Lewaki ją jeszcze bardziej znienawidzą! Godek na konferencji Konfederacji przypomina twarde dane: „To homoseksualiści są sprawcami ponad połowy gwałtów pedofilskich” [VIDEO]

Tomasz Grabarczyk, Kaja Godek i Krzysztof Kasprzak w Sejmie/fot. Twitter Korwin Braun Liroy Narodowcy
Tomasz Grabarczyk, Kaja Godek i Krzysztof Kasprzak w Sejmie/fot. Twitter Korwin Braun Liroy Narodowcy

Lewactwo wpada w furię. Kaja Godek podczas konferencji Konfederacji w Sejmie przypomniała, że to homoseksualiści są głównymi sprawcami pedofilii. Przytacza przy tym twarde dane.

Kaja Godek przypomniała, że „pedofilia powiązana jest z innymi odstępstwami od normy heteroseksualnej”.

Zarówno nagłośnione w mediach przypadki gwałtów na dzieciach jak i badania przeprowadzone na więźniach skazanych za pedofilię wskazują, że wstępem do pedofilii jest praktykowany homoseksualizm – powiedziała Kaja Godek.

Jest to na tyle niepoprawne politycznie, że ile razy podnosimy, że trzeba ograniczyć wpływ środowisk homoseksualnych na przestrzeń publiczną, tylekroć spotykamy się z ogromną krytyką i przekonaniem, że nie wolno źle mówić o środowisku homoseksualnym – podkreśliła szefowa fundacji Życie i Rodzina.

Po jednej stronie mamy interes ofiar i ich dobro, po drugiej zaś środowisko, które skupia wielu sprawców molestowania i gwałtów na dzieciach. Do nas należy wybór, czy ujmiemy się za ofiarami czy za sprawcami – stwierdziła liderka Konfederacji.

Na całym świecie prominentni działacze ruchów LGBT byli zamieszani w afery pedofilskie – przypomniała.

Zwróciła też uwagę na fakt, że 30-60 proc. przypadków pedofilii ma charakter homoseksualny. – Jeżeli homoseksualiści stanowią 1-2 proc. społeczeństwa, a odpowiadają za 30-60 proc. przypadków pedofilii, to przyznacie państwo, że jest to bardzo duża nadreprezentacja – oceniła Kaja Godek z fundacji Życie i Rodzina i zapewniła, że „zawsze będzie ujmowała się za ofiarami pedofilii” i przypomniała o Karcie Polskiej Rodziny zaprezentowanej już wcześniej przez Konfederację.

Źródła: facebook.com/nczas.com

36 KOMENTARZE

 1. Konfederacja zaczęła kampanię przypominania Polakom jak wygląda normalność. Taka normalność w której każdy chciałby żyć a która jest w zupełności do osiągnięcia. Pedały chciały by żądzić, nigdy się nie czuli zagrożeni w Polsce ale lewactwo dało im nadzieję na władzę. Konfederacja to zagrożenie ich władzy. Pamiętajmy o tym.

  • Homoseksualna pedofilia w KK jest całkiem zrozumiała, skoro dotyczy kościelnej enklawy, która od zawsze oddziela kobiety od mężczyzn, czyniąc z tych pierwszych jedynie podrzędne służące. Status kobiet w tym środowisku jest przerażająco niski.
   „Seks z kobietą to grzech śmiertelny, z mężczyzną tylko wykroczenie”
   „Kobieta jest jak szmata, zawsze się zużyje” Tak wypowiadają się klerycy, kapłani w polskim KK
   – cytaty z książki „Celibat” M. Wójcika, byłego seminarzysty.
   Nadmierny homoseksualizm w naturze ludzkiej jest spowodowany demonizowaniem, degradowaniem kobiet, a przede wszystkim sztucznym oddzielaniem mężczyzn od kobiet przez wielki i tysiąclecia przez wszystkie religie i kościoły i reżimy patriarchalne.
   Papież Franciszek mówi o tym, że” problemem jest klerykalizm, czyli zamykanie się we własnym środowisku, co prowadzi do nadużywania władzy i sumienia ” Święta słowa

 2. Ta prawiczka zapomniała o tym, że to Pon Bócek tworzy takich łodmieńców. Facetów sukienkowych tyż, tych z Kleru hehehe…., a to przeca nie lewaki ino skrajne prawoki hehehe.

