To będzie katastrofa dla Polski! Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma bardzo złe przeczucia [VIDEO]

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Foto: print screen youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Foto: print screen youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma złe przeczucia w sprawie Polski i ustawy 447. Jego zdaniem PiS się ugnie i będziemy spłacać złodziejskie roszczenia. Niestety przeczuwa jeszcze, że polski rząd jakby mało mu było tej jednej katastrofy, to jeszcze zadeklaruje pomoc dla USA i Izraela w ewentualnej wojnie z Iranem.

W najnowszym nagraniu na oficjalnym kanale Krzysztofa Jackowskiego na YouTube jasnowidz z Człuchowa podzielił się głównie swoimi doświadczeniami w sprawie ubiegłorocznej tragedii w Tryńczy (Podkarpackie), gdzie pomógł odnaleźć ciała piątki młodych ludzi, którzy utonęli w samochodzie w Wisłoku. To właśnie wizja Jackowskiego pomogła odnaleźć zaginionych.

W drugiej części transmisji na żywo Jackowski odniósł się do największego zagrożenia dla Polski, czyli ustawy Kongresu USA nr 447, mówiącej o spłacie za tzw. mienie bezdziedziczne po ofiarach Holokaustu.

Przypnijmy, że to co wymyśliły sobie środowiska żydowskie w USA i Izraelu, to po prostu zwykły rabunek. Każdy spadkobierca może w Polsce odzyskać na drodze sądowej mienie po rodzicach, dziadkach czy pradziadkach lub odszkodowanie. Natomiast mienie osób, które nie pozostawiły spadkobierców przechodzi na rzecz skarbu państwa. I tak jest w każdym cywilizowanym kraju. Także w USA i Izraelu.

Jednak w stosunku do Polski niektóre środowiska żydowskie postanowiły zastosować rasistowską, plemienna zasadę dotyczącą majątku – majątek po Żydach należy się Żydom – co jest jawnym złodziejstwem w świetle prawa, jak i na gruncie moralnym.

Jackowski powiedział, co o tej sprawie myśli oraz stwierdził, że także w wypadku ewentualnej wojny z Iranem Polska „na kolanach” nie odmówi USA pomocy.

„Nie dość, że mamy problem z ustawą Kongresu 447, to mimo wszystko rząd polski będzie chciał wesprzeć Amerykę, gdyby coś się miało dziać na Bliskim Wschodzie” – stwierdził jasnowidz.

„Teraz jest mowa o 120 000 wojsk lądowych. Tu jest problem dla Ameryki jak taką ilość wojska przetransportować i jest mowa ze USA liczą na Polskę. Jak myślicie – z kolan trudno jest odmówić? Jak się klęczy to się mówi tak.”

„Co będzie z ustawą 447? Nie wierzcie w to, że ta ustawa jest ‚pusta’. To jest kompletna bzdura. USA nie tworzą ‚pustych’ ustaw. Ta ustawa obowiązuje. Była podobna sytuacja w Szwajcarii i USA wymogły, że Szwajcaria musiała oddać depozyty pieniężne Żydom” – powiedział Jackowski.

„Są różne możliwości wpływu na każdy kraj i wcale sankcje nie muszą być ogłaszane. Po prostu daje się wybór – w te, albo we wte – i najczęściej taki kraj się zegnie. Polska także. Ja uważam rząd PiSu doskonale wie, że tak to się stanie. Na potrzeby wyborcze mówi, że nie. Proszę zwrócić uwagę na te wypowiedzi: „nikomu nic nie będziemy płacili”. To tak jakbym ja powiedział: „nikomu jutro na rynku nic nie zapłacę”. Co to znaczy?”

„Uważam, że Polska będzie spolegliwa i będzie spłacała te pieniądze. Ja nie dożyję tej spłaty, to będzie się długo działo” – oznajmił niewesoło Krzysztof Jackowski.

