Strzał w dziesiątkę! Jerzy Zięba prosto z mostu o wyborach do Parlamentu Europejskiego [VIDEO]

Jerzy Zięba. Foto: youtube/Jerzy Zięba
Jerzy Zięba. Foto: youtube/Jerzy Zięba

Jerzy Zięba, popularny autor książek z serii „Ukryte terapie”, krótko i logicznie przedstawił jak wygląda sprawa z głosowaniem do Parlamentu Europejskiego. „Ale to już było i mam nadzieję, że nie wróci więcej.”

Na swoim youtubowym kanale Jerzy Zięba powiedział dlaczego warto glosować na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy. Proste i logiczne argumenty są zawsze najlepsze.

„Ktoś mówi – nie będę glosował na Konfederacje. To w takim razie na kogo? No na kogo? Na ugrupowania, które już wcześniej były w europarlamencie? To przypomnijcie sobie drodzy Polacy, a pamieć jako społeczeństwo mamy bardzo króciutką, co ugrupowania, które nie należą do Konfederacji, a chcą wejść do PE – mówię o głównych w postaci PiS i PO, bo reszta odgrywa dużo mniejszą rolę – przypomnijcie sobie państwo jak głosowali przedstawiciele tych dwóch ugrupowań odnośnie tego co ma dotyczyć Polski.”

„Za ACTA2 to kto glosował? Któreś ugrupowanie z Konfederacji? No nie, a tych przykładów jest bardzo wiele” – powiedział Zięba.

„Teraz trzeba się zastanowić nad tym czy zagłosować na tych, którzy byli i głosowali przeciw interesowi naszego państwa, czy zagłosować na innych, którzy, albo tego nie robili, albo w Parlamencie Europejskim nie byli.”

„Jeżeli my wiemy o tym w tej chwili, że te dwa potężne polskie ugrupowania w PE, ich przedstawiciele, głosowali przeciwko interesom narodu polskiego, to jakie jest uzasadnienie żebym ja na nich jeszcze raz głosował i oczekiwał czegoś innego? Einstein powiedział, że idiotyzmem jest stosowanie ciągle tego samego oczekując innych wyników. A my robimy to od 30 lat” – stwierdził Jerzy Zięba.

„No wiec czy my jesteśmy idiotami głosując ciągle na tych samych, którzy już pokazali wcześniej, że nie działają w interesie narodu polskiego? Jeżeli tak, to jaka pozostaje na alternatywa? Jaki mamy wybór?”

„Wybór jest taki, że należy zagłosować na tych, którzy mają zupełnie inny stosunek lub też nigdy jeszcze w PE nie byli, a mają swój program, który chcą wprowadzić.”

„Na przykład mówimy o tym, że my jako kraj straciliśmy kompletnie naszą suwerenność, bo w sposób hochsztaplerski pozbyto nas suwerenności. Jeżeli teraz na przykład pan dr Czerniak mówi o sprawach dotyczących czy zdrowia, czy gospodarki, czy waluty, temat który dla nas jest niezwykle ważny – niezależna waluta, to mam na niego nie glosować? Oczywiście, że gdyby był w moim okręgu to ja zdecydowanie bym popierał właśnie pana dr Huberta Czerniaka.”

„Jeżeli np. sprawy, które porusza dr Krajski to są sprawy dotyczące całego naszego kraju, naszej przyszłości, coś czego inni nie tykali w ogóle w PE, to mam nie glosować na dr Krajskiego? Oczywiście należy na niego glosować.”

„Jeżeli np. Śląsk w tej chwili widzi jak walczy o nich, o zachowanie miejsc pracy, o sprawy energetyki, poseł Jacek Wilk, to mam na niego nie glosować? Oczywiście, że gdybym był na Śląsku to bym na niego na tysiąc procent glosował.”

„My nie glosujemy na Konfederację jako Konfederację, ale na osoby, które o coś konkretnego, innego, nowatorskiego, nowego i w interesie państwa polskiego i narodu chcą zawalczyć. A to co było kiedyś, to jak Maryla Rodowicz śpiewała: ale to już było i nie wróci więcej.”

„A ja bym powiedział na podstawie tego, co już zobaczyliśmy przez ostatnie lata: ale to już było i mam nadzieję, że nie wróci więcej” – posumował Jerzy Zięba.

