W „Big Brother” wrze! Widzowie oburzeni na TVN. Okazuje się, że Magda Wójcik nie jest taka, za jaką się podaje

Magda Wójcik. Foto: Instagram
Magda Wójcik. Foto: Instagram

Ludzie mają dość show TVN-u. Tym razem oburzenie wzbudził fakt, że popularna Magda Wójcik nie jest telewizyjnym debiutem, a zawodowcem! Twierdzą, że w ten sposób złamała regulamin programu. Dodatkowo internauci zarzucają, że 31-latka jest zwykłą manipulantką.

Jej popularność w „Big Brotherze” wzrasta poprzez romans pomiędzy Madzią z Olehem. Para ma za sobą romantyczną randkę, pocałunki i wspólną noc.

Wszytko pięknie i fajnie, ale jak się okazuje Magda ma być jak wyśledzili internauci weteranką reality show a nie debiutantką.

Okazuje się, że zanim Magda stała się uczestnikiem „Big Brothera” można było oglądać ją w show MTV.

Internauci wyśledzili, że 31-latka wystąpiła gościnnie w „Warsaw Shore”, gdzie wpadła na imprezę domowników. Informacja ta może negatywnie odbić się na wizerunku Madzi. Fani programu zarzucają jej wprost, że gra osobę, którą nie jest.

„Zadajesz się z wykolejeńcem. Wstydzi się pokazywać z Olehem, bo jest z innego środowiska, a z tym alkoholikiem się nie wstydzi jakoś?” – piszą oburzeni internauci na profilu instagramowym Magdy.

„Z kim ona się zadaje, z takim wykolejeńcem z Warsaw shore. A niby taka naiwna. Postarzała dzidzia piernik” – dodaje kolejna internautka.

Tutaj dowód na jej obecność w Warsaw Shore.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

And who needs men ? • • • #london #warsawshore

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Źródło: Instagram/ Super Express