23 KOMENTARZE

 1. Po kiego cytujecie proroctwa gościa, który nie był w stanie przewidzieć nawet odwołania swojego wkładu? :)

 2. „Uważam, że Polska będzie spolegliwa i będzie spłacała te pieniądze. Ja nie dożyję tej spłaty, to będzie się długo działo” Jeśli tak, to byłby to bezpośredni dowód, że CIA i Mossad mają haki na polskich polityków i mają tu zainstalowaną agenturę, która rządzi tym krajem.

  • Masz wątpliwości że mają? Przecież Daniels coś tu robi. Są miejsca i budynki w Wawie gdzie Polacy nie mają dostępu.

 3. To że będziemy spłacać Żydów to mój ojciec już mówił jak tylko Amerykanie się tu rozgościli i nie jest jasnowidzem

 4. To nie są nazisto zlodziejskie roszczenia.
  To tylko spłata części jaka została Im odebrana.
  W czasie wojny i w 1968 r.
  Historii doucz się jasnowidz bo nie widzisz podstawowej rzeczy.
  Gdyby Tobie zabrano wszystko i miałbyś szansę na zwrot,walczyliśmy o to czy nie?.
  Odpowiedz. sobie.

  • Emeryt? A bierzesz do ryja obrzezanego ch.uja? Ty stara tepa niedouczona rhuro!!

  • Nie wkurzony, ale głupi emerycie. Czytaj ze zrozumieniem. I sam doucz się historii. Im niczego nie odebrano, ani w czasie wojny, ani tym bardziej w 68. W czasie wojny niszczyli NIEMCY, a w 68-mym co najwyżej zabrano im legitymacje partyjne. Mienia bezspadkowego nie można nikomu zabrać. W całym cywilizowanym świecie przechodzi na własność skarbu państwa.

  • A ty baranie się doucz że nic im nie zostało zabrane tylko zburzone w czasie wojny a w 68 sami porzucili swoje domy! Poza tym nie ma co zwracać bo kwestie rozliczeń zostały już dawno uregulowane a ci którzy tego nie rozumieją lub nie chcą przyjąć do wiadomości to złodzieje i oszuści

  • Ja odpowiem na te wypociny, gdzie było zydostwo zaraz po wojnie nie ma w Polsce nic żydowskiego Polacy sami odbudowali Polskę więc zydostwo wara od Polskiego majątku który i tak popis już sprzedał!

 5. Ja też mam złe przeczucia dla polski jak nie wykończą nas ukraińcy to wykończą nas muzułmanie ot i cała filozofia..

 6. Co ma wspólnego, pokazanie w kronikach przedwojennych radzieckich skoków z samolotów ze spadochronami sołdatów z zapowiedzią H. Kissingera o niedługim końcu istnienia państwa Izrael?
  Pokazanie najnowszych wojsk desantowych, które użyte miały być w przyszłej wojnie światowej, przygotowywanej przez ZSRR, było odczarowaniem tajemnicy do tych przygotowań, których nie sposób było ukryć przed światem (zamknięcie ZSRR przed światem nie było takie szczelne). Wbrew pozorom ujawnienie istnienia tego rodzaju wojska, – używanego przede wszystkim w wielkich operacjach ofensywnych, a nie obronnych – nie było odkryciem swoich planów lecz elementem skutecznego usypiania czujności przyszłych ofiar. Tam! We Francji, Niemczech, Wlk. Brytanii, wojskowi i nie wojskowi trzeźwo myślący wiedzieli w cziom dieło ale nie mieli przekonywujących dowodów na wielkość desantu armii czerwonej (w momencie prezentacji na poligonie w stadium początkowym, chociaż fabryki jedwabiu kupione zagranicą pracowały na całego) byli uważani przez całą resztę masy decyzyjnej za dbających o swoją pozycję (lobby) w państwie.
  Bez wątpienia zapowiedź końca Izraela jest zapowiedzią wydarzeń, do których trwają poważne przygotowania, a sama ich zapowiedź nie mówi nic o planach i konkretach i w ten sposób dezinformuje i usypia.
  Zapewne Izrael nie będzie mógł być utrzymany przez USA, ze względu na brak środków na to, w sytuacji gdy to będzie całkowicie nieopłacalne pod każdym względem. Wrogości otoczenia Izraela nie da się zneutralizować, a wrogość ta narastać będzie, raczej jako do „niezatapialnego lotniskowca USA”……
  Wrogość do USA ma też w tych planach pojawić się i odegrać swoją rolę w Polsce!
  Nie widzę innego logicznego wytłumaczenia dla tego, jak to wszystko wygląda. Niewiem tylko jak się wszystko rozegra, bo rzeczywistość lubi płatać psikusy planom.