  • Odsetek „łodmieńców” jest wyższy w krajach wyprzedzających Polskę w drodze z powrotem na drzewo (zwanej, dla niepoznaki, „postępem”) niż w Polsce. To co, im większy „postęp” tym więcej ich się rodzi?

   • Chyba w kościele…
    Sami Amerykanie byli w szoku gdy zamiast spodziewanych kilkadziesięciu procent po badaniach okazało się że jest ich garstka. Czy uwierzyli to nie wiem.

 3. Pani Godek lepiej zrobi jak przestanie zabierać głos ,bo jak tylko próbuję coś powiedzieć to nie wiadomo czy wie o czym mówi.

 4. GLUPCY GLOSUJAC SIADACIE DO GRY Z SZULEREM W JEGO KASYNIE I Z JEGO ZNACZONYMI KARTAMI.KTORE WYBORY COS ZMIENILY? NIE GLOSUJAC PRAWDZIWIE UDERZASZ W SYSTEM NIE DAJAC MU LEGITYMACJI DO WLADZY NAD SOBA.KTO TEGO NIE ROZUMIE,POWINIEN MIEC ODEBRANE CZYNNE PRAWA WYBORCZE BO KRZYWDZI WSZYSTKICH OBECNIE ZYJACYCH POLAKOW I JESZCZE PRZYSZLE POKOLENIA.TYLKO MASOWE NIEPOSLUSZENSTWO OBYWATELSKIE i w efekcie,NP.NIEWAZNOSC WYBOROW MOZE COS ZMIENIC.

 5. W episkopacie jest pełno krypto-pedałów. KrK nie jest do niczego potrzebny, już nie chodzi nawet o tych zboczeńców, tylko o to, że KrK propaguje jezuickie komunistyczne bzdury.

 6. Kaja Godek pogoni wszystkich pedofilów, homoseksualistów i Żydów. Baba harpagon.

 7. 99%pedofili to pedały. Żydymordercy wymordowali wiecej swoich i Polaków niz Hitler.

 8. Bez żadnych nawet najmniejszych wątpliwości oddam głos na Konfederację, tym bardziej że w moim okręgu mam możliwość głosowania na Panią Kaję Godek. Dość zboków!

 9. Pani Kaja Godek jest bardzo piękną kobietą i do tego o normalnych poglądach
  zgadzam się z Nią, że aborcja to nic innego jak zabicie człowieka
  a pedofil to nic innego tylko pederasta tylko specjalizujący się w swojej dewiacji na dzieciach zwłaszcza chłopcach i młodych mężczyznach nie trzeba żadnych badań to wynika z prostej logiki
  proszę przeanalizować przykład: jeżeli dewiant homoseksualny jest zainteresowany chłopcem który dzisiaj jest w wieku 17 lat 11m-cy 29 dni, to jest traktowany jako pedofil – czyli jest pokazowo zwalczany, ale jeżeli mu nie przejdzie do pojutrza to wtedy obiekt jego zainteresowań dewiacyjnych będzie miał już 18 lat 1 dzień to wtedy będzie traktowany jako homoseksualista/gej/pederasta/sodomita – czyli będzie podlegał swoistej ochronie w wyniku poprawności obyczajowej pzdr dla Pani Kai Godek tak trzymać

 10. Jestem zadowolony z wypowiedzi pani Godek i uważam, że jej pozyskanie było jednym z największych „kampanijnych” sukcesów Konfederacji. Szkoda, iż w pierwszym szeregu nie mamy więcej tak wyrazistych i sprawnych retorycznie kobiet, ale dobrze, że jest choć jedna.

Comments are closed.