Sakiewicz i Karnowscy zrozpaczeni. Ich prorządowa propaganda nie działa. Gigantyczne spadki

Tomasz Sakiewicz, Michał Karnowski fot. Wikimedia Commons
Tomasz Sakiewicz, Michał Karnowski fot. Wikimedia Commons

Propaganda zawsze się obroni? Jak się okazuje, nie zawsze. „Gazeta Polska” Tomasza Sakiewicza i „Sieci” braci Karnowskich w pierwszym kwartale roku zanotowały największe spadki sprzedaży! Polacy poznali się na nich.

Gdy spojrzymy w statystyki przedstawione przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy to możemy zrozumieć, dlaczego obydwa tygodniki rzuciły się do tak zażartej walki z politycznymi przeciwnikami m.in. ostro i bezpardonowo atakując polityków Konfederacji.

Obydwa wydania straciły ponad 20 procent w sprzedaży swoich tytułów! Patrząc w szczegółowe dane widać, że „Gazeta Polska” spadła, aż o 23,19 procent, zaś „Sieci” o 22,38 procent.

Oczywiście, można powiedzieć, że czytelnictwo prasy spada regularnie i przez to zmniejsza się ilość kupowanych magazynów u wszystkich wydawców. W tym przypadku jednak mowa o zdecydowanym, negatywnym zwycięstwie powyższych tytułów.

Dla porównania można przedstawić liczby innych, np. „Newsweek Polska” stracił 10.60 procent sprzedaży, zaś „Wprost” 10,58 procent.

Widać zatem doskonale, że Polacy zdecydowanie nie chcą być odbiorcami propagandowych, proPiSowskich treści, które np. tak ostro atakują koalicję propolską, jaką jest Konfederacja.

fot. screen press.pl
fot. screen press.pl

Źródło: Press / NCzas.com

43 KOMENTARZE

  • Po co tu siedzisz i wypisujesz komentarze przexiw Konfederacji. Idź na portal niezależnej i tam się piesc z innymi pislamistami

   • Oni we trzech są naiwni w sprawach dt. kwestii żydowskiej szeroko rozumianej. Zatrzymali się na myśli śp Kaczyńskiego-miłośnika kultury i dziedzictwa żydowskiego ,które dawno przeminęło. Dzisiaj Żydzi i Izrael to już inna jakość niż ” tęsknię za żydowskimi miasteczkami.” Izrael to państwo azjatyckie ,bliższe tradycjom Bliskiego Wschodu niż biedaków ze sztetli.Pełne Rosjan ( ponad milion) plus ich rodziny w Rosji.Bibi to przyjaciel Putina. Sakiewicz nie może tego zrozumieć. Upokarzają nas,testują na co zareagowali Polacy pompując Konfederację. To zmusiło Kaczyńskiego wreszcie do zdecydowanej postawy na plucie Polakom w twarz. Pieniądze wydane na Andruszkiewicza to najgorsze zainwestowane pieniądze w celu neutralizacji politycznej środowiska.

    • Epicentrum władzy PIS w siedzibie należącej do Izraela to szczyt beztroski. Ciekawe czy ktoś tam wie co to jest Mossad? Oni się nagraniami nie pochwalą,ale z pewnością wykorzystują . To nie są kelnerzy z Sowy.

  • Czy ktoś z waszej redakcji mógłby w końcu zastosować jakieś środki (np. ban na IP) dla tego trolla który nie wygłasza nawet krytyki używając wulgaryzmów. A jedyne co robi to wyzywa na lewo i prawo śmiecąc komentarze?

   • Gościu wyp…l wszystkie lustra z chaty. Poprawi się w mózgownicy. Gwarantuję.

 1. Biedni starozakonni. Ogłupianie na ruską onucę nie działa, ciekawe co nowego wymyślą żeby tylko utrwalić reżim POPiSum jakie prowokacje a’la Berkovitz z jarmułką nad głową wiceminister ? Konfederacja powinna pozbyć się Berkovitza jak najszybciej ze swoich szeregów.

  • Racjonalista, ty sobie możesz co najwyżej pogmerać w odbycie. A od Berkowicza to trzy ch…e w bok.

   • Przedstawiasz zupełnie ten sam poziom intelektualny co Berkovitz, pewnie dlatego go popierasz. A może ty sam nim jesteś ? Żydzi od wieków próbują wmawiać gojom, że są kimś innym niż tym kim są w rzeczywistości.

 2. Jacy Qarwa wy tu jesteście słodcy i prawdomówni. Jesteście gorsi niż GW. Ziejecie nienawiścią. A kto was czyta kłamcy i manipulatorzy w papierze ? Kiedyś ja……….. od dawna już NIE.

  • Nie czytasz to co tutaj jeszcze robisz, może jesteś masochistą ? Najprędzej jednak pisowym prowokatorem i z myślą wolnościową nie masz nic wspólnego.