 7. Jak można wierzyć w takie banialuki, szklane kule i wizje…… I kto mu daje to zobaczyć? Ludzie nie dajcie się ogłupiać

 8. Jackowski to nie jasnowidz tylko CZARNOWIDZ. Wszędzie widzi zło i zgniliznę, żadnych dobrych wieści.

 9. Ale debil!!!
  Numery totolotka mi podaj!! To idiota a ci co wierzą w to co bredzi to jeszcze głupsi!!!

 10. Nalezy z Polski usunac wszystkich zydow bez wyjatku! Jak mozna zyc normalnie z pasozytem?

 11. Nie jestem jasnowidzem
  żeby zauważyć to samo co ten jasnowidz powiedział ….

  Przecież to oczywiste , że obecny nie rząd sPiSkuje przeciwko Polsce i Polakom
  tak samo jak POprzednie nie rządy szKODzą Polsce i Polakom

  rezydent juda jak pojechał na Węgry to powitali go transparentem ” witamy żydowskiego namiestnika ”

  🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  Anty Polscy politycy id kat przy żłobie , korycie

  Za zdradę Polski i Polakow jest tylko jeden wyrok

  referat 993

  • Nie jestem jasnowidzem
   żeby zauważyć to samo co ten jasnowidz powiedział ….

   Przecież to oczywiste , że obecny nie rząd sPiSkuje przeciwko Polsce i Polakom
   tak samo jak POprzednie nie rządy szKODzą Polsce i Polakom

   rezydent juda jak pojechał na Węgry to powitali go transparentem ” witamy żydowskiego namiestnika ”

   🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

   Anty Polscy politycy od lat przy żłobie , korycie

   Za zdradę Polski i Polakow jest tylko jeden wyrok

   referat 993

   • 🤗 Nie jestem jasnowidzem
    żeby zauważyć to samo co ten jasnowidz powiedział …. 🤗🤗🤗

    Przecież to oczywiste , że obecny nie rząd sPiSkuje przeciwko Polsce i Polakom
    tak samo jak POprzednie nie rządy szKODzą Polsce i Polakom

    rezydent juda jak pojechał na Węgry to powitali go transparentem ” witamy żydowskiego namiestnika ”

    🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

    Anty Polscy politycy od lat przy żłobie , korycie

    Za zdradę Polski i Polakow jest tylko jeden wyrok

    — referat 993 — wysyłano kiedyś

    a teraz …

 12. A ja mam wizję, że Jackowski gdzieś poleci i wszystko się zmieni.

 13. Tak samo jak korwinisci na ulicach tak samo w resortach jak sàdownictwo i prokuratura mleko matek polek sie wylało brunatne pełne jadu celt skarzone krwià ofiar i to mleko matek polek wĺàsni wysysajà z zrynsztoka ludzie w polsce w tym ten celebryta od wròżenia. Powiedzcie polacy nacjonalistyczni dla czy zgadzacie sie z korwinistami w stwierdzeniach że s ,,pasozytòw oczyszczacie polske,, a jesli tak to w jaki sposòb chcecie z ludzi ktòrych macie za pasożytòw i gorszych od was oczyscic

Comments are closed.