Patryk Vega chce być jak Różal? Brakuje mu już naprawdę niewiele [FOTO]

Patryk Vega, Marcin
Patryk Vega, Marcin "Różal" Różalski fot. instagram.com/patryk_vega_official / screen youtube.com/wrealu24

Patryk Vega lubi zadziwiać swoich fanów nie tylko filmami, ale także życiem prezentowanym na social mediach. Reżyser od pewnego czasu przechodzi prawdziwą metamorfozę, a fani zaczynają go porównywać do osób znanych z dziedzin zupełnie innych niż twórczość Vegi, a mianowicie sportami walki.

Kolejne dziary dołączyły do kolekcji 😎 A Wy macie jakieś tatuaże? – napisał Patryk Vega w opisie najnowszego zdjęcia, które pojawiło się na profilu instagramowych reżysera.

Zdjęcie wykonane w lustrze pokazuje nie tylko tatuaże, ale przede wszystkim ogromną utratę wagi. Jeszcze niedawno Vega był mocno otyły, teraz część komentujących zaczyna go podejrzewać o zbyt duże schudnięcie, które będzie miało swoje konsekwencje zdrowotne.

Jednak nie waga, a wspomniane tatuaże są głównym elementem komentowanym przez wiernych fanów social mediów reżysera. Część użytkowników pozwoliła sobie nawet na dość wyszukane porównanie z Marcinem „Różalem” Różalskim, znanym zawodnikiem sportów walki i wielkim fanem tatuowania ciała.

W tym wypadku jednak, to porównanie jest jednak mocno na wyrost.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kolejne dziary dołączyły do kolekcji 😎 A Wy macie jakieś tatuaże? #tatoo #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Źródło: Instagram.com/patryk_vega_official / NCzas.com

Comments are closed.