Kryminalista stojący na czele antyfaszystowskiej organizacji atakuje marsz obrońców życia! Papież Jan Paweł II miał rację, „cywilizacja śmierci” atakuje! [Zdjęcia]

„Faszyzm, wszędzie faszyzm” – tak wygląda w lewackiej optyce „Marsz dla Życia i Rodziny”. Najgłośniej krzyczą ci, którzy sami mają wiele za uszami. Jan Paweł II miał rację, „cywilizacja śmierci” atakuje.

„My czyli osoby tworzące Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nie jesteśmy tak wyrozumiali dla faszystów jak białostocka policja i składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez uczestników marszu. Nie ma naszej zgody na działalność neofaszystowskich ugrupowań” – tak na swoim facebookowym fanpejdżu napisali przedstawiciele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, czyli organizacji na czele której stoi człowiek, skazany prawomocnym wyrokiem sądu, uciekający przed wymiarem sprawiedliwości za granicę i próbujący bronić się przed prawem własnymi problemami psychicznym. No ale, to z prawicą jest coś nie tak, a nie z lewicą, która ma takich liderów jak właśnie Rafał Gaweł.

Agresywne ataki na obrońców życia, już dawno temu przewidział polski papież Jan Paweł II, gdy przestrzegał nas przed „cywilizacją śmierci”. Na szczęście na czele tej nowej „cywilizacji” stoją osoby chore psychicznie i kryminaliści, co nie daje jej zbyt mocnej legitymacji.

Sam Rafał Gaweł, który jest najbardziej oburzony na tzw. polski prawicowy faszyzm, ubiega się właśnie o azyl w Norwegii. Próbuje przekonać Skandynawów, że był poddany represjom politycznym. Śmiech na sali.

Źródło: Facebook, pch24

6 KOMENTARZE

 1. Trzeba się ubezpieczać
  dedykuję redakcji dorzeczy.pl

  Potop w Polsce był potworny,
  Ale dla premiera nie:
  „Każdy winien być przezorny.
  Trzeba ubezpieczać się!“

  Jednak coż z ubezpieczenia,
  Gdy go nie utrwala SMIERSZ?
  „Tata bez wynagrodzenia!”
  (Jak rozśmieszać nas tak śmiesz!!!???)

  Przez Hajnówkę do Brukseli,
  By utrzymał ojca, syn
  Pędzi!… Zderzak mu wygięli.
  To staruszki wrednej czyn!

  „Pomógł. Podniósł ją i rower.“
  I spierniczył… Promil miał?
  Po godzinach game is over:
  Już był trzeźwy, śmiało łgał:

  „Auto było bez przeglądu?
  Byłem pewny święcie, że
  Jest z przeglądem.“ Ex-szef rządu
  „Święcie” ubezpiecza się…

  Z resztą „jazdę miał pod Słońce.
  No i żył diagnozą: rak!”
  Ubezpieczył się?… Dwa końce:
  Bóg i nicość – złączyć jak?

  Rak, gdy toczy go potworny,
  W Boga czas uwierzyć, nie?
  Każdy winien być przezorny.
  Trzeba ubezpieczać się!…

 2. Wiemy już, że elektorat Po to najbardziej prymitywna, niewykształcona i nieświadoma politycznie i społecznie część narodu, której świadomość na dodatek stale – bo praktycznie raz w tygodniu w gazecie wyborczej – krzywiona jest przez dbających tylko o własne interesy i przywileje propagandystów w jarmułkach. Ci jarmułkowi propagandyści dbając o samych siebie, wmawiają ciemnemu Po-owskiemu ludowi, jak ciemny lud powinien rozumieć europejskość i nowoczesność , a ciemny lud jest tak ciemny, że nie rozumie iż jest przez jarmułkowatych wpuszczany w maliny. Rolą gazety wyborczej od zawsze było ogłupianie Polaków i luksusowe pasożytowanie na ich organizmach i tak jest też dziś !

Comments are closed.