Lewactwo zaatakowało dziennikarzy Mediów Narodowych w Lublinie. „Wypier***aj stąd!” [VIDEO]

Agresywny zamaskowany lewak/fot. YouTube/Media Narodowe
Agresywny zamaskowany lewak/fot. YouTube/Media Narodowe

Podczas konwencji regionalnej Konfederacji w Lublinie grupa lewackich aktywistów zaatakowała dziennikarzy Mediów Narodowych, którzy nagrywali relację z wydarzenia. Zamaskowani demonstranci z flagami LGBTNSDAP protestowali przeciwko „faszyzmowi”.

Zdarzenie miało miejsce tuż obok sceny, na której odbywała się konwencja regionalna Konfederacji przy pl. Litewskim w Lublinie. Dziennikarz Mediów Narodowych podszedł do protestujących w celu udzielenia im głosu i wyrażenia opinii o Konfederacji.

Miłośnicy LGBTNSDAP jednak nie skorzystali z okazji i postanowili dać popis legendarnej lewackiej tolerancji i miłości.

Zamaskowany lewak zaczął wyzywać dziennikarza od faszystów. Zaraz potem sam podszedł do niego i chciał uderzyć w obiektyw kamery.

Nacjonalizm to jest faszyzm, gamoniu – przekonywał lewak. – Wypier***aj stąd, k**wa! – dodał.

Na miejscu interweniowała policja.

Źródło: medianarodowe.com

28 KOMENTARZE

 1. Na flagach mieli ” LGBT zakaz faszyzmu ” czy LGBTNSDAP ??
  Manipulacje na poziomie gimnazjum. Kto na was głosuje ?? Same biedne sierotki nie przystosowane do rzeczywistości

  • Płacze i gorzkie żale komentatora rozbawiają do łez na tle napaści narodowców na wszelkie przeciwne manifestacje. Urabianie słabych w rozumie.
   „Kilkunastu podeszło do manifestantów z KOD z transparentami, m.in. „Ojciec w ZOMO synek w KOD”, krzyczeli też: „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!”, „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!” czy „Kto nie skacze, ten za KOD-em”. Działacze i sympatycy KOD zagłuszali narodowców sygnałami z syren, brawami i gwizdami. Na koniec doszło do przepychanek i szarpaniny, podczas której młodzi rośli narodowcy przewrócili i kopali manifestanta KOD.”
   ” Kobiety trzymały transparenty Trzymali transparenty „Martwa dziecka nie urodzę” oraz „Nie tędy droga” podczas, gdy ulicą przechodzili zwolennicy wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji nawet w przypadku zagrożenia życia matki czy gwałtu…podbiegli do nich agresywni mężczyźni z Młodzieży Wszechpolskiej i członkowie ONR. Wyzywali je od k…i rzucili w ich stronę fekalia zbierane z ulicy”
   „Procesja religijna, która kończy się mszą, tzw. panachydą z 26 czerwca 2016 roku, zaatakowana przez grupę związaną ze środowiskami narodowymi. Idąca przez miasto procesja została agresywnie zablokowana, doszło do szarpaniny z uczestnikami procesji .Były wyzwiska, wulgaryzmy i agresja.”
   Brunatne metody odwracania kota ogonem to wasza statutowa specjalność konfederacjo.

 2. na pewno unia europejska–upadnie w maju 2019 rok!!!!!!!pewne i realne to!!!!!!!!!konieczne–inaczej polska upadnie!!!!!! ekonomicznie szybko !!!!!!!!

  • pppppier.olisz.
   „Polska” pisze się z dużej litery, nigdy nie będzie waszą „polską”. Miernotom znów marzy się brunatne korytko.
   „Różowa swastyka”pisze o was prawdę !

   • Ciekawe wnioski wyciągasz. Na poziomie wioskowego głupka.
    Co do „Polska” zaś – zgoda.

  • XD, obsrałbyś pocerowane i uciekł z podkulonym fiflakiem, jak wszyscy tego typu internetowi gieroje.

