć współpracować z czarnymi, Latynosami i Indianami – w 20 lat złamano by monopol Żydów – po prostu. W demokracji każdy ma jeden tyle samo warty głos.

 4. A w Polsce jak to jest z tym „lobby”? W cudzyslowie, bowiem wiadomo, że to agentura Mossadu. Ni ma ich? A jak to jest z innymi „lobby” – niemieckim, amerykańskim? O rosyjskim nie wspominam, bo oni tu są tepieni z uporem godnym lepszej sprawy, oczywiście na polecenie Amerykanów i ku uciesze nieprzychylnym Polsce Izraelitom – bo skłocić Polskę z sąsiadem, sąsiadem który ma kasę z ropy i kupuje wszystko bez wybrzydzania, to naprawdę mistrzostwo świata w głupocie tubylców. Tylko czy to aby na pewno głupota? Czy może raczej oportunizm tubyczych elit, które wiedzą, że lobby usraelskie może ich namaścić albo zniszczyć? Piśnij słówko o tych dziwnych sprawach nawet na jakims forum, a nazwą cię antysemitą albo ruskim trollem. Tubylcom w Polin pewnych tematow nie wolno nawet poruszać. ZAKAZ!

 5. GLUPCY GLOSUJAC SIADACIE DO GRY Z SZULEREM W JEGO KASYNIE I Z JEGO ZNACZONYMI KARTAMI.KTORE WYBORY COS ZMIENILY? NIE GLOSUJAC PRAWDZIWIE UDERZASZ W SYSTEM NIE DAJAC MU LEGITYMACJI DO WLADZY NAD SOBA.KTO TEGO NIE ROZUMIE,POWINIEN MIEC ODEBRANE CZYNNE PRAWA WYBORCZE BO KRZYWDZI WSZYSTKICH OBECNIE ZYJACYCH POLAKOW I JESZCZE PRZYSZLE POKOLENIA.TYLKO MASOWE NIEPOSLUSZENSTWO OBYWATELSKIE i w efekcie,NP.NIEWAZNOSC WYBOROW MOZE COS ZMIENIC.

  • Nie ma wymaganego kworum w wyborach do Sejmu.
   Nawet 1% ważnych głosów wystarczy aby wyłonić władzę a jak nie będzie 1%-a to wystarczą głosy zainteresowanych na siebie.

 6. Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 7. Potęga Żydów jest łatwa do zniszczenia – Polonia w USA może zacząć współpracować z czarnymi, Latynosami i Indianami – w 20 lat złamano by monopol Żydów – po prostu. W demokracji każdy ma jeden tyle samo warty głos. Z latynosami mamy wspólny stosunek do Kosciola, z czarnymi moglibyśmy zwyczajnie uruchomić historyczne sprawy – Żydzi to handlarze niewolników… trzeba sponsorować czarnych badaczy handlu niewolnictwem i przypisać decydujący udział w handlu niewolnictwem Żydom (to zresztą jest fakt historyczny podobni jak to że Żydzi byli handlarzami słowiańskich niewolników w tym Polaków).
  A Indianie i ich ich holokaust są dźwignią którą można zmusić WASP do rezygnacji z wspierania Żydów… Proste – tylko trzeba chcieć – jak to osiągnąć a np fundować wykształcenie wyższe Polakom i przedstawicielom wspomnianych mniejszości na prestiżowych kierunkach np prawnicy, lekarze – tak by budować strefę wpływu na wyborców – budować alternatywę – dalibyśmy rade – większe pieniądze oddajemy na Ukrainę czy na Izrael. Musimy mieć naszych prawników, sędziów, adwokatów, naszych dziennikarzy – powinni być z różnych grup etnicznych na terenie USA i w ten sposób budować kontr-narracje do Żydów i WASP. Kilkadziesiąt milionów wyborców którzy w dużej części maja zbieżne z naszymi interesy bo im tez Żydzi zaleźli za skore na wielu poziomach. Kto uratował Pomnik Katyński w New Jersey – Polonia właśnie z grupami mniejszości o których pisze, kolorowi weterani wojenni (czy nie mogliby leczyć się w Polsce?) tak Żydzi budowali swoje wpływy. trzeba budować dobre relacje z tymi którzy maja głos i decydują.

 8. zydostwo poparlo obrone israela do ostatniej kropli krwi amerykanskiej i dolara.

 9. Zawracanie kijem rzeki. Panstwa Bliskiego Wschodu rosna w sile, bogaca sie, opracowuja nowe technologie wojskowe – tymczasem Izrael zyje w bajce LGBT, slabnie na tle sasiadow, nie jest w stanie dorownac im demograficznie. Jednoczesnie Izrael prowadzi ultra wroga polityke wobec praktycznie calego Bliskiego Wschodu. To sie moze skonczyc tylko w jeden sposob i nawet slabnace USA tutaj nie pomoga.

 10. trump powinien odpowiedziec, z jesli chca to niech zlikwiduja zapomogi dla biednych i socjal. wtedy z tych pieniedzy wspomoze sie zydow.
  prosta sprawa. Jest kasa to kongres moze sobie uchwalac ;)

 11. 99%pedofili to pedały. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler.

 12. Tramp Amerykański wszystkim podpisze jak dadzą więcej niż Żydzi miliony dolarów na kampanie wyborcza to wtedy będzie przyjacielem trampa a Żyd wtedy wróg.

Comments are closed.