Julia Wieniawa zalicza kolejną mega wpadkę. Czerwony dywan i… różowe majtki [FOTO]

Julia Wieniawa. / foto: Instagram
Julia Wieniawa. / foto: Instagram

Julia Wieniawa to najgorętsze z młodych nazwisk polskiego show-biznesu. Przez wielu uważana za rosnącą ikonę stylu. Znana z dość odważnych kreacji, jednak tym razem, niechcący, pokazała więcej niż zamierzała.

Na Galę Plejady 2019, Wieniawa założyła kreację rodem z hollywoodzkich czerwonych dywanów. Błyszcząca srebrna suknia mieniła się w blaskach fleszy, a na prawdę głęboki dekolt przyciągał wzrok.

Młoda gwiazda chciała się również pochwalić zgrabnymi nogami, jednak rozcięcie w kreacji, na które sobie pozwoliła, okazało się zdradzieckie. Niezamierzenie, Julia pokazała wszystkim fotografom różowe majtki, które założyła pod sukienkę.

Łapczywi na takie kąski paparazzi od razu porobili tysiące zdjęć i można podejrzewać, że „afera różowych majtek” będzie grillowana przez różne portale plotkarskie jeszcze przez kilka dni.

Źródło: Plotek.pl

17 KOMENTARZE

  1. Julia Wieniawa to żadna gwiazda, a wy musieliście dostać sporo kasy, że praktycznie co tydzień promujecie tą laleczkę.

  2. Tak się zastawiam, bo normalnie nie klikam w takie ‚news’y, czy to przemyślana taktyka, żeby przyciągnąć każdy elektorat, czy niestety nie?

  3. Dyżurny idiota Kierownik Episkopatu znowu w akcji. Trzeba mu dać oskara, albo w mordę. W mordę tylko jak zapłaci i uprzednio umyje zęby.

  4. Dziewczę struga wielką damę, a nie nauczyła się wysiadać z samochodu, jak przyzwoita kobieta.

  5. Dalej publikujcie, to co powinno nie wychodzić poza „pudelki”, a wieszczę wam drogę jak „wpolityce” Karnowskich

Comments are closed.