26 KOMENTARZE

 1. Uj, oberszarlatan kolejnej RP poparł Konfederację? Pocałunek śmierci, a mogło być tak pięknie…

   • Jest,bo jakby nie był to wszystkie media pokazywałyby człowieka którego uleczył.

    • Napewno ? Gdyby media znalazły jednego komu zaszkodził to już by siedział ! A powiedzieć o kimś że jest szarlatanem , to tak samo gdybym powiedział o tobie że jesteś idiota, ! Choć to by miało większe uzasadnienie .

  • A może tak konkrety ???
   Czy tak piszesz dla kasy ? Jeżeli tak to ile ci za to płacą ?!

   • 10 szekli za wpis, przeklęte żydowskie świnie, ledwo mi na prąd wystarcza.

 2. Głosuję na Wiosnę,bo obiecała uwolnić się z okupacji watykańskiej.Zawalczmy o wolność i wyślijmy kk na księżyc kopać rowy.

  • A ja tam się cieszę,że taki człowiek istnieje.Dzięki niemu ludzki poślad żrący jego paramedyczne specyfiki zostanie naturalnie odwiany o wartościowego ziarna.

   • Możesz jeść lekarstwa na śniadanie na obiad i na kolację.Jak dobrze pójdzie to dożyjesz końca roku

  • dzieki niemu bardzo wielu ludzi sie wreszcie usamodzielnilo i zaczelo swoje zdrowie doceniac , podejmowac decyzje w leczeniu.
   Takiej samodzielnosci w podejmowaniu decyzji nie nauczyla ich zadna szkola, a tym bardziej bolszewicki UW gdzie ucza byc pedalem, zboczencem, bo to najwazniejsze w zyciu.
   Komunizm tym ludziom wmawial, ze on wszystko kontroluje i wydaje decyzje, on za nich mysli, a taki Zieba pokazal im , ze droga testow i obserwacji moga sie uzdrowic.

 3. I oczywiscie w komentarzach fala lewackiego hejtu na profesora :(

 4. 1. dorwać cycka.
  2. forsować „dekokrację bezpośrednią”
  3. przy pomocy wyznawców przepchnąć swoje produkty na listę refundowanych
  4. proft

  NIEDOCZEKANIE JURECZKU! IDZIEMY PO CIEBIE, PROKURATURA TO BYŁ PRZEDSMAK.

 5. Przecież to oczywiste, ten hochsztapler uderza w polityczną nutę aby „udowodnić”, że jest prześladowany politycznie. To jest takie taniutkie, że dziecko powinno się zorientować.

 6. Miałam głosować na Wiosnę. Wkurzaj mnie że jest w tej Konfederacji P. Kaja. Ta Pani ma poglądy co do życia poczętego i niepoczetego – chore. Jak dla mnie nawiedzone jest. Trochę dziwnych ludzi jest w tej Konfederacji i martwi mnie to. Ale liczy się czy więcej jest za czy przeciw. Więc przemyslam temat i zobaczymy. Z pewnością Ci co byli to już nie. Kukiz też się zblaznil..

 7. Nie odbieram prawa wyborcom ufającym Kukiz-15 do tego ruchu, bo wg wielu sondaży nadal oscylują w okolicy progu wyborczego. ALE zupełnie inna jest sytuacja z:
  – Polska Fair Play i Bezpartyjnymi Samorządowcami
  – Ruch Prawdziwa Europa
  – PolExit (emanacja KNP)

  Ludzie !
  żadna z tych 3 list nie ma szans na przekroczenie 1 %
  NIE marnujcie głosu bo każdy głos może zadecydować czy PRAWICA skupiona w Konfederacji Propolskiej zdobędzie kolejny więcej czy o 1 mniej mandat do PE !

  Odrębną kwestią jest, że aby zachować HONOR to panowie:
  – prof. Gwiazdowski
  – prof. Piotrowski
  – europoseł St. Żółtek
  powinni wycofać swoje KW przed dniem eurowyborów !
  Wtedy na równoprawnych zasadach dołączą do Konfederacji i jesienią każdy z nich uzyska mandat do Sejmu RP

 8. Panie Zięba jako Polka bardzo Panu dziękuję za te słowa. Bardzo dużo ludzi z dolnośląskiego będzie głosowało na Czerniaka bo to jest jedyna alternatywa dla narodu polskiego. Oby nie było tak jak do tej pory że Polak przed i po szkodzie głupi…

Comments are closed.