 3. Odnoszę wrażenie, że ten portal jest z założenia rodzajem medialnej korridy!

  • Nikt nie dba o forum. A co do redakcji to mam wątpliwości czy ktokolwiek napisał maturę z Polskiego.

 4. SSakiewicz Karnowski Pereira piekielna triada oglupiaczy w służbie jego kaczystowskiej mości.

  • Przepraszam źle się wyraziłem. To tercet egzotyczny zydobanderowski.

 5. no tak pisowskie gadzinówki: gazeta polińska i śmieci tracą na wartości, jak to mówią starożytni rosjanie, gut, gut zupa gut

 6. Sakiewicza i Karnowskich moga teraz ratowac reklamy z PiSu. A PiS pociagnie jeszcze do jesieni, zanim Konfederacja nie urosnie i ich, kto wie, czy nie wymieni.

 7. Spójrzcie na facjatę braci karnowskich Kaczyńskich brudzińskiego typowo żydowskie mordki ,tylko poukrywane za polskimi nazwiskami, wiadomo mośki służą swoim za oceanem ,jak im płacą to wymagaja

 8. No i PO KO Eurokoko wygra wy dostaniecie upragnione 5 procent A Niemcy będą rządzić jak za dobrych lat nawet wam żadne koalicje nie pomogą

 9. A gdzie jest „Najwyższy Czas”, „Gazeta Warszawska „, „Polska Niepodległa”, i wiele innych gazet i dzienników, które nie piorą mózgów Polakom…
  Ta tabele powyżej wołają o pomstę do Nieba co Polacy czytają…

 10. Karnowski nigdy nie słuchał.Wszystkich i wszystko ma w dœpie.Myślał że jak PiS przy władzy to tak będzie do końca Świata.Taki dziennikarz,którego słuchają politycy,zabiegają o spotkanie,słuchają co mówi i pisze a nie potrafi przekazać prostych pytań-wniosków,po spotkaniu z nami nikomu!!!On nawet nie próbuje tego robić.Jest tak zadufany w swojej wiedzy i władzy że nas wyborców ma gdzieś.A my na spotkaniu,rok temu już mówiliśmy żeby Dobra Zmiana zaczęła rozmawiać z Narodowcami.Ale oni i Karnowski mają to…gdzieś.Jestem wyborcą i stronnikiem politycznym PiS’u od ćwierć wieku ale jeszcze takiego idioty nie znałem.A przecież Dobra Zmiana i Narodowcy to prawica.Jak można stracić własne państwo w ciągu 4 lat,to tylko pytać takich dziennikarzy jak Karnowski.A sam już dawno pisałem na portalu”wPolityce”-„zacznijcie rozmawiać”—to zamknęli moje komentarze.Polska jest tylko jedna.A dziennikarze to dziś V kolumna i jak nie posłuchają społeczeństwa to wszystko przepadnie. Bo jak teraz partia oszustów wygra to już nigdy w życiu Polska się nie podniesie, Nigdy w życiu już nie wygramy wyborów. Unia Europejska, Rosja, partia oszustów zrobi zrobi wszystko, nawet wojną domową żeby tylko prawica nie doszła do władzy.

  • W Polsce prokuratura i sądy zastraszają dziennikarzy prawicowych, dają swobodę komuchom

   Kranowscy i Sakiewicz dodawali jakiejś otuchy w koszmarnych czasach rządów POkomuny. Sam fakt, że istnieli i sprzeciwiali sie jak umieli dominujacej propagandzie – Lisom, Kraśkom i reszcie, podnosił nieco na duchu. Ja uważam, że ich media nie są gorsze od wielu innych; sa z pewnościa lepsze od Polityki, Gazety Zaborczej i TVN. Szczególnie portal wpolityce kierowany przez Nykiel bywa wciąż bardzo dobry.
   W Polsce nie ma dobrych publicystów. To znaczy dobrych publicystów, którzy publikują, bo może są jacyś dobrzy, ale nie publikują. Winne jest temu KOMUNISTYCZNE ZASTRASZENIE dziennikarzy przed publikowaniem treści niemiłych POkomunie. To zastraszanie praktykuje skomunizowana prokuratura i sądy. Ale sami dziennikarze też są tu winni, w tym Karnowscy. Bo oni chca wolności wypowiedzi tylko dla dziennikarzy, nie dla wszystkich Polaków. Stąd cenzura wypowiedzi czytelników na portalach takich jak wpolityce czy dorzeczy, a zarazem dramatyczne skarżenie się ich redaktorów kiedy sami są ciągani po sądach za publikacje, czyli karani za wypowiedzi.

 11. A prawda jest niestety taka że wygra Prawica Razem następne będzie KoKo za nimi kukiz15, czwarty biedroń no i konfederacja może ok 6%. Grunt żeby się załapali, żeby był ktoś kto im wszystkim na ręce patrzył. Jesienią też bybyło fajnie jakby te 6 mieli. Musieli by konfederacje do tvp1 zapraszać.

 12. to już nawet w necie przestałem czytać,
  nie różni się zawartością od kolorowej prasy

Comments are closed.