 3. Relacja mało inteligentnego reportera z tezami, dla mało inteligentnego elektoratu. O maaatko z cóóórką !!

 4. Samo lewactwo jest niedouczone. Faszyzm to był tylko we Włoszech za Mussoliniego.

  • No faktycznie Sergiusz ! Ten jn. to nie „faszyzm” , to wasze ” chrzścijańskie „wartości przecież;
   „NARODOWY SOCJALIZM BYŁ OFICJALNIE CHRZEŚCIJAŃSKI, GŁÓWNIE KATOLICKI :
   „Pomimo mniejszościowego statusu katolików w Niemczech lat 30 ubiegłego stulecia, to właśnie ich polityka doprowadziła do zdobycia przez faszystów władzy przez Hitlera. Gdy przewodniczącym katolickiej partii Centrum został ksiądz Ludwig Kaas, wziął on aktywny udział w demontażu demokratycznych rządów, w tym w szczególności samej Partii Centrum.
   Pobożny, katolicki kanclerz Franz von Papen, który był zdeklarowanym prawicowcem, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Katastrofalne rozwiązanie Reichstagu, jakiego dokonał Papen w 1932 r., doprowadziło do zawarcia koalicji partii Centrum z nazistami i zerwania z wszelkimi dotychczasowymi zasadami. W 1933 r. Papen uczynił Hitlera kanclerzem, podczas gdy sam objął stanowisko vice-kanclerza. Kościół pogratulował Hitlerowi przejęcia władzy. Niemieccy biskupi wydali oświadczenie, w którym odżegnali się od wcześniejszych krytycznych ocen nazizmu i zaakceptowali nowy reżim. W tej sytuacji, gdy katolicy przyczynili się do zdobycia władzy przez Hitlera i zasiedli w jego rządzie, biskupom pozostało już tylko współpracować. Konformistyczny Kościół wezwał członków swojej trzódki do poparcia i współpracy z faszystami.
   Niemiecki konkordat zawarty z Watykanem w lipcu 1933r. stanowi jedno z najbardziej niemoralnych, obłudnych i niebezpiecznych porozumień, jakie zostały kiedykolwiek zawarte pomiędzy dwiema autorytarnymi potęgami”
   Gregory S. Paul „ROLA CHRZEŚCIJAŃSTWA W POWSTANIU NAZIZMU”

   • Faszyzm i narodowy socjalizm to dwie różne ideologie polityczne. Istnieje również taka ideologia jak narodowy komunizm – bez powodzenia realizowana w Korei Północnej i Wenezueli.

    Jeśli napiszesz, że Endecja była narodowo socjalistyczna to się skompromitujesz do reszty, bo Endecja była narodowo liberalna.

   • Gregory Paul to potwierdzony niedouczony kłamca i oszust antynaukowy. Jeśli nie przestaniesz rozpowszechniać tych kłamstw to jesteś tyle samo wart. A teraz coś z pamiętnika Goebbelsa: ” Należy nagłaśniać skandale obyczajowe wśród kapłaństwa i stosować odpowiedzialność zbiorową.” Pisał o tym jak podważyć chrześcijaństwo jako siłę oporu wobec tyranii.

  • Bulikowski – ty się nie szwendaj po internecie, tylko sobie baby poszukaj. Chłopie, ty masz już dobrze ponad 40 lat i wciąż kawalerem jesteś. Jaki z ciebie konserwatysta?

 5. Ja tu widzę naziolskiego przychlasta prowokatorsko atakującego równościową demonstrację…

  • Nie ma żadnej „równości” – to jest urojenie.

 6. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że te przeciwstawne grupy mają tego samego mocodawcę. Rozgrywają was jak dzieci a wam się wydaje, że o coś lub z kimś walczycie – żenada.

 7. Trzeba wreszcie nauczyć lewactwo zbierać swoje zęby połamanymi rączkami.

 8. Odrażający, brudni, źli. Degeneraci, zboczeńcy, podludzie. Zebrali się w Lublinie w jednym miejscu. Co ich tam ściągnęło? Szumowiny. Plugawa i nędzna banda. I nie uprawiam mowy nienawiści. Stwierdzam fakt.

 9. Ten młody w białych włoskach najpierw przyznał, że pierwszy raz słyszy o Konfederacji, a potem ocenił, że żadna z widocznych grup nie stoi wyżej jedna od drugiej…

Comments are closed.