Pierwsza żona ojca Meghan Markle ostrzega księżną. „Strzeż Archiego przed tym typem!”

Książę Harry i Meghan/Fot. Facebook
Książę Harry i Meghan/Fot. Facebook

Wydawało się, że emocje po narodzinach Archiego już opadły. Pierwszy syn Meghan i Harry’ego przyszedł na świat 6 maja. Teraz jednak pierwsza żona Thomasa Markle, ojca Meghan, ostrzega księżną Sussex.

Mały Archie ma już dwa tygodnie. Meghan i Harry napawają się rodzinną atmosferą w zaciszu Frogmore Cottage, z dala od kamer i blasku fleszy.

Narodziny najmłodszego royal baby załagodziły niemal wszystkie konflikty w rodzinie królewskiej. Wydawało się, że podobnie wpłyną na rodzinę Meghan Markle. Stało się jednak inaczej.

Meghan od dawna jest skłócona ze swoim ojcem Thomasem. Mimo że nie otrzymał oficjalnej wiadomości o narodzinach wnuka, to i tak pogratulował swojej córce i księciu Harry’emu. Wydawałoby się, że skoro Thomas Markle w końcu odpuścił i przestał obmawiać Meghan w prasie, to zakończy się zamieszanie wokół jej rodziny.

Nic bardziej mylnego. Teraz głos postanowiła zabrać pierwsza żona dziadka małego Archiego. Kobieta wyjawiła rodzinny sekret i przestrzegła księżną Sussex.

„Meghan, twój ojciec to zły człowiek, pijak, narkoman i dziwkarz. Nic nie robił, nocami znikał z kochankami. Strzeż Archiego przed tym typem!” – zaapelowała Roslyn.

Źródło: interia.pl

Comments are closed.